Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2008-05-06 23:51)

Zawsze cieniutko obierałam cukinie nożykiem do warzyw  a widzę,  że jest to niekonieczne.  Ilość fasolki zwiększę -  bo jeśli to ta sama co w moim przepisie  " Gulasz marynowany ",  -  to jest przepyszna.    A jaka to biała papryka -  Glumando ?  Czy to takie długie blado - żółte strąki ?   Przepis już wydrukowany i pozdrawiam Cię serdecznie !!!

mariateresa

(2008-05-06 23:24)

Cieszę się  że smakowała,  bo  jakby nie patrzeć,  jest dość pracochłonna i szparagi nie takie tanie.     Zaskoczyła mnie trochę  wodnistość  zupy.      Uważam,  że dałaś  trochę więcej wody.      Zobacz zdjęcie  3 -  gdybym wkroiła ziemniaki, to  " łyżka stoi ".     Ale szparagowa z ziemniakami  zamiast grzanek, -  jak najbardziej.   W  identyczny  sposób robiłam też kalafiorową .  Dziękuję,  że zainteresował Cię ten przepis  i pozdrawiam serdecznie !!!

kebabek

(2008-05-06 23:11)

Wygląda super a smakuje jeszcze lepiej. Polecam!!!

kuleczka

(2008-05-06 23:08)

Bardzo sie ciesze :-) ze wszystkim smakuje moja szyneczka.Pozdrawiam.

kebabek

(2008-05-06 23:05)

Zgadzam się z poprzednim komentarzem, sałatka jest przepyszna, polecam wszystkim!

Glumanda

(2008-05-06 22:54)

jolanda1 ma racje, cumin nie jest kminkiem..ma tez zupelnie inny smak i zapach niz kminek. Przepis bardzo ciekawy :) szczegolnie jak sie chce  ominac mieso w jadlospisie. Pozdrowienia do Chicago :)

eNka

(2008-05-06 22:47)

Natko, dziękuję za miłe słowa, dodam tylko, że ta historia dotyczy moich narodzin a opisała ją moja mama... natomiast moja córcia ma na imię Łucja:) Pozdrawiam serdecznie.

enika65

(2008-05-06 22:32)

Brzmi nieźle Uwielbiam pomidory i wszystko z dodatkiem ich. jak wypróbuję, natychmiast opiszę wrażenia.
P.S. Pink Floyd'ów również uwielbiam. Pozdrawiam z my music kitchen

figencja

(2008-05-06 22:29)

Dodajcie jeszcze pokrojoną w kwadraciki kapustę pekińską - to doda potrawie jeszcze więcej smaku.

basia19

(2008-05-06 22:29)

Zastanawiam się czy zamiast ananasu można by dać brzoskwinie z puszki.

figencja

(2008-05-06 22:27)

Ja robię takie łazanki od lat .To pyszne i szybkie danie.Zamiast pieczarek dodaję resztki wędlin.Polecam i pozdrawiam wszystkich
łazankożerców..

enika65

(2008-05-06 22:22)

Kucharz - artysta

Natka64

(2008-05-06 22:21)

jakie to piekne ,mysle ze wiara robi cuda.Bardzo sie ciesze ze nie stracilas nadzieji.Pozdrowienia dla ciebie i corki Basi

enika65

(2008-05-06 22:16)

Rozumiem, że sól i pieprz należy też dodać w odpowiednim momencie. Może na początku?
Ale sądząc po składnikach, to kurczak raczej po indyjsku . Co nie zmienia faktu, że brzmi nieźle. Jak wypróbuję, wyrażę głębszą opinięPozdrawiam serdecznie.

Bluma

(2008-05-06 22:16)

Ogólnie nie lubię tuńczyka ale mąż na wieczór zaczął jeść sałatki bo mu się troszki przytyło a ja lubię dużych mężczyzn bo w lato dają dużo cienia a w zimę nieżle grzeją no ale do rzeczy skusiłam się na jej zrobienie noi..... ja pożarłam dwie miseczki a mąż miskę w której ją zrobiłam powiedział, że jest tak pyszna, że aż go dziąsła gilają. Dziękujemy Ci Wkn. 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij