Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2013-12-14 12:09)

gabiś ! a Ty tak w ciemno moje śledziki ..a jak nie zasmakują to dopiero będzie wtopa . Spoko bez obaw , jeszcze nikt reklamacji nie wnosił . Pozdrawiam pięknie

gabigold

(2013-12-14 10:49)

Madziu, Twoje  śledziki zrobię na Wigilię.pozdrawiam:)

olusiaGW

(2013-12-12 12:45)

Robilam!!!!2dni temu z przeznaczeniem na swieta ,niestety :(

Musze robic dzis znowu bo byly takie pyszne ze wszystkie zjedzone:-) :-) :-) 

Przepis bomba polecam

megi65

(2013-12-12 09:17)

akaciu ! słuszna uwaga , pominęłam co z żółtkami , otóż w mleku w którym wsypujesz grysik dodajesz żółtka i dokładnie należy rozmieszać . Życzę udanego wypieku

acia121

(2013-12-11 21:58)

a kiedy mam dołożyć to żółtko  do masy grysikowej ?  , bo  jakoś nie mogę się tego doczytać, a mam zamiar upiec to ciasto na święta

Monika09

(2013-12-10 22:54)

To ciasto mojego dzieciństwa. Zapomniane  wróciło do łask 3 lata temu, kiedy wpadłam na pomysł, aby upiec je na festyn. I to był strzał w dziesiątkę. Moim córkom mega smakuje. W tym roku będzie gościło na naszym stole świątecznym, zaplanowałam to już dawno. Zawsze posypywałam ciasto po wierzchu pudrem, ale tym razem zrobię Twoją polewę z krówkami. Coś czuję, że zniknie jako pierwsze :)

ulla*

(2013-12-10 18:01)

Miałam właśnie w planach zrobić miodownika na święta (stefanka- nazywamy u nas) - zgapię polewę, bo wygląda bardzoo apetycznie,zawsze robiłam czekoladową...no i może cały zrobię wg Twoich proporcji ..O!

megi65

(2013-12-10 16:22)

Edycia .. Nie rzucam słów na wiatr szczególnie w temacie  Ciacho

rs1107 .. ja zawsze używam  '' kaszy manny '' ale w tym wypadku nie chciałam za dużo pisać i odmieniać to wzięłam .. '' grysik ''

matani ..jesteś wielka .. zostajesz ambasadorką miodownika !

Zuzanna248

(2013-12-10 12:57)

Robię takie ciasto, ale też w  jeszcze innej wersji z masą orzechową, ale jeśli pozwolisz w tym roku odgapię Twoją polewę, bo zawsze daję czekoladową... czekoladową zostawię do masy grysikowej, a do tego z masą orzechową zrobię taką właśnie. Dzięki za inspirację.

Wkn

(2013-12-10 12:52)

Dzięki, Dobra Kobieto - musowo będzie na święta najbliższe!

Edycia41

(2013-12-10 11:07)

Megi trzymam Cię za słowo....

je7mima

(2013-12-10 10:57)

Zachwyciłaś mnie tym przepisem! Na pewno upiekę ;-) Pozdrawiam!

rs1107

(2013-12-10 09:39)

Ale jaja wyszłam na palanta ... w ramach rehabilitacji upiekę ciasto z GRYSIKEM

gabigold

(2013-12-10 08:47)

Grysik czyli kasza manna:)

matani

(2013-12-10 08:47)

Wtrącam się zamiast megi :) @rs1107 - grysik to inaczej kasza manna

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij