Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Krystyna911

(2008-04-24 18:57)

Bardzo smaczne ciasto i dodatkowo, robi się je błyskawicznie. A jak efektownie wygląda. Napewno jeszcze nie raz będę go piekła.

klio

(2008-04-24 18:49)

Rany ale bym zjadła!!!

klio

(2008-04-24 18:48)

Te akurat nie wyglądają na kupne.

Karolcia172

(2008-04-24 18:26)

Masz zdolną córeczkę! Pozdrawiam.

karol1994

(2008-04-24 18:14)

fajne ciasto

elaf

(2008-04-24 18:13)

A szpinak dajesz świeży czy mrożony?

figencja

(2008-04-24 17:44)

U mnie łazanki to danie uwielbiane.Ja kapusty nie obgotowuję,bo uważam,że w ten sposób potrawa ma swój smak - nie jest mdła.
Poza tym nie dodaję grzybów.Zwykle podsmażam kabanosiki,dodaję odciśnietą i pokrojoną kapustę kiszoną i duszę dodając przyprawy.
Polecam.Pyszności.

niebieska-różyczka

(2008-04-24 17:32)

Nutti ! czy te spody są kupne?

niebieska-różyczka

(2008-04-24 17:30)

Fajny przepisik !!! na pewno wypróbuję Pozdrawiam

bbetty

(2008-04-24 16:58)

No niestety takie mama czasy. Wszystko musi być szybkie, smaczne i jak najtańsze. Sami nakręcamy tą spirale „oszust” producenta. Czasami dostaje nerwa jak widzę co rodzice kupują swoim dzieciakom: paróweczki cielęce (najgorsze świństwo jakie może być), chlebuś super puszysty (obrzydlistwo) , „soczki”, napoje, ….. A dla nas? Sałatki z zupek chińskich, fixy, dipy, pomysły na… w proszku, mixy maślane, smaczne wędlinki i sery za 18 zł/kg. Ohyyyda. Ludzie dzisiaj nie zastanawiają się nad tym dlaczego coś jest takie tanie, tylko biorą, bo wmawia im się że to okazja…..a jak okazja, to tylko głupi nie weźmie! Należy zawsze patrzeć na etykiety produktów, na ich skład, na producenta ( wbrew pozorom to też jest bardzo ważne) i porównywać, kalkulować….Ja wiem to mają być zakupy a nie rachunkowość, ale chyba nikt nie chce być oszukiwany?

alicja37

(2008-04-24 16:49)

basilek ależ ja sie nie gniewam i dziękuje bardzo za doinformowanie.Ja robie na tzw.oko i też dobry wychodzi.Pozdrawiam

franitas

(2008-04-24 16:36)

Bardzo lubię suszone pomidory. Mają fajny smak i myślę że te sakiewki też są super.Przepis mam już w ulubionych i napewno je zrobię.

piła

(2008-04-24 16:34)

dodaję do ulubionych i wypróbuję w najblizszym czasie

piła

(2008-04-24 16:24)

kotleciki są pyszne !!!!pozdrawiam

franitas

(2008-04-24 16:21)

zamiast octu wpisałam sodę. przepraszam już poprawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij