Bardzo się cieszę ze smakowało! nasze mięsko było trochę tłuściejsze,dlatego jest w przepisie 1½ szklanki bułki ale każdy może sobie zmodyfikować.Pozdrawiam.
Rolada bardzo smaczna.Wydawało mi się jednak,że za dużo w niej bułki tartej, dałam więc tylko niecałą szklankę.W zupełności wystarczyło,może dlatego,że moje mięso było bardzo chude.
Kurczazek palce lizać, nawet mój wybredny mąż chwalił i chwalił, twierdząc że danie na 5+;) Pozdrawiam autorkę:)
kotlety smaczne, a co najważniejsze - nie trzeba stać przy patelni, kuchenka czysta no i oszczędność czasu. Glumanda dzięki za pomysł
Ja dodaję jeszcze ogórka świeżego, jak mam to też paprykę świeżą no i jakąś zieleninę. A czosnek obowiązkowo. Jest pyszna.
biegne do sklepu po skladniki i zabieram sie za gotowanie....:)
Witaj Puma!że tez ja takiej pysznej sałateczki nie znalam jeszcze!rewelacja!dodałam pokrojoną w kosteczke czerwona papryke i w takiej juz wersji zostaje na laaaata!
polecam szczerze.
Bardzo dobre ciacho!
Bardzo dobry sosik! Polecam!
Salatka bardzo dobra!!! Polecam! Do grilla najlepsza!!!!
Rewelacja!!! Dalam ser camembert, bo nie mialam rokpol, a i tak wszystkim smakowal. Polecam szczerze!!!!! HIT!!!!!
Polecam!!! Wysmienita salatka!!!!!!
Bardzo dobra salatka! Uzylam majonez Winiary, robilam z pol porcji na jedna salaterke.