hhmmm...chyba się skuszę...danie proste i raczej szybkie bo widze ze bez ziemniakow..ciekawa jestem smaku???moze dzis na obiadek...
Cieszę się, że Ci smakował. mnie niestety przy krojeniu też się trochę rozwala. Po prostu taki jest urok tego deseru :)
Smaczniutkie!
Ja nie sole pomidorów ale jak ktos lubi ...
Kaczusiu, ile masła potrzeba rozpuszczonego?
Dziękuję Izuś za przepis - i następnym razem nie pójdę " na skróty " - tylko będzie zapiekanka z sosem. Pozdrawiam i dziękuję za miłą wymianę zdań.
Właśnie tak. U nas ketchup nie jest zbyt lubiany. Chłopcy wolą sos pomidorowy mojej roboty- zmiksowane pomidory z puszki (lub swieże), troszkę wody, łyżeczka koncentratu, sól, pieprz,troszkę cukru, zioła prowansalskie( mozna dać czosnek albo oregano) i trochę chilli. To blenderuję i schładzam. Tak jedzą pizzę, zapiekanki i inne takie. Z Twoją zapiekanką- na prawdę pyszne. Dojadali na zimno i też smakowało.
Mnie też
- Iza
polecam wszystkim to ciacho! jest naprawdę rewelacyjne!!!!!!!!
Bardzo mnie zaskoczyla ta surowka bez przypraw ;)
Dziękuje serdecznie za odpisanie.Napewno sprobuje go upiec,oby udało mi się tak jak Wam.Trzymajcie kciuki.
Polecam:-)Dobre danie na bardzo szybki i smaczny obiad:-)
Ja mam taką maszynkę do ciastek, kupiłam ją bardzo dawno temu w Czechach. Kiedyś jak nie miałam tej to robiłam ciastka przez maszynkę taką o której pisze mariateresa, pozdrawiam Basia.
Ta zapiekanka jest pyszna. Moje chłopaki nie są miłośnikami zapiekanek, ale tą stwierdzili, ze mogę robić częściej. Osobno podałam sos pomidorowy- taki jak do pizzy. Bardzo smaczne- Iza