Wrzucam do ulubionych i czeka na okazję do zrobienia.Pozdrowionka.
Dziekuje za szybką odpowiedż;) Zaraz więc śmigne do sklepu po "Śnieżkę" i zabiore sie do robienia tego placka ;) Dam znać jak wyszło :)
A może wrzuciłabyś przy okazji przepis na te konfitury z pomidorów?Chętnie skorzystam.Pozdrowionka.
przepołowiłam kurę i tak udusiłam :) Natarłam przyprawami dosłownie trzy minuty przed włożeniem do garnka (tyle się gotowała woda na rosół ;) ) więc sama się zdziwiłam, że tak dobrze wyszło. Do rosołu z dodatkami można dodać mąki wymieszanej ze śmietaną i zrobić gęstszy sosik, ja wyłowiłam dodatki, dodałam do ziemniaczków i polałam wywarem.
mialo byc nadzienie a nie nadzieje :P
pozdrawiam :]
Zrobiłam wszystko dobrze, al ejak się okazało śmietana wyszła za rzadka, następnym razem dodam jeszcze żelatynę.
Czy połowa porcji starczy na malutką tortownicę, taką 20 cm?
Świetne! bardzo fajny pomysł z tym przepisem na błoto:D Napewno zrobię, może mojej mamie na Dzień Matki, ona też lubi takie przepisy:))
Kokliko, nie erzac, nie erzac...trochę spolszczyłam recepturę, w zasadzie każdy ser śmietankowy (cream cheese, faisselle, może petit suisse, quark) będzie na miejscu (zaznaczę to w przepisie). Cieszę się że smakowało, również pozdrawiam!
Mam pytania berseis 13,- użyłaś całego kurczaka ( w całości ? kawałki ? ) myślę, że natarłaś przyprawami wcześniej - i wsadziłaś go do gotującego wywaru ? Po 40 min. gotowy..... i co dalej z tym rosołem z pieczarkami, morelami i przyprawami ? Pozdrawiam !
Niezmiernie mnie cieszy twój przychylny komentarz
Pyszne palce lizać