Wiem,że nic nowegonie dodam, ale rogaliki faktycznie I klasa! Mniam
Niestety, ale mimo wielkich starań, krówki nie zastygły się i po 2 dniach wciąż były masą. Hmmm, zapakowałam do lodówki i będzie do jakiejś masy, żeby się materiał nie zmarnował.
baaardzo pyszny i baaardzo czekoladowy ;) pycha
Są miejsca gdzie kaszy nie kupisz, i to się lubi - co się ma. Napiszę za 2 - 3 dni.
bardzo sięcieszę, że Wam smakuje
Czy aby nie za dużo 1 mały proszek do pieczenia do biszkoptu. A jeśli trzeba cały to proszę o podanie wagi proszku
W składnikach są 2 paczki herbatników a w wykonaniu piszesz o herbatnikach i krakersach. Czy coś przegapiłam?
Dzięki !!! Cieszę się że posmakowały !!!
Pozdrawiam
ponieważ nie mam doświadczenia w pieczeniu tortów,a bardzo mnie ten właśnie kusi hihihh
chciałam zapytać czy masą przekładacie w tortownicy zamkniętej obręczą?a kiedy zdobicie? od razu? pytam ponieważ autorka tego cudeńka pisze że tort puchnie wszerz....pozdrawiam wszytkich sardecznie
Ciato przepyszne, zrobiłam więcej kremu i polewy czekoladowej - wszyscy się zajadali.
życze smacznego. Dolce czy moglabys dac mi znac,jak wyszedl z tym miodem? Z gory dziekuje. ^^
dziękuję za odpowiedż .no właśnie u mnie nie ma wcale w sklepach...pozdrawiam
Rewelacyjny pomysł !!
Wruci lam do ulubionych i napewno wykorzystam,bo bardzo lubię takie fajne pomysły.Pozdrowionka.
.