to jest piękne... nie ukrywam, że się poprostu wzruszyłam
Kiedyś napisałam to dla mojego chłopaka, dzisiaj męża :)
W przepisie jest napisane, że dać po 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej. Czyli tu nie chodzi tylko o prawdziwą fusiastą? ...Takiej niestety jakoś nie lubię.
tak zgadłaś :)
kurcze jest godzina 21,tak mnie skusiło ze poszłam sobie zrobic kawunie.PYCHA.wypilabym jeszcze jedna ale za pozno,co bym wtedy w nocy robiła hehe.dzieki za extra przepis.
Uwielbiam brokuły, danie naprawdę smaczne i bardzo zdrowe!
Smakowite!Wrzucam do ulubionych.
Wykorzystam Twój pomysł na masę karpatkową,bo na ciasto mam własny.Pomysł jest super!.Pozdrawiam i gratuluję.
Może najpierw polać margaryną,a nastepnie posypać bułką tartą?
Ale pachnie!
Mamdużo wiśni do wykorzystania,więc wrzucam przepis do ulubionych.Skorzystam z niego,jak mi moja wisienka obrodzi.Pozdrawiam.
Gdyby można było się częstować przez internet......Z dugiej strony - lepiej,że się nie da.Pozdrawiam
Dziękuję za przemiły komentarz, uśmiałam się bardzo z tych ogórków. Ja przy małosolnych też nie mam " hamulców ". Bardzo się cieszę, że smakowało - tym bardziej, że zaszalałaś z ilością i szkoda by bylo....... Pozdrawiam serdecznie !!!
Extra przepisik na szybki ryzik.Pozdrawiam.