Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

marzenulka

(2008-05-13 20:36)

Coś fantastycznego!!!!! i na pewno bardzo smaczne:) Pozdrawiam.

jema4

(2008-05-13 19:37)

Dziękuję za tak miłe komentarze.
Wojasiu!  Bardzo się cieszę, że makowiec smakował. Ja sama już kilkakrotnie go piekłam, naprawdę jest pyszny. Z wielu sprawdzonych przepisów, ten jest najlepszy. Ciasto jest równomiernie wyrośnięte i wypieczone. No i wbrem pozorom bardzo szybkie. Pozdrawiam!

olusiaGW

(2008-05-13 19:21)

Dzis zrobiłam,bo maz mi głowe suszył juz od dawna i skusiłam sie iloscia pozytywnych komentarzy.czesc zrobiłam czystych bez dodatkow aczesc z kokosem i bananem.No i wyszly CZADOWE.

malibu

(2008-05-13 19:06)

ma się rozumieć !!!

Patrycja0

(2008-05-13 19:04)

Torcik wyglada wprost wytwornie :) Musi być przepyszny !!! Pozdrawiam autorkę :)

aniołek

(2008-05-13 18:48)

Ja robiłam wczoraj pączki i wyszły rewelacyjne. Zamiast posypywać cukrem pudrem zrobiłam je w lukrze i są palce lizać :) pozdrawiam.

mariateresa

(2008-05-13 18:45)

Dziękuję Dziewczyny z całego serca za tak miłe słowa.    Przyznam,  że pierwszy raz jadłam   " zestaw "  ajerkoniak -  truskawka,   i jest pyszniutki.    Domowa wersja torciku zdecydowanie lepsza od kawiarnianej.    Bezbarwne galaretki robi się bardzo prosto -  patrz przepis  " Róża w krysztale "  i   " Galaretkowe kwiaty ".  Pozdrawiam  Was  -  nie tylko  Mamy,  -  bardzo serdecznie !!!


 

Dorotaxx

(2008-05-13 17:52)

Bardzo sie ciesze,ze smakowało!!!!! Wszystkie ciasta siostry Anastazji są wyśmienite!!! Pozdrawiam i dziekuje za miłe słowa.

Dorotaxx

(2008-05-13 17:51)

Tort jest przecudnej urody!!!!!!!!!!!!!! Brawo , brawo,brawo!!!!!!!!

Glumanda

(2008-05-13 17:46)

Przesliczny tort! piekne wykonanie :) i w calosci zjadliwa dekoracja! :)
Bezbarwna galaretke..zrobilabym na bazie zelatyny, soku z cytryny i cukru :)

marzenka 32

(2008-05-13 17:26)

popieram,ciasto jest pyszne, uwielbiam ciasta z orzeczami

alman

(2008-05-13 16:34)

A co to za bezbarwna galaretka? jakoś nigdy takiej nie spotkałam....chyba, że zrobiona we własnym zakresie?

niebieska-różyczka

(2008-05-13 16:09)

Mariotereso! nie widzialam bezbarwnej galaretki,gdzie ją kupujesz?

niebieska-różyczka

(2008-05-13 16:04)

Mariotereso!!! piękny,juz jest w ulubionych .pozdrawiam

Cinnamon

(2008-05-13 16:01)

Dziekuje bardzo. Zgadzam się jak najbradziej z tobą kokiko. Ten przepis,jak kazdy inny moze byc modyfikowany na wiele sposobow. Pozdorwienia.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij