Ja ten przepis znam pod nazwą blacharz, jest super, bardzo dobry jest następnego dnia odsmażany na patelni:)
pyszny sosik bo nalesniki srobilam z kapusta i grzybami też super smakowalo
Cieszę się, że Wam posmakowały. U mnie goszczą w piątkowym menu już od dawna i baaardzo je lubimy. Pozdrawiam.
dziekuje :) za odpowiedz
Pamietam te ciastka sa naprawde super ale co tu nie lubic czekolada kokos mniam!!!!
Asiu to czerwone to galaretka:))
bytomianka ciesze sie ze za mnie odpowiedzials ,nie dostalam wiadomosci o komentarzu a jakos malo mam teraz czasu bo przebywam na ogrodzie.Masz racje ,ja tak samo kosztuje i dolewam octu, musi byc naprawde kwasne.
Ciasto wyśmienite.Wpisane do zeszytu.Zrobiłam z połowy porcji, biszkopt z 4 jaj, masa i kokos z 3 jaj.Pyszne polecam, jutro postaram się o lepsze zdjęcie.Dzięki za przepis
Pyszne buły. Ja dodałam udko smażone, które mi zostłao z obiadu, i też wyszło pysznie. Tylko musztardy dodałam za dużo i wyszły w smaku musztardowym. Następnym razem dodam mniej. Dzięki za przepis.
No i zrobiłam zakwas, i upiekłam pyszny chlebek z Twego przepisu ekkore. Dzięki wielkie za rady i przepisy. Zagoszczą na stałe w moim domku... a zakwasu wyszło mi tyle, ze jeszcze koleżankę obdarowałam. Pozdrawiam.
PYSZNY!!! zrobiłam z 4 dniowego zakwasu ale i tak wzięłam go 100 g. Poza tym wykorzystałam jedynie mleko bo jogurtu mi zbrakło i nie miałam siemienia więc jest w nim tylko słonecznik. Ciasto wyrabia sie swietnie, rosnie rewelacyjnie, piecze sie szybko i smakuje wybornie :)
Zrobiłam na imprezę 18-tki córki - wyśmienite , cudownie na stole się prezentuje -jest jednocześnie bardzo dekoracyjne.Następnego dnia to co zostało wykorzystałam- główki kapusty, z wykałaczków pozdejmowałam kiełbaski wydzieliłam ,łososia , susz śliwek , z tego co można było zrobiłam sałatkę dodając naturalnego jogurtu z odrobiną majonezu. W sumie nic się ne zniszczyło -palce lizać. Mam za miesiąc Zjazd rodzinny -też zamierzam wykonać kilka takich koreczkowych górek. Dzięki za ten ekstra przepis