Zawsze cieniutko obierałam cukinie nożykiem do warzyw a widzę, że jest to niekonieczne. Ilość fasolki zwiększę - bo jeśli to ta sama co w moim przepisie " Gulasz marynowany ", - to jest przepyszna. A jaka to biała papryka - Glumando ? Czy to takie długie blado - żółte strąki ? Przepis już wydrukowany i pozdrawiam Cię serdecznie !!!
Cieszę się że smakowała, bo jakby nie patrzeć, jest dość pracochłonna i szparagi nie takie tanie. Zaskoczyła mnie trochę wodnistość zupy. Uważam, że dałaś trochę więcej wody. Zobacz zdjęcie 3 - gdybym wkroiła ziemniaki, to " łyżka stoi ". Ale szparagowa z ziemniakami zamiast grzanek, - jak najbardziej. W identyczny sposób robiłam też kalafiorową . Dziękuję, że zainteresował Cię ten przepis i pozdrawiam serdecznie !!!
Wygląda super a smakuje jeszcze lepiej. Polecam!!!
Bardzo sie ciesze :-) ze wszystkim smakuje moja szyneczka.Pozdrawiam.
Zgadzam się z poprzednim komentarzem, sałatka jest przepyszna, polecam wszystkim!
jolanda1 ma racje, cumin nie jest kminkiem..ma tez zupelnie inny smak i zapach niz kminek. Przepis bardzo ciekawy :) szczegolnie jak sie chce ominac mieso w jadlospisie. Pozdrowienia do Chicago :)
Natko, dziękuję za miłe słowa, dodam tylko, że ta historia dotyczy moich narodzin a opisała ją moja mama... natomiast moja córcia ma na imię Łucja:) Pozdrawiam serdecznie.
Brzmi nieźle
Uwielbiam pomidory i wszystko z dodatkiem ich. jak wypróbuję, natychmiast opiszę wrażenia.
P.S. Pink Floyd'ów również uwielbiam. Pozdrawiam z my music kitchen
Dodajcie jeszcze pokrojoną w kwadraciki kapustę pekińską - to doda potrawie jeszcze więcej smaku.
Zastanawiam się czy zamiast ananasu można by dać brzoskwinie z puszki.
Ja robię takie łazanki od lat .To pyszne i szybkie danie.Zamiast pieczarek dodaję resztki wędlin.Polecam i pozdrawiam wszystkich
łazankożerców.
.
Kucharz - artysta
jakie to piekne ,mysle ze wiara robi cuda.Bardzo sie ciesze ze nie stracilas nadzieji.Pozdrowienia dla ciebie i corki Basi
Rozumiem, że sól i pieprz należy też dodać w odpowiednim momencie. Może na początku?
Ale sądząc po składnikach, to kurczak raczej po indyjsku
. Co nie zmienia faktu, że brzmi nieźle. Jak wypróbuję, wyrażę głębszą opinię
Pozdrawiam serdecznie.
Ogólnie nie lubię tuńczyka ale mąż na wieczór zaczął jeść sałatki bo mu się troszki przytyło a ja lubię dużych mężczyzn bo w lato dają dużo cienia a w zimę nieżle grzeją no ale do rzeczy skusiłam się na jej zrobienie noi.....
ja pożarłam dwie miseczki a mąż miskę w której ją zrobiłam powiedział, że jest tak pyszna, że aż go dziąsła gilają. Dziękujemy Ci Wkn.