Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

Komentarze otrzymane przez użytkownika megi65

gabigold

(2014-05-02 15:01)

ja to ciasto po prostu ręką mieszam aż się składniki połączą i myk na blaszkę ,troszkę się klei ale da się 

gabigold

(2014-05-02 15:00)

Megi , po kawałeczku do kawki, 2 dla tesciowej mąz zaniósł, a reszta pojechała w podarku , dlatego tak szybko zniknęło. :)

megi65

(2014-05-02 14:52)

promyczku ! wszystko bzykamy mikserem jak na ciasto piaskowe .

promyczek71

(2014-05-02 14:21)

Ciasto ma być dobrze wyrobione, tzn. zagniatamy je na stolnicy czy ucieramy jak piaskowe ?

megi65

(2014-05-02 14:11)

Gabi ..! Serce mi stanęło,że wsunęliście ciasto z blaszką ale ... nie tak źle forma ocalała do następnego ciacha .Pozdrawiam i smacznego ..))

gabigold

(2014-05-02 13:56)

Megi, już blaszki ciasta nie ma :) Czyli, że pyszne ,wieczorem piekę na jutro znowu:), dziękuję za przepis.

megi65

(2014-05-02 12:06)

gabigold ! Nie da się ukryć zapach śmietany i truskawki z nalewki nawet do mnie dociera . Smacznego .

gabigold

(2014-05-02 11:53)

Kolejny raz popełnione, właśnie się studzi, zrobiłam z rabarbarem i truskawkami z  nalewki zeszłorocznej, pachnie bosko po prostu, polecam :)

welina

(2014-05-01 11:57)

ciasto bardzo smaczne, wyrobiłam w robocie i wyszło cudne. Podsypałam troszke wiecej mąki ale to juz zależy od jej stopnia chłonności, przecież są rózne mąki. Przepis do ulubionych, polecam!

megi65

(2014-04-27 20:20)

izko !, ja-żabo ! dziękuję za miłe komentarze . Pozdrawiam serdecznie ))

ja-żaba

(2014-04-27 16:53)

Twój serniczek to... poezja. Smak, konsystencja- idealne. Ponieważ nie przepadamy na wanilią, wykorzystałam zwykły quark 40%. Nie miałam też powideł więc użyłam domowego dżemu jagodowego. Wyszło naprawdę pysznie. Polecam wszystkim, bo nie wiecie, co tracicie:)
 

Izka21

(2014-04-25 12:55)

sernik wyszedł rewelacyjnie polecam!!!!!!!!!

Fot. megi65, Sernik Zeni
Sernik Zeni
31.2k
443
66
megi65
mintak

(2014-04-22 10:28)

Robiłam serniczek na święta - wyszedł bardzo dobry, troszkę opadł ale i tak był wysoki. Polecam wszystkim, teraz tylko ten sernik będę piekła.

fruzia1

(2014-04-19 05:59)

Ciasto wczoraj zrobione czeka na jutrzejszą konsumpcję. Co do wałkowania cista to wzięłam się na sposób:) Ciasto przed wałkowaniem położyłam między papier do wypieku ciasta. Pięknie się rozwałkowało, później górną warstwę papieru należy zdjąć i  przełożyć na blachę, wystąjce boki ciasta poodcinać i uzupełnić w miejscach gdzie brakuje. Później podzielę się doznaniami smakowymi, ale wygląda obiecująco:)

andzik.78

(2014-04-18 21:05)

Dałam kiedyś na spróbowanie sąsiadce. Od tego czasu średnio co dwa tygodnie je piekę. Dla sąsiadki i dla siebie. Po prostu pyszne.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij