Upiekłam pierniczki z tego przepisu.Moje ciasto leżakowało w lodówce jakieś dwa tygodnie i czekało aż w końcu znajdę czas na pieczenie.Są trochę twarde , ale i tak musiałam schować przed łasuchami.Zobaczymy jakie będą jak trochę poleżą.
wody tylko 3 łyżki
ja robie troche inaczej,więcej cukru krócej gotuje i pozostawiam w słoiku w syropie w lodówce, syrop[ słuzy jako olejek ,radze spróbować
pyszności
Nie obieram - fajne kolorowe wychodzą. Twarda skóra zazwyczaj się nie zetrze i zostaje na trącym kółku, wyciągam ją. A miękka się dobrze ściera. Ja dawałam do środka parmezan - potarty na grubych oczkach, a po wierzchu sypałam parmezanem mielonym (oba kupuję już gotowe do użycia). Ale może być każdy ser - wolno topiący się, o ostrym smaku. Miękki, łagodny robi za lepiszcze całości, a ostry nadaje smaku
Robię go co jakiś czas jest przepyszny.
Cieszę się że smakowały :) Dziękuję za wypróbowanie :)
Ooo to moje smaki, w takim razie jak najszybciej do wypróbowania
Hehe....A juz chciałam domalować kolczyka w uchu i w nosie i złoty łańcuch na szyji bo córka twierdzi i tak, że kicz totalny
.
Ale sie powstrzymałam :))
Puma nie puma, ale ładny dziki kot
Zresztą TYMY RENCAMY malowana , hehe
Wkn.........to miała być PUMA!!!!!
Nie mogę się doczekać kul świątecznych! Bardzo mi się podoba skrzynka z dzikim kotem. W ogóle wszystko jest fajne - to rewelacyjne hobby. :)
Moja kochana megi, dziękuje za informację, czy Ty może pieczesz te pierniczki???pozdrawiam
Fajny pomysł na połączenie cukinii i bakłażana. Domyślam się, że tego drugiego też nie obierasz, chyba że ma twardą skórę :) Parmezan, podejrzewam równie dobry do posypania jak i do środka placków :)