Pyyyyychotka !!! Też zamiast margaryny dodałam oleju jak "krystyna9" , a na wierzch jagody i ciacho wyszło super wilgotne !!! Polecam !!!
zaznaczylem w komentarzu, ze nie nie jest to moja wiedza, a znaleziona gdzies w sieci informacja - najprawdopodobniej w miejscu, ktore wskazala aga9999, jako, ze swego czasu bywalem tam wlasnie. Teraz mam nadzieje, ze nie wywola to TAM wlasnie buzry i oskarzen o plagiat.
Dołączam do rozsmakowanych fanek i fanów tego ciacha !!! Pyszności !!!
Robiłam w niedzielę na obiad. Pyszne, nawet mój mięsny "niejadek" zjadł dwie:))
Aga napisz mi dokładnie jak robisz mase. Moze gdzies robisz błąd . .Pozdrawiam
zrobiłam wczoraj wyszło wszystko tak jak należy. odpowiednia twardość z czym zawsze miałam najwiecej kłopotów. tylko mąki wsypałam trochę więcej bo cały czas były kleiste. ale przepis dodaje do ulubionych i to będą leniwe które już zostaną w jadłospisie.
pozwole sobie odpowiedzieć za autorke nazwa tego ciasta z czerwoną masą to cuszima-truskawkowy raj,wystarczy kliknąć na nowe przepisy on jest chyba na pierwszej stronie.Pozdrawiam
Ciasto pyszne!! Bractwo piwne pożarło w 5 minut (dobrze, że blaszki nie zażarli
). Chyba jutro upiekę drugie, bo spróbowaliśmy z Najlepszym tylko po kawałku, a do barszczyku będzie super.
Ewu! to brzmi bardzo ciekawie :) zrobie w najblizszym czasie... :) a wogole, to jestem bardzo szczesliwa, ze mi sie odnalazlas! Moj nr. gg aktualny..ale twoj ma juz ktos inny... w zeszlym tygodniu widzialam ze sie odzywal ktos..ale to nie bylas ty! Dodam zdjecie jak zrobie to ciekawe danie:) Pozdrawiam:)
ciasto upiekłam ale wielkie próbowanie będzie jutro! nie mogę się doczekać! ;)
wiesz dosc duzo wyjdzie na 6-8 osob moze warto sprobowac z 1/2 porcji,polecam sa bardzo dobre a szczegolnie cieple!
a mi nie wychodzi ta masa... 3 razy robiłam i nic :((((
zastanawiam sie nad ta lyzeczka soli.. nie czuc jej w smaku..?
Drożdżówka extra! Pięknie wyrosła, wogole nie opadła no i ten smak...Lekko zmodyfikowałam przepis: dałam 2 i 1/3 szklanki mleka.