Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

julkaimax

(2008-04-26 10:24)

Wiesz co cewa, ja to ściągnęłam od dajanki z ta kapuchą, a dałam surową, bo tak mi pasowało, wyszło super

syla

(2008-04-26 10:22)

ciasto super najlepszy w smaku jaest krem a biszkopt niestety mi upiekł sie wysoki i nie było co przekraiwać po prostu krem wyłożyłam na biszkopt i tyle pozdrawiam

szafirek13

(2008-04-26 10:21)

właśnie robię zobaczymy jak wyjdzie Dzięki :)

puchatek1205

(2008-04-26 10:20)

Daje posmaczek bardzo fajny i niezastąpiony niczym.Pozdrawiam.

niebieska-różyczka

(2008-04-26 10:18)

Ale ta zupka śliczna! i napewno smakuje dobrze,ale mam pytanie mariotereso.Czy kroi się całe szparagi? bo kiedyś słyszałam w tv ,że twarde końcówki się nie je .Pozdrawiam

gosiaczek123

(2008-04-26 09:59)

Te ciastak są naprawdę super. Z budyniem jeszcze nie jadłam więc na pewno zrobię ja polecam takie same ciasteczka z kremem kokosowo-cynamonowym. Takie wlaśnie ja robię i są też super. Jak by ktos chciał wyprubować to podaję link na krem http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis31448.html. Pozdrowienia Aniu

pulsilla

(2008-04-26 09:50)


eh ta masa jets taka fajna, ze wczoraj tez ja zrobiłam oto torcik na imieniny taty:)

Barbara

(2008-04-26 09:32)

No własnie za osiem godzin to babka wyszłaby do sasiadki

figencja

(2008-04-26 09:32)

 Oczywiście!Dobre spaghetti nie może mieć więcej niż 4 składniki - tak jak pizza.

Aniula27

(2008-04-26 09:31)

Zrobiłam naleśniki z twojego przepisu i wyszły ekstra, nigdy nie miałam problemu z przywieraniem ale często wychodziły mi za twarde jakby za dużo mąki miały, te były idealne. Ten przepis zagości u mnie na stałe, dziękuje i pozdrawiam.

Aniula27

(2008-04-26 09:24)

Wczoraj wpisałam zapytanie czy babka musi wyrastać aż 8 godz. ale wszystkie komentarze zniknęły nie wiem czemu. Tak czy siak babke upiekłam, rosła jak szalona, po 3 godzinach musiałam ją upiec, na dodatek w dwóch foremkach bo nie było szans aby ciasto zmieściło się do jednej. Babeczka pięknie się upiekła i jest bardzo dobra. Dziękuje za przepis i polecam.

agapieprzycka

(2008-04-26 08:41)

Przepyszne mięsko!Pozdrawiam kuchareczkę.

siostratomka

(2008-04-26 08:16)

To jest naprawdę wspaniałe danie,palce lizać,robiłam w tamtym tygodniu ale bez tego sosu Worcesteshire,bo nie wiem jaki to;)
Polecam przepis, warto spróbować;)

kaszeta

(2008-04-26 07:54)

Marynata super. Moja córka niejadek prosi tylko o smaczne mięsko z grilla.

kokliko

(2008-04-26 06:20)

alidab, nic dodac, nic ujac. Zrobilam wedlug przepisu , absolutna  pychotka,
sezon rabarbarowy w pelni, wiec pychotka jeszcze troche potrwa.
Wielkie dzieki.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij