Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

elaf

(2008-05-09 16:15)

Ja też je sobie przypomniałam ;). zrobię na pewno, żeby dzieciaki spróbowały .

elaf

(2008-05-09 16:13)

Bardzo ciekawy pomysł na masę. Dodaję do ulubionych, na pewno zrobię przy najbliższej okazji

anioleczekk1986

(2008-05-09 16:09)

przymierzam się do zrobienia tego serniczka, ale mam problem... Jaką śmietanę użyć?

Kacia

(2008-05-09 16:04)

Wczoraj ugotowalam twoj gulasz. Powiem krotko super

Fifka

(2008-05-09 16:04)

Gdy warzywa sa juz usmarzone dodaje kaszke kus kus (najpier zalewam bulionem i czekam az kaszka bedzie gotowa) doprawiam pieprzem. mozna podawac zamiast ziemniakow:)

jema4

(2008-05-09 16:00)

Z połowy składników wyszło mi 6 kotletów.

jema4

(2008-05-09 15:56)

Zrobilam dzisiaj na obiad Twoje kotleciki. Obtoczyłam je w bułce tartej przed smażeniem.
Bardzo dobre, delikatne, mięciutkie. Dziękuję za przepis i pozdrawiam!

mary50

(2008-05-09 15:38)

Mam ochote zrobic,podaj prosze jaka kostka twarogu/ile ma wazyc?/.Maria

niebieska-różyczka

(2008-05-09 15:31)

Gosik mam pytanko! dlaczego tego nie próbujesz,dla kogo robisz takie wielkie miski?Wygląda smakowicie ale.... przeraża mnie ta ilość cukru:)) pozdrawiam.

figencja

(2008-05-09 15:19)

Uwielbiam mak - szkoda,że nia da się od razu poczęstować,a Boże Narodzenie jeszcze daleko!Pozdrowionka..

Tynka

(2008-05-09 15:08)

Jak dla mnie rewelacja. Ponieważ ciągle szukam idealnego przepisu na babkę cytrynową zastanawiam się jak smakowałaby ta babka z sokiem z cytryny? BoAn może próbowałaś?

figencja

(2008-05-09 15:06)

Niesamowicie smakowity wygląd.Zaraz robię i będę się delektować.Pozdrowionka.

figencja

(2008-05-09 15:01)

Lubię takie proste smaki.Musi to byc bardzo pikantne.Myślę,że dobre byłoby z mięsnymi kuleczkami lub kołdunami.Pozdrowionka.

Patrycja0

(2008-05-09 14:59)

Dziękuję wszystkim za komentarze. Bardzo mi miło, że placuszki zdobywają sobie coraz więcej zwolenników :) Pozdrawiam seredcznie!

elaf

(2008-05-09 14:44)

Polecam, moje dzieciaki uwielbiają to danie. Pozdrawiam ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij