Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-05-10 10:58)

Wrzucam do ulubionych i czeka na okazję do zrobienia.Pozdrowionka.

Volsik

(2008-05-10 10:50)

Dziekuje za szybką odpowiedż;) Zaraz więc śmigne do sklepu po "Śnieżkę" i zabiore sie do robienia tego placka ;) Dam znać jak wyszło :)

figencja

(2008-05-10 10:40)

A może wrzuciłabyś przy okazji przepis na te konfitury z pomidorów?Chętnie skorzystam.Pozdrowionka.

(berseis13

(2008-05-10 10:07)

przepołowiłam kurę i tak udusiłam :) Natarłam przyprawami dosłownie trzy minuty przed włożeniem do garnka (tyle się gotowała woda na rosół ;) ) więc sama się zdziwiłam, że tak dobrze wyszło. Do rosołu z dodatkami można dodać mąki wymieszanej ze śmietaną i zrobić gęstszy sosik, ja wyłowiłam dodatki, dodałam do ziemniaczków i polałam wywarem.

Kormag

(2008-05-10 09:53)

mialo byc nadzienie a nie nadzieje :P

pozdrawiam  :]

Aniel

(2008-05-10 09:38)

Zrobiłam wszystko dobrze, al ejak się okazało śmietana wyszła za rzadka, następnym razem dodam jeszcze żelatynę.

nutella

(2008-05-10 09:29)

Czy połowa porcji starczy na malutką tortownicę, taką 20 cm?

nutella

(2008-05-10 09:25)

Świetne! bardzo fajny pomysł z tym przepisem na błoto:D Napewno zrobię, może mojej mamie na Dzień Matki, ona też lubi takie przepisy:))

aga9999

(2008-05-10 09:03)

Kokliko, nie erzac, nie erzac...trochę spolszczyłam recepturę, w zasadzie każdy ser śmietankowy (cream cheese, faisselle, może petit suisse, quark) będzie na miejscu (zaznaczę to w przepisie). Cieszę się że smakowało, również pozdrawiam!

Fot. arabis, Bounty
Bounty
95.8k
1.4k
101
arabis
Cinnamon

(2008-05-10 07:14)

Myślę,że nie skłamię mówiąc,że ten placek to absolutny hit sezonu. ;] Ja do masy dodaję jeszcze płatki migdałów. Przepyszny.

kokliko

(2008-05-10 01:24)

aga, dzieki!!!!! najlepsze ciasto jakie kiedykolwiek "poczynilam". Z serkiem musialam
pokombinowac, bo wymieniony w przepisie nie do dostania tutaj, ale ciasto rewelacyjne
nawet z erzacem. Faktycznie duzo lepsze calkowicie zimne!
Pozdrowionka i dzieki.

mariateresa

(2008-05-09 23:50)

Mam pytania berseis 13,-  użyłaś całego kurczaka   ( w całości ?  kawałki ? )  myślę,  że natarłaś przyprawami wcześniej  -  i wsadziłaś go do gotującego wywaru  ?       Po 40 min.  gotowy.....   i co dalej z tym rosołem z  pieczarkami,  morelami i przyprawami ?    Pozdrawiam !

Magdal

(2008-05-09 23:49)

Niezmiernie mnie cieszy twój przychylny komentarz

BeataD

(2008-05-09 23:15)

Witam! Ciasto upiekłam dzisiaj. Robiłam wg przepisu, tylko cukru dodałam troszeczke mniej. Jest pyszne!!!  Dzięki za przepis, napewno będe do niego wracała! Pozdrawiam!  A jeśli chodzi o sól, to wcale jej nie czuć.

Wojciech Ścieszka

(2008-05-09 22:55)

Pyszne palce lizać

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij