Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2013-12-23 18:29)

yennefer ..pokojowa temp . może być byle nie .. upalna . Podejrzewam  , że lodówka zapakowana a ciasta są bardzo zapachochłonne . Pozdrawiam)

ulla .. następnym razem na wszelkie  tempe , oporne masy ... gorący nóż ,łopatka , szpatułka , łycha . Rozgrzewasz  we wrzątku i .... jedziesz .Pozdrawiam )

yennefer

(2013-12-23 18:15)

Pytanie szybkie, zważywszy że masa już się robi. Te 12 godzin w oczekiwaniu na godzinę zero to w lodówce, czy w pokojowej temperaturze?  Podziękowania dla Autorki. Już teraz zapowiada się wspaniale! :)

ulla*

(2013-12-23 14:17)

Ja też właśnie zakończyłam, dodałam 10 łyżek grysiku, trochę miałam problem z rozsmarowaniem na warstwie powideł, więc smaki się zmieszały,ale to chyba nie jest tragedia. Polewa "robiła" się niemal sama,super wyszła,teraz leżakuje. I dobrze. Jak trochę odpocznie (no i ja też) będą fotki! Już się nie mogę doczekać,choć znam to ciasto i smak,ale w duecie z orzechami i polewą po raz pierwszy, dzięki Megi za przepis!!!!!

Edycia41

(2013-12-22 22:31)

Już zrobiłam oto efekt

Użyłam powideł porzeczkowych. Wyszło pyszne, bo trochę skubnęłam Teraz idzie leżakować. Dzięki Megi

Edycia41

(2013-12-22 21:11)

Trochę miałam stresik....ale właśnie wystygło i łomatko jest gęściutkie idę mieszać.....:D

andzik.78

(2013-12-22 21:10)

Napiszę krótko, pyszny. Na szczęście schowałam. Do Swiąt powinien doczekać.

megi65

(2013-12-22 21:02)

Edycia . gęsty , raczej gęsty .. moja siostra stwierdziła ,ze kiedyś była inna kasza manna , ona nawet 12 łyżek grysiku gotuje .. )) Jak cuś nie wypali .. to następnym razem dorzucisz dwie łychy więcej . )))

megi65

(2013-12-22 21:00)

Andzik ! bardzo mi przykro , że śledzie wypłynęły przed czasem ...

andzik.78

(2013-12-22 20:44)

Zrobiłam wczoraj z 1,5 kg śledzi, miało się przegryźć do Swiąt. Nie zdążyło. Zostały w sumie może ze cztery śledzie:/

Edycia41

(2013-12-22 20:18)

Moja rodzina już przebiera paluszkami i się ślini:D ten grysik po ugotowaniu ma być gęsty czy taki tam......

megi65

(2013-12-22 20:14)

Edycia .... łoooooo  jak masz sejf to zawiń ciacho w folię spożywczą i w odpowiednim momencie otworzysz .

Edycia41

(2013-12-22 20:07)

Megi, właśnie robię Twój miodownik:) Wrzucę fotę... może poradzisz jak ma dotwać do świąt? ;)

megi65

(2013-12-21 18:06)

Oj Kobietki ... cieszę się ,że Wam smakuje , tylko śledzia trzeba teraz dokupić .. )) Pozdrawiam

gabigold

(2013-12-21 17:58)

U mnie już zjedzone, dziś robię następną porcję,hehe,z tym ,że rodzina się nie dowie o tym:) bo znowu by zjedli.

rawa111

(2013-12-21 17:54)

Zrobiłam,no i musiałam dzisiaj zakupić nową porcję śledzików, bo moja  druga,oczywiście gorsza połowa ,pożarł połowę,a do świąt jeszcze troszkę,a świadczy to o tym że są wyborne.Polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij