Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

malibu

(2008-05-09 07:39)

Pyyyyychotka !!! Też zamiast margaryny dodałam oleju jak "krystyna9" , a na wierzch jagody i ciacho wyszło super wilgotne !!! Polecam !!!

marinik

(2008-05-09 07:28)

zaznaczylem w komentarzu, ze nie nie jest to moja wiedza, a znaleziona gdzies w sieci informacja - najprawdopodobniej w miejscu, ktore wskazala aga9999, jako, ze swego czasu bywalem tam wlasnie. Teraz mam nadzieje, ze nie wywola to TAM wlasnie buzry i oskarzen o plagiat.

malibu

(2008-05-09 07:21)

Dołączam do rozsmakowanych fanek i fanów tego ciacha !!! Pyszności !!!

alfa_beta

(2008-05-09 07:18)

Robiłam w niedzielę na obiad. Pyszne, nawet mój mięsny "niejadek" zjadł dwie:)) 

Dorotaxx

(2008-05-09 06:41)

Aga napisz mi dokładnie jak robisz mase. Moze gdzies robisz błąd . .Pozdrawiam

kalmia

(2008-05-09 05:34)

zrobiłam wczoraj wyszło wszystko tak jak należy. odpowiednia twardość z czym zawsze miałam najwiecej kłopotów. tylko mąki wsypałam trochę więcej bo cały czas były kleiste. ale przepis dodaje do ulubionych i to będą leniwe które już zostaną w jadłospisie.

bozena 8618

(2008-05-09 04:30)

pozwole sobie odpowiedzieć za autorke nazwa tego ciasta z czerwoną masą to cuszima-truskawkowy raj,wystarczy kliknąć na nowe przepisy on jest chyba na pierwszej stronie.Pozdrawiam

Izuś

(2008-05-09 01:37)

Ciasto pyszne!! Bractwo piwne pożarło w 5 minut (dobrze, że blaszki nie zażarli). Chyba jutro upiekę drugie, bo spróbowaliśmy z Najlepszym tylko po kawałku, a do barszczyku będzie super.

Glumanda

(2008-05-09 00:24)

Ewu! to brzmi bardzo ciekawie :) zrobie w najblizszym czasie... :) a wogole, to jestem bardzo szczesliwa, ze mi sie odnalazlas! Moj nr. gg aktualny..ale twoj ma juz ktos inny... w zeszlym tygodniu widzialam ze sie odzywal ktos..ale to nie bylas ty! Dodam zdjecie jak zrobie to ciekawe danie:) Pozdrawiam:)

Fot. kaśka1, ogon pawia
ogon pawia
81.9k
716
57
kaśka1
m.sosenka

(2008-05-09 00:17)

ciasto upiekłam ale wielkie próbowanie będzie jutro! nie mogę się doczekać! ;)

olenka_chicago

(2008-05-08 23:58)

wiesz dosc duzo wyjdzie na 6-8 osob moze warto sprobowac z 1/2 porcji,polecam sa bardzo dobre a szczegolnie cieple!

aga81elk

(2008-05-08 22:50)

a mi nie wychodzi ta masa... 3 razy robiłam i nic :((((

mary50

(2008-05-08 22:40)

Goscie zajadali sie.Wszystkim smakowala musialam podac przepis.Zrobilam dokladnie wg.zamieszczonego przepisu.Polecam na mniejsze i wieksze przyjecia.Maria.

555

(2008-05-08 21:59)

zastanawiam sie nad ta lyzeczka soli.. nie czuc jej w smaku..?

Figutka

(2008-05-08 21:48)

Drożdżówka extra! Pięknie wyrosła, wogole nie opadła no i ten smak...Lekko zmodyfikowałam przepis: dałam 2 i 1/3 szklanki mleka.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij