Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Kormag

(2008-05-02 16:35)

niepotrzebny papier ryzowy skoro juz w bulce obtoczone i upieczone to chyba wlasnie takie "sajgonki" po polsku ale napewno musza byc rownie dobre

jolanda1

(2008-05-02 16:30)

Maaaaatkooo jakie to dobre!!!! Dzisiaj mieliśmy na obiad. PYCHOTA :P Pozdrawiam serdecznie!

figencja

(2008-05-02 16:28)

Bardzo podoba mi się sam przepis oraz sposób przekazania czynności zmierzaj,acych do jego wykonania.Pozdrawiam,a przepis
ląduje w ulubionych,gdzie będzie oczekiwał na jakąś wykwintną okoliczność.

figencja

(2008-05-02 16:22)

A gdzie papier ryżowy?No chyba,że to "sajgonki" po polsku?

figencja

(2008-05-02 16:18)

Zmobilizowałas mnie.Ciasto właśnie się piecze.Jak będzie gotowe - wkleję fotkę.Może to Ciebie zachęci?Pozdrowionka.

mariateresa

(2008-05-02 16:16)

Przepraszam  za  " ty "  z małej litery.

mariateresa

(2008-05-02 16:14)

Czy ty się w przepisie na biszkopt nie pomyliłaś ?  A gdzie cukier i mąka ? 

franitas

(2008-05-02 16:13)

robiłam ten chlebek i muszę przyznać że jest bardzo dobry w smaku.Bardzo lubię czosnek może i dlatego :-)

figencja

(2008-05-02 16:09)

 Dzięki Glumando za instrukcje.Będę pamiętać na przyszłość.Pozdrawiam.

franitas

(2008-05-02 16:00)

juz znalazłam. Grysik to kasza manna :-)

franitas

(2008-05-02 15:58)

w przepisie na masę jest  5-6 łyżek grysiku.Powiedzcie mi co to takiego ten grysik, prawdę mówiąc nie mam pojęcia co to takiego a przepis bardzo mi się podoba i chciałabym upiec to ciasto.Z góry dziękuję.

Dorotaxx

(2008-05-02 15:53)

Mońcia kruca banda  ja nawet nie wiedziałam,ze to Twój przepis buahahahahhahahahahahahahha .Dopiero jak przeczytalam ten komentarz to kuknęłam na autora przepisu  hahahahah ale jestem zakręcona . Całuski i dzięki za pomoc z tym karmelem, gotowałam tak jak radzilaś  3 godziny i wyszedł super!! Pozdrawiam i jeszcze raz wielie dzięki za przepis , który na stałe zagosci w naszym domu.

Mońcia

(2008-05-02 15:41)

Ta sałatka to coś pysznego!!!!Polecam wszystkim!Zamiast śmietany dałam gęsty jogurt naturalny-też nadaje się idealnie.Uwielbiam takie smaki....no i czosnku dałam 6 ząbków bo go uwielbiamy pasjami.

grazka13

(2008-05-02 15:41)

Aż nie chce się wierzyć, że mój komentarz jest pierwszy. To ciasto jest genialne! W mojej rodzinie i wśród znajomych robi furorę. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Autorki za ten i wiele innych przepisów.

Glumanda

(2008-05-02 15:14)

pastry chef..widze ze, Ty wraz ze swoimi ciastkami..pozjadales rowniez wszystkie rozumy...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij