Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

karasia

(2008-05-05 11:07)

Wiem,że nic nowegonie dodam, ale rogaliki faktycznie I klasa! Mniam

karasia

(2008-05-05 11:06)

Niestety, ale mimo wielkich starań, krówki nie zastygły się i po 2 dniach wciąż były masą. Hmmm, zapakowałam do lodówki i będzie do jakiejś masy, żeby się materiał nie zmarnował.

berenika6

(2008-05-05 10:35)

baaardzo pyszny i baaardzo czekoladowy ;) pycha

mariateresa

(2008-05-05 09:51)

Są miejsca gdzie kaszy nie kupisz,  i to się lubi -  co się ma.    Napiszę za 2 - 3 dni.

ANETA MUSIAŁ

(2008-05-05 09:48)

bardzo sięcieszę, że Wam smakuje

bocian

(2008-05-05 09:46)

Czy aby nie za dużo 1 mały proszek do pieczenia do biszkoptu. A jeśli trzeba cały to proszę o podanie wagi proszku

bocian

(2008-05-05 09:39)

W składnikach  są 2 paczki herbatników a w wykonaniu piszesz o herbatnikach i krakersach. Czy coś przegapiłam?

malibu

(2008-05-05 09:13)

Dzięki !!! Cieszę się że posmakowały !!!
Pozdrawiam

malibu

(2008-05-05 09:09)

Rabarbar, hmm... ja myślę że według uznania, ja przeważnie układam na wierzchu ciasta jedną warstwę,
dlatego też nie wpisałam w przepisie konkretnej ilości.
Ciasto faktycznie jest proste i bardzo sympatyczne (jak piszesz) i do tego zawsze się udaje !!!
I to się nazywa pieczenie bezstresowe ;o) Pozdrawiam

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
łOSOS

(2008-05-05 08:51)

ponieważ nie mam doświadczenia w pieczeniu tortów,a bardzo mnie ten właśnie kusi hihihh  chciałam zapytać czy masą przekładacie w tortownicy zamkniętej obręczą?a kiedy zdobicie? od razu? pytam ponieważ autorka tego cudeńka pisze że tort puchnie wszerz....pozdrawiam wszytkich sardecznie

mintak

(2008-05-05 08:43)

Ciato przepyszne, zrobiłam więcej kremu i polewy czekoladowej - wszyscy się zajadali.

Cinnamon

(2008-05-05 08:31)

życze smacznego. Dolce czy moglabys dac mi znac,jak wyszedl z tym miodem? Z gory dziekuje. ^^

łOSOS

(2008-05-05 08:28)

dziękuję za odpowiedż .no właśnie u mnie nie ma wcale w sklepach...pozdrawiam

Regina Florczak

(2008-05-05 08:12)

Rewelacyjny pomysł !!

figencja

(2008-05-05 01:03)

Wruci lam do ulubionych i napewno wykorzystam,bo bardzo lubię takie fajne pomysły.Pozdrowionka..

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij