Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

sprytnala

(2008-05-19 14:23)

wyszło rewelacyjne jedzonko-ogromnie nam smakowało ;-)
dziękuję

skopolendra

(2008-05-19 13:54)

To ciasto nazywa sie "Pani Walewska"i jest rzeczywiscie pyszne.Pozdrawiam

ekkore

(2008-05-19 13:54)

generalnie możesz zrobić każdy chleb z odrobiną miodu - dać go do przygotywanego ciasta zakwaszanego - bedzie stanowił pożywkę dla drożdży lub też potem do wyrabianego ciasta. Ilość - nie więcej niż 3 łyżki - chyba, że lubisz słodkie chleby. Ale tutaj masz gotowe przepisy http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis29181.html lub http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis28952.html . Życzę przyjemnych eksperymentów

Dorotaxx

(2008-05-19 13:45)

Osz Ty!!!! To ja myślałam ,że Ciebie będe obwiniac za moje dodatkowe kilogramy a tu taka niespodzianka : ,,Reklamacji,petycji i zażaleń w sprawie dodatkowych kilogramów umiejscowionych w bioderkach nie przyjmuje!!!,, Ty cwaniareczko !!!

katarzyna24

(2008-05-19 12:50)

Zrobiłam ciasto juz drugi raz. Tym razem na 1 urodzinki mojej coreczki. Cioci tak smakowało, że zjadła sama spora czesc. Mówiła, że robiła takie ciasto jak była młodsza, ale teraz zapomniała składniki ( ciocia ma 83 lata ). Krótko mówiąc - rewelacja kolejny raz.

katarzyna24

(2008-05-19 12:46)

Robiłam ciasto w ostatni weekend na 1 urodzinki mojej córeczki. Bardzo mi smakowało, a goscie byli zachwyceni nowym smakiem. Napewno zrobie te ciasto jeszcze nie jeden raz i oczywiscie polecam goraco milosnikowm bananów!!!

Olcik

(2008-05-19 12:39)

Ciasto jest przepyszne. Następnym razem dodam pokrojone w kostkę pomarańcze. Dzięki za przepis! A oto moja Lambada :>))

szmitkaa

(2008-05-19 12:14)

salateczka super, swiezy ogorek nadaje niesamowoitej kruchosci, swietna!!!!!!!!

brydzia.w

(2008-05-19 12:13)

Placuszki wyśmienite.Smakowały całej rodzince.Dla mojej 6 osobowej rodziny zrobiłam z podwójnej porcji.Twaróg pokruszyłam do ciasta tak jak Aniula27.

szmitkaa

(2008-05-19 12:12)

pulpeciki bardzo pyszne i rzeczywiscie najlepiej smakuja z makaronem

szmitkaa

(2008-05-19 12:09)

ciasto pysznosci, szybkie i latwe. rowniez zniklo w mgnieniu oka

irysek

(2008-05-19 12:08)

W pergaminie można też upiec schab,naciera sie go według własnych upodobań i zawija w pergamin jak kanapkę.Ale boczuś pobił go na wszystkie sposoby.Jest mniamuśny!!

szmitkaa

(2008-05-19 12:08)

karkóweczka pychotka taka kruchutka a zmiemniaczki jeszcze smaczniejsze. polecam bardzo goraco. dzieki za przepis

Beata70

(2008-05-19 11:59)

  Wczoraj zrobiłam te pyszności, piekłam na papierze ale ciężko mi było później je odkleic????

Fru

(2008-05-19 11:32)

rewelka :):) Jul wciągnoł 2 na pierwsze podejscie  - do ulubionych

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij