Coś fantastycznego!!!!! i na pewno bardzo smaczne:) Pozdrawiam.
Dziękuję za tak miłe komentarze.
Wojasiu! Bardzo się cieszę, że makowiec smakował. Ja sama już kilkakrotnie go piekłam, naprawdę jest pyszny. Z wielu sprawdzonych przepisów, ten jest najlepszy. Ciasto jest równomiernie wyrośnięte i wypieczone. No i wbrem pozorom bardzo szybkie. Pozdrawiam!
ma się rozumieć !!!
Torcik wyglada wprost wytwornie :) Musi być przepyszny !!! Pozdrawiam autorkę :)
Ja robiłam wczoraj pączki i wyszły rewelacyjne. Zamiast posypywać cukrem pudrem zrobiłam je w lukrze i są palce lizać :) pozdrawiam.
Tort jest przecudnej urody!!!!!!!!!!!!!! Brawo , brawo,brawo!!!!!!!!
Przesliczny tort! piekne wykonanie :) i w calosci zjadliwa dekoracja! :)
Bezbarwna galaretke..zrobilabym na bazie zelatyny, soku z cytryny i cukru :)
popieram,ciasto jest pyszne, uwielbiam ciasta z orzeczami
A co to za bezbarwna galaretka? jakoś nigdy takiej nie spotkałam....chyba, że zrobiona we własnym zakresie?
Mariotereso! nie widzialam bezbarwnej galaretki,gdzie ją kupujesz?
Mariotereso!!! piękny,juz jest w ulubionych .pozdrawiam
Dziekuje bardzo. Zgadzam się jak najbradziej z tobą kokiko. Ten przepis,jak kazdy inny moze byc modyfikowany na wiele sposobow. Pozdorwienia.