ruzumiem, że orzechy włoskie??
Zrobiłam dzisiaj rano, są pyszne tylko twarde, Dlaczego?
Zarobiłam ją dzisiaj do obiadku i jest naprawde pyszna meżusiowi bardzo smakowała. Ja dodałam jeszcze do niej jabłko mniam
Natka 64, przepraszam Cię ale odpowiem za Ciebie: do garnka nalałam wody dodałam przyprawy i dolewałam octu i kosztowałam,jak było za mało to dolewałam jeszcze. Musi być kwaśne.Pozdrawiam papa
jaki jest czas pieczenia obu tych ciast
prawdę mówiac ja tyle nie daje, robię jabłka jesienią w słoiki i mam za każdym razem gotowe. cukier jest wedle uznania.
Myślę że zdjęcie byłoby zachętą,przepis wygląda na smakowity! na pewno wypróbuję.pozdrawiam
Kolejny przepis " Mistrzyni patelni Nutelli " ( ładnie sie zrymowało ), który wypróbowałam i jest zgodnie z nazwą sałatki- przepyszny. Moja drobna uwaga to to, że do marynowania mięska należy też doda sól - ja dałam płaską łyżeczkę na dwa średnie filety z kurczaka. Podałam zaś z chlebkiem zapiekanym w tostero-gofrownicy ( nie wiem jak fachowo sie to urządzenie nazywa, ale zmienia się tam blachy i można upiec w nim i tosty i gofry ). Coś pysznego, zarówno na szybki obiad, jak i na kolację, ale i na przyjęcie też.
Że można dać fetę to wiem. Mi chodzi tylko o żółty ser. Mimo wszystko spróbuję zrobić po swojemu.
Sernik jest przepyszny polecam !!!!
Ziemniaczki robiłam już kilka razy, zarówno ze starymi jak i z młodymi , i są P R Z E P Y S Z N E.
pysznosci!!1
Dodalam jeszcze pieczarki, cukinie , oregano i czosnek. Mniam, mniam:)))))
Pytanko: czy masę orzechową kładzie się na budyniu czy miesza się z budyniem?
I czy gotując budyń od razu wruca się całe jajko? Planuje to ciasteczko upiec na niedzielę:-)