Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

anik_p

(2008-05-13 15:49)

ruzumiem, że orzechy włoskie??

bytomianka

(2008-05-13 15:48)

Zrobiłam dzisiaj rano, są pyszne tylko twarde, Dlaczego?

iwaa84

(2008-05-13 15:45)

Zarobiłam ją dzisiaj do obiadku i jest naprawde pyszna meżusiowi bardzo smakowała. Ja dodałam jeszcze do niej jabłko mniam 

reniapos

(2008-05-13 15:43)

Podziwiam wszystkie Twoje przepisy i musze przyznac że masz niesamowity talent i zamiłowanie do takich słodkich pyszności- piękności. Upiekłam Beatke i była wspaniała. Dodałam zamiast winogron, anasa z puszki. Pyszny ten placek. Nie wyobrazam sobie jakie musza być pozostałe  Pozdrawiam !!!!!

bytomianka

(2008-05-13 15:30)

Natka 64, przepraszam Cię ale odpowiem za Ciebie:  do garnka nalałam wody dodałam przyprawy i dolewałam octu i kosztowałam,jak było za mało to dolewałam jeszcze. Musi być kwaśne.Pozdrawiam papa

vikunia

(2008-05-13 15:24)

jaki jest czas pieczenia obu tych ciast

Beata3254

(2008-05-13 15:14)

prawdę mówiac ja tyle nie daje, robię jabłka jesienią w słoiki i mam za każdym razem gotowe. cukier jest wedle uznania.

niebieska-różyczka

(2008-05-13 15:10)

Myślę że zdjęcie byłoby zachętą,przepis wygląda na smakowity! na pewno wypróbuję.pozdrawiam

basilek

(2008-05-13 14:57)

Kolejny przepis " Mistrzyni patelni Nutelli " ( ładnie sie zrymowało ), który wypróbowałam i jest zgodnie z nazwą sałatki- przepyszny. Moja drobna uwaga to to, że do marynowania mięska należy też doda sól - ja dałam płaską łyżeczkę na dwa średnie filety z kurczaka. Podałam zaś z chlebkiem zapiekanym w tostero-gofrownicy ( nie wiem jak fachowo sie to urządzenie nazywa, ale zmienia się tam blachy i można upiec w nim i tosty i gofry ). Coś pysznego, zarówno na szybki obiad, jak i na kolację, ale i na przyjęcie też.

mysha2006

(2008-05-13 14:49)

Że można dać fetę to wiem. Mi chodzi tylko o żółty ser. Mimo wszystko spróbuję zrobić po swojemu.

Fot. kaśka1, ogon pawia
ogon pawia
81.9k
716
57
kaśka1
jamajka

(2008-05-13 14:48)

Bardzo smaczne i bardzo efektowne ciacho, polecam! Pozdrawiam i dziękuje za taki fajny przepis.

jamajka

(2008-05-13 14:46)

Sernik jest przepyszny polecam !!!!

basilek

(2008-05-13 14:46)

Ziemniaczki robiłam już kilka razy, zarówno ze starymi jak i z młodymi , i są P R Z E P Y S Z N E.

Fot. irlandia49, Cebulaki
Cebulaki
84.1k
916
78
irlandia49
catherine2003

(2008-05-13 14:35)

pysznosci!!1
Dodalam jeszcze pieczarki, cukinie , oregano i czosnek. Mniam, mniam:)))))

annamalgo

(2008-05-13 14:24)

Pytanko: czy masę orzechową kładzie się na budyniu czy miesza się z budyniem?
I czy gotując budyń od razu wruca się całe jajko? Planuje to ciasteczko upiec na niedzielę:-)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij