Przykro mi Joluszlachto! ale....nasz piekarnik nie jest cudotwórcą,w 30 min sie nie upiecze;))biszkopt.Czytałam inne przepisy,nie każdy piecze 30 min,ale do 45 min a nawet i dłużej,dlatego napisałam około 50 min.Pozdrawiam
Naprawde piekne - piekno idzie w parze z madroscia...i o to chyba chodzi w zyciu...
a konkretnie jakie mięso wołowe ma Pani na myśli mówiąc "mięso na roladę".I czy mięso wołowe w stosunku do piersi z indyka nie jest twarde?Ile gotować 1 godz.
Viva śmietana musi być gęsta i kwaśna, nie ubija się jej, ubijasz tylko białka i dodajesz je do masy śmietanowo-kokosowej na końcu.
smutne.
wzruszyłam sie ,piękne i prawdziwe przeżycia i wspomnienia.
to ciasto wyglada mi na biszkopt czy nie za długo 50 minut pieczenia w/g mnie wystarcz 30 min ala to jest moje zdanie.
Bardzo smaczne sledzie .a sos jeszcze smaczniejszy .gratuluje przepisu .Pozdrawiam Jadzia
Saro_R super! Cudne i piekne i wzruszajace i bardzo madre i prawdziwe. Gratuluje mezowi T
akiej zony i zonie Takiego meza
Przepyszne ciacho, mocno czekoladowe. Polewa super. Kwaśną śmietanę dałam gęstą 18% (trochę więcej niż 4 łyżki) a słodką dałam 30%. Polecam i pozdrawiam autorkę przepisu.
mam pytanie odnośnie śmietany!! nie mam 18% gęstej tylko takie rzadkie ....Czy ona musi byc ubita na sztywno???czy to płynna jest masa??
a czy spód ciasta można wcześniej trochę podpiec przed nałożeniem masy???
Tak . 10 dag cukru na jedno białko
Nic nie stoi na przeszkodzie ,aby ja dodać! Pozdrawiam!