Jaki mód dajecie do tego kurczaczka?
Robiłam -REWELACJA
Sałatka fajna w smaku i tak jak pisze autorka przepisu najlepsza jest na drugi dzień.
Czy rabarbar nie zasypywać cukrem ?
Sałatka bardzo smaczna, polecam
Ciasto rewelacja !!! Śmietany ubiłam 0,5 l dając grubszą warstwę na wierzch placka i posypując kokosem, pozdrawiam
Wyglada baaaardzo apetycznie. Zawsze ogórkowa gotowałam z ziemniakami, teraz spróbuje z ryżem.
Muffinki robiłam już wielokrotnie i zapomniałam wpisać komentarz. Są przepyszne !!! Ja zamiast surowej papryki daję konserwową dla zaostrzenia smaku. Doskonale smakują jako zakąska do barszczu, polecam
dziekuje bardzo zabieram sie do pracy :)
Co za bzdury piszesz ameliop! Dla mnie to wszystko jedno jakie Ty robisz pierogi - rob co i jak Tobie smakuje. Ale nie wprowadzaj innych w blad a przede wszystkim oszczedz sobie impertynencji w stosunku do innych uzytkownikow. Milczenie jest nieraz zlotem...
Osobiscie zawsze przeciskam ziemniaki na cieplo bo sa wtedy smaczniejsze, aksamitniejsze. Nawet ser dodaje do lekko cieplych poniewaz wtedy (moim zdaniem) lepiej sie wszystko laczy i latwiej doprawic. A wielkosc? Kazdemu jak chce, ja preferuje ruskie sredniej wielkosci czyli wykrawane szklanka. Casem jak mi sie spieszy kroje ciasto w kwadraty i tez jest dobrze ale staram sie i wtedyzachowac wielkosc "szklankowa".
Nie kocham inaczej bo jako babcia jeszcze oglądam się za fajnymi facetami ,Ziemniaki ciepłe przepuszczam przez praskę bo ciasto jest gładsze i pieroszki robie małe (wykrawam szklanką).Proszę mnie równiez zaliczyć do grona kompletnych nieuków kuchennych.Jestem technologiem żywienia.
zawsze robię tak pierogi że ciasto wykrawam szklanka i amelioP nie sadze żebym była kochająca inaczej gdyż mam męża i dziecko,a co do praski to również wyciskam ciepłe ziemniaki bo tak jest łatwiej,dzis u mnie na obiad oczywiście ruski pierogi mój synek je uwielbia.POZDRAWIAM
Tort super! Dziekuje za przepis :) oto właśnie moj pierwszy samodzielnie zrobiony tort.
W smaku rewelacyjny, wszystkim smakowało!
hmm..własnie przeczytałam komentarze ..pierożki dzis na obiad zaserwuję :) ale bede musiała porozmawiać z babcią i ponformować biedną starszą panią ze jest " nieukiem kuchennym" ( pomimo tego że ukończyła szkołę gastronomiczną i przez 30 lat była kucharką) , bo biedna tez gniecie ciepłe ziemniaki ... ;)![]()
Witam Wszystkich Serdecznie:)
A oto moje pierwsze ciasto wykonane z przepisów na WŻ. Dziekuję bardzo za przepis!
Pozdrawiam A.