Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

degal12

(2008-05-09 11:40)

Jaki mód dajecie do tego kurczaczka?

megi64645

(2008-05-09 11:32)

Robiłam -REWELACJA

kebabek

(2008-05-09 11:15)

Sałatka fajna w smaku i tak jak pisze autorka przepisu najlepsza jest na drugi dzień.

teresa55

(2008-05-09 11:12)

Czy rabarbar nie zasypywać cukrem ?

MonikaK

(2008-05-09 11:00)

Sałatka bardzo smaczna, polecam

MonikaK

(2008-05-09 10:56)

Ciasto rewelacja !!! Śmietany ubiłam 0,5 l  dając grubszą warstwę na wierzch placka i posypując kokosem, pozdrawiam

teresa55

(2008-05-09 10:55)

Wyglada baaaardzo apetycznie. Zawsze ogórkowa gotowałam z ziemniakami, teraz spróbuje z ryżem.

MonikaK

(2008-05-09 10:49)

Muffinki robiłam już wielokrotnie i zapomniałam wpisać komentarz. Są przepyszne !!! Ja zamiast surowej papryki daję konserwową dla zaostrzenia smaku. Doskonale smakują jako zakąska do barszczu, polecam 

kaszu

(2008-05-09 10:06)

dziekuje bardzo zabieram sie do pracy :)

Fot. Wkn, Pierogi ruskie
Pierogi ruskie
1.1m
1.4k
193
Wkn
Dorota zza plota

(2008-05-09 09:29)

Co za bzdury piszesz ameliop! Dla mnie to wszystko jedno jakie Ty robisz pierogi - rob co i jak Tobie smakuje. Ale nie wprowadzaj innych w blad a przede wszystkim oszczedz sobie impertynencji w stosunku do innych uzytkownikow. Milczenie jest nieraz zlotem...

Osobiscie zawsze przeciskam ziemniaki na cieplo bo sa wtedy smaczniejsze, aksamitniejsze. Nawet ser dodaje do lekko cieplych poniewaz wtedy (moim zdaniem) lepiej sie wszystko laczy i latwiej doprawic. A wielkosc? Kazdemu jak chce, ja preferuje ruskie sredniej wielkosci czyli wykrawane szklanka. Casem jak mi sie spieszy kroje ciasto w kwadraty i tez jest dobrze ale staram sie i wtedyzachowac wielkosc "szklankowa".

Regina Florczak

(2008-05-09 09:11)

Nie kocham inaczej bo jako babcia jeszcze oglądam się za fajnymi facetami ,Ziemniaki ciepłe przepuszczam przez praskę bo ciasto jest gładsze i pieroszki robie małe (wykrawam szklanką).Proszę mnie równiez zaliczyć do grona  kompletnych  nieuków  kuchennych.Jestem technologiem żywienia.

bozena 8618

(2008-05-09 08:46)

zawsze robię tak pierogi że ciasto wykrawam szklanka i amelioP nie sadze żebym była kochająca inaczej gdyż mam męża i dziecko,a co do praski to również wyciskam ciepłe ziemniaki bo tak jest łatwiej,dzis u mnie na obiad oczywiście ruski pierogi mój synek je uwielbia.POZDRAWIAM

amberif

(2008-05-09 08:17)

Tort super! Dziekuje za przepis :) oto właśnie moj pierwszy samodzielnie zrobiony tort.
W smaku rewelacyjny, wszystkim smakowało!

Fot. Wkn, Pierogi ruskie
Pierogi ruskie
1.1m
1.4k
193
Wkn
Iirlana

(2008-05-09 08:16)

hmm..własnie przeczytałam komentarze ..pierożki dzis na obiad zaserwuję :) ale bede musiała porozmawiać z babcią i ponformować biedną starszą panią ze jest " nieukiem kuchennym" ( pomimo tego że ukończyła szkołę gastronomiczną i przez 30 lat była kucharką) , bo biedna tez gniecie ciepłe ziemniaki ... ;)

amberif

(2008-05-09 08:08)

 Witam Wszystkich Serdecznie:)
A oto moje pierwsze ciasto wykonane z przepisów na WŻ. Dziekuję bardzo za przepis!

Pozdrawiam A.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij