wyszło rewelacyjne jedzonko-ogromnie nam smakowało ;-)
dziękuję
To ciasto nazywa sie "Pani Walewska"i jest rzeczywiscie pyszne.Pozdrawiam
generalnie możesz zrobić każdy chleb z odrobiną miodu - dać go do przygotywanego ciasta zakwaszanego - bedzie stanowił pożywkę dla drożdży lub też potem do wyrabianego ciasta. Ilość - nie więcej niż 3 łyżki - chyba, że lubisz słodkie chleby. Ale tutaj masz gotowe przepisy http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis29181.html lub http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis28952.html . Życzę przyjemnych eksperymentów
Osz Ty!!!! To ja myślałam ,że Ciebie będe obwiniac za moje dodatkowe kilogramy a tu taka niespodzianka : ,,Reklamacji,petycji i zażaleń w sprawie dodatkowych kilogramów umiejscowionych w bioderkach nie przyjmuje!!!,, Ty cwaniareczko !!!
Zrobiłam ciasto juz drugi raz. Tym razem na 1 urodzinki mojej coreczki. Cioci tak smakowało, że zjadła sama spora czesc. Mówiła, że robiła takie ciasto jak była młodsza, ale teraz zapomniała składniki ( ciocia ma 83 lata ). Krótko mówiąc - rewelacja kolejny raz.
Robiłam ciasto w ostatni weekend na 1 urodzinki mojej córeczki. Bardzo mi smakowało, a goscie byli zachwyceni nowym smakiem. Napewno zrobie te ciasto jeszcze nie jeden raz i oczywiscie polecam goraco milosnikowm bananów!!!
Ciasto jest przepyszne. Następnym razem dodam pokrojone w kostkę pomarańcze. Dzięki za przepis! A oto moja Lambada :>))
salateczka super, swiezy ogorek nadaje niesamowoitej kruchosci, swietna!!!!!!!!
Placuszki wyśmienite.Smakowały całej rodzince.Dla mojej 6 osobowej rodziny zrobiłam z podwójnej porcji.Twaróg pokruszyłam do ciasta tak jak Aniula27.
pulpeciki bardzo pyszne i rzeczywiscie najlepiej smakuja z makaronem
ciasto pysznosci, szybkie i latwe. rowniez zniklo w mgnieniu oka
W pergaminie można też upiec schab,naciera sie go według własnych upodobań i zawija w pergamin jak kanapkę.Ale boczuś pobił go na wszystkie sposoby.Jest mniamuśny!!
karkóweczka pychotka taka kruchutka a zmiemniaczki jeszcze smaczniejsze. polecam bardzo goraco. dzieki za przepis
Wczoraj zrobiłam te pyszności, piekłam na papierze ale ciężko mi było później je odkleic????
rewelka :):) Jul wciągnoł 2 na pierwsze podejscie - do ulubionych