Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

szubamag

(2008-05-14 08:34)

Ja ten przepis znam pod nazwą blacharz, jest super, bardzo dobry jest następnego dnia odsmażany na patelni:)

Fot. Kempol, Ziemniaki
Ziemniaki
18.6k
488
20
Kempol
szubamag

(2008-05-14 08:24)

Ziemniaczki bardzo smaczne. Polecam. :)

ally

(2008-05-14 07:48)

pyszny sosik bo nalesniki srobilam z kapusta i grzybami też super smakowalo

kinga2

(2008-05-14 07:21)

Cieszę się, że Wam posmakowały. U mnie goszczą w piątkowym menu już od dawna i baaardzo je lubimy. Pozdrawiam.

ASTI

(2008-05-14 07:06)

dziekuje :)  za  odpowiedz

olenka_chicago

(2008-05-14 03:57)

Pamietam te ciastka sa naprawde super ale co tu nie lubic czekolada kokos mniam!!!! 

olenka_chicago

(2008-05-14 00:29)

Wlasnie dzis robilam nalesniki serowo-kapusciane pychota skorzystalam z twojego przepisu i wlaczylam kilka swoich zmian nie dawalam jajek na twardo tylko kapusta,ser,cebulka podpieczona i pieprz/sol.Podsmazylam je tak jak krokiety w  panierce pychota.Myzle ze dobrym pomyslem jest podawac krokiety do wyboru dla kazdego cos innego, z miesem,kapusta,grzybami i takie serowo-kapusciane i do tego barszcz super danko.

Dzieki za przepis a sprobowalam bo ta kombinacja mi przypomniala pirogi ktore moja babcia robila,tzn taki wlasnie farsz jak ty masz tylko bez jajek na twardo byly pyszne . Polecam i pozdrawiam 

tinaa

(2008-05-14 00:28)

Asiu to czerwone to galaretka:))

mariateresa

(2008-05-13 23:43)

Bardzo dziękuję  !   To najprostsze z prostych ciast.  W kawiarni dyskretnie widelczykiem rozłożyłam kawałek  " na części pierwsze ",   i czekolada -  to naprawdę była Nutella,    krem gotowy -  jestem pewna,  a  ciasto... suche i nie dobre !   Więc zmieniłam na wilgotny biszkopt, -  wyszła pycha  i pomyślałam,  że najmłodsze Użytkowniczki  bez trudu zrobią dla swoich  Mam.   

  Bez ryzyka polecam i pozdrawiam !!!

Natka64

(2008-05-13 22:48)

bytomianka ciesze sie ze za mnie odpowiedzials ,nie dostalam wiadomosci o komentarzu a jakos malo mam teraz czasu bo przebywam na ogrodzie.Masz racje ,ja tak samo kosztuje i dolewam octu, musi byc naprawde kwasne.

rybka80

(2008-05-13 22:36)

Ciasto wyśmienite.Wpisane do zeszytu.Zrobiłam z połowy porcji, biszkopt z 4 jaj, masa i kokos z 3 jaj.Pyszne polecam, jutro postaram się o lepsze zdjęcie.Dzięki za przepis

wiola99

(2008-05-13 22:18)

Pyszne buły. Ja dodałam udko smażone, które mi zostłao z obiadu, i też wyszło pysznie. Tylko musztardy dodałam za dużo i wyszły w smaku musztardowym. Następnym razem dodam mniej. Dzięki za przepis.

arabis

(2008-05-13 21:46)

No i zrobiłam zakwas, i upiekłam pyszny chlebek z Twego przepisu ekkore. Dzięki wielkie za rady i przepisy. Zagoszczą na stałe w moim domku... a zakwasu wyszło mi tyle, ze jeszcze koleżankę obdarowałam. Pozdrawiam.

arabis

(2008-05-13 21:40)

PYSZNY!!! zrobiłam z 4 dniowego zakwasu ale i tak wzięłam go 100 g. Poza tym wykorzystałam jedynie mleko bo jogurtu mi zbrakło i nie miałam siemienia więc jest w nim tylko słonecznik. Ciasto wyrabia sie swietnie, rosnie rewelacyjnie, piecze sie szybko i smakuje wybornie :)

kelnereczka

(2008-05-13 21:00)

Zrobiłam na  imprezę 18-tki córki - wyśmienite , cudownie na stole się prezentuje -jest jednocześnie bardzo dekoracyjne.Następnego dnia to co zostało wykorzystałam-  główki kapusty,   z wykałaczków pozdejmowałam kiełbaski  wydzieliłam ,łososia , susz śliwek , z tego co można było zrobiłam sałatkę dodając naturalnego jogurtu z odrobiną majonezu. W sumie nic się ne zniszczyło -palce lizać. Mam  za miesiąc Zjazd rodzinny -też zamierzam wykonać kilka takich  koreczkowych górek. Dzięki za ten ekstra przepis

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij