Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Madziarka

(2008-04-25 19:36)

hhmmm...chyba się skuszę...danie proste i raczej szybkie bo widze ze bez ziemniakow..ciekawa jestem smaku???moze dzis na obiadek...

eoos

(2008-04-25 19:35)

Cieszę się, że Ci smakował. mnie niestety przy krojeniu też się trochę rozwala. Po prostu taki jest urok tego deseru :)

alicez

(2008-04-25 19:32)

Smaczniutkie!

ROT

(2008-04-25 19:30)

Ja nie sole pomidorów ale jak ktos lubi ...

niebieska-różyczka

(2008-04-25 19:21)

Kaczusiu, ile masła potrzeba rozpuszczonego?

Babol

(2008-04-25 18:55)

Czesc!!!na jak duza blaszke jest ten przepis, bo jakos mało składników ilościowo,  a chciałm spróbować Twojego bananowca???dzieki z góry za odpowiedź

mariateresa

(2008-04-25 18:52)

Dziękuję  Izuś  za przepis - i następnym razem nie pójdę  " na skróty " -  tylko będzie  zapiekanka z sosem.   Pozdrawiam  i dziękuję za miłą wymianę zdań.

Izuś

(2008-04-25 18:37)

Właśnie tak. U nas ketchup nie jest zbyt lubiany. Chłopcy wolą sos pomidorowy mojej roboty- zmiksowane pomidory z puszki (lub swieże), troszkę wody, łyżeczka koncentratu, sól, pieprz,troszkę cukru, zioła prowansalskie( mozna dać czosnek albo oregano) i trochę chilli. To blenderuję i schładzam. Tak jedzą pizzę, zapiekanki i inne takie. Z Twoją zapiekanką- na prawdę pyszne. Dojadali na zimno i też smakowało.
Mnie też- Iza

*Balonusia*

(2008-04-25 18:31)

polecam wszystkim to ciacho! jest naprawdę rewelacyjne!!!!!!!!

mariateresa

(2008-04-25 18:06)

Naprawdę  bardzo się cieszę  Izuś,  że  zapiekanka smakowała,  -  szczególnie  " kawalerce ".  Tylko,  jeśli przeczytasz ten komentarz -  napisz proszę  -  co z tym sosem ?     Chłopcy polewali sobie porcje sosem ?   Widzisz, -  dzięki komentarzom stale dowiaduję się czegoś nowego -  za co jestem  Wam bardzo wdzięczna.   Pozdrawiam serdecznie  !!!!!

nadia

(2008-04-25 18:03)

Bardzo mnie zaskoczyla ta surowka bez przypraw ;)

kasiulekkb3

(2008-04-25 17:19)

Dziękuje serdecznie za odpisanie.Napewno sprobuje go upiec,oby udało mi się tak jak Wam.Trzymajcie kciuki.

łasica

(2008-04-25 17:17)

Polecam:-)Dobre danie na bardzo szybki i smaczny obiad:-)

basia19

(2008-04-25 17:08)

 
Ja mam taką maszynkę do ciastek, kupiłam ją bardzo dawno temu w Czechach. Kiedyś jak nie miałam tej to robiłam ciastka przez maszynkę taką o której pisze mariateresa, pozdrawiam Basia.

Izuś

(2008-04-25 17:02)

Ta zapiekanka jest pyszna. Moje chłopaki nie są miłośnikami zapiekanek, ale tą stwierdzili, ze mogę robić częściej. Osobno podałam sos pomidorowy- taki jak do pizzy. Bardzo smaczne- Iza

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij