Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

megi65

(2014-02-25 18:49)

Asiulka ! Hołd i czapka z głowy należy się Halince . To ona nam podpowiedziała to suuperaśne ciasto pierogowe .

Asiulka26

(2014-02-25 18:09)

Niebo w gębie!! Megi jesteś wielka.  Dziękuję za przepis. :* Ląduje w ulubionych.  Pierwszy raz robiłam sama pierogi, ani jeden się nie rozpadł,ciasto miękkie a przede wszystkim czyściutko i nie ma pełno mąki porozsypywanej. :) Jak najbardziej polecam!! 

Asiulka26

(2014-02-25 00:15)

Chyba się skuszę i zrobię jutro z mięskiem. ;)

megi65

(2014-02-20 20:12)

angelo ! Falbanki fantastyczne , ja takich niestety nie umie ... jeszcze

angel@

(2014-02-20 10:02)

Ciasto na pierogi jest rewelacyjne !!! Skorzystam z tego przepisu jeszcze nie raz :))

 

 

aniabazyl

(2014-02-12 13:01)

Po raz n-ty robiłam to ciasto i nadal jest świetne. Próbowałam z orzechami laskowymi i włoskimi i jak dla nas obie wersje pyszne. Kusi mnie jeszcze spróbować z kokosem. Pozdrawiam i polecam ten przepis.

megi65

(2014-02-11 18:26)

Wszystkim dziękuje za miłe komentarze a kasichodziez za trafną uwagę .Koniecznie muszę wypróbować.

Zuzanna248

(2014-02-11 17:26)

ja też piekę na odwróconej blaszce

kasiachodziez

(2014-02-11 14:52)

Meguś pozwolisz że wtrynie tu swoje 3grosze:) ale to tylko by ułatwić piecznie,pamiętam że moja babcia piekła placki na miodownik na odwrocie blaszki,po upieczeniu pięknie zjeżdżały z blaszki.

neith04

(2014-02-11 13:52)

neith04

(2014-02-11 13:50)

Ciasto przepyszne, łatwe w wykonaniu, ciasto bardzo dobrze się rozwałkowuje, świetnie się prezentuje i jest bardzo podzielne, jedyny minus to że idealnie mięknie dopiero po dwóch dniach. Z uwagi na alergię zrezygnowałam z orzechów i posypałam górę ciasta skórką pomarańczową i polałam polewą. A to moje dzieło...

megi65

(2014-02-09 22:22)

magdus.misio ! Mam nadzieję ,że gulasz Tobie i małej myszce smakował. Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam .

megi65

(2014-02-09 22:17)

linko35 ! Dziękuję za miły komentarz i najważniejsze ,że poduszeczki smakują .

linka35

(2014-02-09 14:48)

Robiłam z serem. Faktycznie szybciutko się robią. Chłopaki zajadali aż im się uszy trzęsły. Jednym słowem pychota. Polecam z czystym serduchem:)

magdus.misio

(2014-02-09 08:44)

I super przepis , bo gulasz to nie tylko miesko , cebula i ewentualnie pieczarki w sosie wlasnym ale to danie skladajace sie z najpiekniejszych kompozycji . 

Pamietam z dziecinstwa zawiesisty sos na kaszy gryczanej. kiszonego ogora i papryke , pieczarki, grzybki , cukinie, cebule ,pomidorki i mieciutkie miesko z poledwiczki :) jutro zrobie i mam nadzieje ze mojej malej myszce posmakuje :) bo to w koncu dla niej gotuje. 

 . 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij