Wiesz co cewa, ja to ściągnęłam od dajanki z ta kapuchą, a dałam surową, bo tak mi pasowało, wyszło super
ciasto super najlepszy w smaku jaest krem a biszkopt niestety mi upiekł sie wysoki i nie było co przekraiwać po prostu krem wyłożyłam na biszkopt i tyle pozdrawiam
właśnie robię zobaczymy jak wyjdzie Dzięki :)
Daje posmaczek bardzo fajny i niezastąpiony niczym.Pozdrawiam.
Ale ta zupka śliczna! i napewno smakuje dobrze,ale mam pytanie mariotereso.Czy kroi się całe szparagi? bo kiedyś słyszałam w tv ,że twarde końcówki się nie je .Pozdrawiam
Te ciastak są naprawdę super. Z budyniem jeszcze nie jadłam więc na pewno zrobię ja polecam takie same ciasteczka z kremem kokosowo-cynamonowym. Takie wlaśnie ja robię i są też super. Jak by ktos chciał wyprubować to podaję link na krem http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis31448.html. Pozdrowienia Aniu
eh ta masa jets taka fajna, ze wczoraj tez ja zrobiłam oto torcik na imieniny taty:)
No własnie za osiem godzin to babka wyszłaby do sasiadki
Oczywiście!Dobre spaghetti nie może mieć więcej niż 4 składniki - tak jak pizza.
Wczoraj wpisałam zapytanie czy babka musi wyrastać aż 8 godz. ale wszystkie komentarze zniknęły nie wiem czemu. Tak czy siak babke upiekłam, rosła jak szalona, po 3 godzinach musiałam ją upiec, na dodatek w dwóch foremkach bo nie było szans aby ciasto zmieściło się do jednej. Babeczka pięknie się upiekła i jest bardzo dobra. Dziękuje za przepis i polecam.
Przepyszne mięsko!Pozdrawiam kuchareczkę.
To jest naprawdę wspaniałe danie,palce lizać,robiłam w tamtym tygodniu ale bez tego sosu Worcesteshire,bo nie wiem jaki to;)
Polecam przepis, warto spróbować;)
alidab, nic dodac, nic ujac. Zrobilam wedlug przepisu , absolutna pychotka,
sezon rabarbarowy w pelni, wiec pychotka jeszcze troche potrwa.
Wielkie dzieki.