Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niebieska-różyczka

(2008-05-04 12:02)

Przykro mi Joluszlachto! ale....nasz piekarnik nie jest cudotwórcą,w 30 min sie nie upiecze;))biszkopt.Czytałam inne przepisy,nie każdy piecze 30 min,ale do 45 min a nawet i dłużej,dlatego napisałam około 50 min.Pozdrawiam

nadia

(2008-05-04 11:53)

Naprawde piekne - piekno idzie w parze z madroscia...i o to chyba chodzi w zyciu...

amel

(2008-05-04 11:24)

a konkretnie jakie mięso wołowe ma Pani na myśli mówiąc "mięso na roladę".I czy mięso wołowe w stosunku do piersi z indyka nie jest twarde?Ile gotować 1 godz.

dankarz

(2008-05-04 10:51)

Viva śmietana musi być gęsta i kwaśna, nie ubija się jej, ubijasz tylko białka i dodajesz je do masy śmietanowo-kokosowej na końcu.

Fot. bahus, Chleb domowy
Chleb domowy
160k
1.3k
152
bahus
natka wz

(2008-05-04 10:35)

Przepis bardzo prosty a chlebek pyszny. Ja zrobiłam tylko z mąki pszennej,bez sera i ziół, dodałam natomiast niecałą szklankę żurku i oczywiscie niezbedną ilość wody. Chleb wyszedł wilgotny, niekluchowaty, nie czuć drożdży. Polecam.

jolaszlachta

(2008-05-04 10:19)

smutne.

jolaszlachta

(2008-05-04 10:16)

wzruszyłam sie ,piękne i prawdziwe przeżycia i wspomnienia.

alfa_beta

(2008-05-04 09:57)

viva, ja mam podobny przepis ( kokosanka inna), ale u mnie masę kokosowo-śmietankową się gotuje i wtedy jest to obojętnie jaka jest śmietana. Dopiero po wystudzeniu daję pianę z białek. Myślę,że śmietana nie musi być ubita na sztywno, bo masa i tak po dodaniu kokosu i białek będzie płynna, podczas pieczenia się zetnie. Nie ma potrzeby podpiekania spodu, zobacz na czas pieczenia (60 min ) Ale szczegółowych podpowiedzi może udzielić Ci Agness.

Pozdrawiam.

jolaszlachta

(2008-05-04 09:53)

to ciasto wyglada mi na biszkopt czy nie za długo 50 minut pieczenia  w/g mnie wystarcz 30 min ala to jest moje zdanie.

J.K45

(2008-05-04 09:38)

Bardzo smaczne sledzie .a sos jeszcze smaczniejszy .gratuluje przepisu .Pozdrawiam Jadzia

Dorota zza plota

(2008-05-04 09:23)

Saro_R super! Cudne i piekne i wzruszajace i bardzo madre i prawdziwe. Gratuluje mezowi Takiej zony i zonie Takiego meza

mysha2006

(2008-05-04 09:09)

Przepyszne ciacho, mocno czekoladowe. Polewa super. Kwaśną śmietanę dałam gęstą 18% (trochę więcej niż 4 łyżki) a słodką dałam 30%. Polecam i pozdrawiam autorkę przepisu.

viva

(2008-05-04 08:57)

mam pytanie odnośnie śmietany!! nie mam 18% gęstej tylko takie rzadkie ....Czy ona musi byc ubita na sztywno???czy to płynna jest masa??
a czy spód ciasta można wcześniej trochę podpiec przed nałożeniem masy???

Wojciech Ścieszka

(2008-05-04 08:39)

Tak . 10 dag cukru na jedno białko

Lucia55

(2008-05-04 08:06)

Nic nie stoi na przeszkodzie ,aby ja dodać! Pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij