Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Fot. megi65, Sernik Zeni
Sernik Zeni
31.2k
443
66
megi65
megi65

(2013-12-03 18:20)

Wkn .. Dobry duchu .. dziękuję ,że czuwasz , dopiszę czas pieczenia ..

Słodki buraczku ! I jak z sernikiem , sukces czy skucha ?

słodki buraczek

(2013-12-03 16:59)

Dziękuję, Wkn  

Wkn

(2013-12-03 16:58)

W dyskusji masz podany czas pieczenia - autorka napisała "tak z godzinę w piekarniku" :)

słodki buraczek

(2013-12-03 16:36)

Ratunku! Albo nie widzę, albo nie ma informacji o czasie pieczenia... Ratujcie, sernik już piekarniku. Robię z połowy porcji w tortownicy. 45 minut wystarczy?

domia

(2013-12-02 22:08)

Jak mogłam ściągnąć przepis, wykorzystać go, a nie pochwalić autorki... Meguś przepraszam! Ciasto było. Oczywiście udane i zjedzone, blaszka wylizana. Pozostała fota.  Fotka nie pierwszej jakości...niczym nie dorówna Twojej. Ale rozmawiamy o przepisie, nie o jakości zdjęcia, nie prawdaż?

megi65

(2013-11-19 16:33)

Marzenko ! Cieszę się , że poradziłaś sobie wyśmienicie ... Pozdrawiam .. ))

 

marzena89gb

(2013-11-19 16:27)

Miało być pilos

marzena89gb

(2013-11-19 16:26)

Wczoraj upiekłam  sernik , jest pyszny .Upiekłam go z serków śmietankowych  pilots , ponieważ miały najwięcej tłuszczu .  Jak pisałam wcześniej , że nie mam termo , piekłam przez 20min w 180st , potem zmniejszyłam do 160st i piekłam godzinę . Polecam serniczek , bo  szybko się go robi , ale jeszcze szybciej znika z talerzy.

megi65

(2013-11-18 09:36)

aguś ! brawooo za odwagę w kuchni , nawet oko nie drgnęło Tobie biorąc zamienniki . Twaróg wiejski jak najbardziej pasuje , ze względu na swoja kaloryczność . Pozdrawiam .. ))

aguś

(2013-11-18 09:29)

SAERNIK zrobiłam z wiejskiego twarogu bo w wiaderku nie posiadałam ucierałam go mikserem na gładką masę z dużym jogurtem greckim,cukrem i jajkami.Cytrynę zastąpiłam pomarańczą a czekoladę białą gorzką i dodałam garść rodzynek bo dzieci tak lubią. SERNIK PYSZNY.Polecam, mało pracy super efekt.

megi65

(2013-11-17 22:02)

Marzenko ! Jeżeli nie masz termo , proponuje przez 15 min w temp.180 C a następnie w 150 C .. Powodzenia o wynikach poinformuj nas .

marzena89gb

(2013-11-17 21:32)

Zbieram się do upieczeniu tego sernika  , ale moja kuchenka nie ma termoobiegu , czy temperaturę pieczenia powinnam zwiększyć, czy piec w takiej samej?

Basialis

(2013-11-17 19:24)

halszka 107 - z tego swietnego ciasta zrobilam malutkie kuleczki( wielkosc orzecha wloskiego),przykrylam sciereczka i do piekarnika ( termoobieg, 50° na 60 min) zeby urosly.Urosly super ( prawie sie stykaly), kieliszkiem zrobilam po srodku wglebienia i wlalam serek.Jeszcze cieple polukrowalam..........Madzia naprawde pyszne......bylllo!

halszka107

(2013-11-17 19:09)

Basialis , jak się robi takie pyszne słoneczka?

megi65

(2013-11-17 18:24)

Basiu ! Tobie wyszły cudnej urody słoneczka .. ale Ty kreatywna osóbka .. Tak trzymaj . Pozdrawiam pięknie .. ))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij