niepotrzebny papier ryzowy skoro juz w bulce obtoczone i upieczone to chyba wlasnie takie "sajgonki" po polsku ale napewno musza byc rownie dobre
Bardzo podoba mi się sam przepis oraz sposób przekazania czynności zmierzaj,acych do jego wykonania.Pozdrawiam,a przepis
ląduje w ulubionych,gdzie będzie oczekiwał na jakąś wykwintną okoliczność.
A gdzie papier ryżowy?No chyba,że to "sajgonki" po polsku?
Zmobilizowałas mnie.Ciasto właśnie się piecze.Jak będzie gotowe - wkleję fotkę.Może to Ciebie zachęci?Pozdrowionka.
Przepraszam za " ty " z małej litery.
Czy ty się w przepisie na biszkopt nie pomyliłaś ? A gdzie cukier i mąka ?
robiłam ten chlebek i muszę przyznać że jest bardzo dobry w smaku.Bardzo lubię czosnek może i dlatego :-)
Dzięki Glumando za instrukcje.Będę pamiętać na przyszłość.Pozdrawiam.
juz znalazłam. Grysik to kasza manna :-)
w przepisie na masę jest 5-6 łyżek grysiku.Powiedzcie mi co to takiego ten grysik, prawdę mówiąc nie mam pojęcia co to takiego a przepis bardzo mi się podoba i chciałabym upiec to ciasto.Z góry dziękuję.
Mońcia kruca banda ja nawet nie wiedziałam,ze to Twój przepis buahahahahhahahahahahahahha
.Dopiero jak przeczytalam ten komentarz to kuknęłam na autora przepisu hahahahah ale jestem zakręcona . Całuski i dzięki za pomoc z tym karmelem, gotowałam tak jak radzilaś 3 godziny i wyszedł super!! Pozdrawiam i jeszcze raz wielie dzięki za przepis , który na stałe zagosci w naszym domu.
Ta sałatka to coś pysznego!!!!Polecam wszystkim!Zamiast śmietany dałam gęsty jogurt naturalny-też nadaje się idealnie.Uwielbiam takie smaki....no i czosnku dałam 6 ząbków bo go uwielbiamy pasjami.
Aż nie chce się wierzyć, że mój komentarz jest pierwszy. To ciasto jest genialne! W mojej rodzinie i wśród znajomych robi furorę. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Autorki za ten i wiele innych przepisów.
pastry chef..widze ze, Ty wraz ze swoimi ciastkami..pozjadales rowniez wszystkie rozumy...