Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

liyery486

(2008-04-24 16:14)

A ja ostatnio kupiłem zapaczkowaną kiełbasę w ***dronce, normalnie bym takiej nie kupił ale padł pomysł na ognisko i nie było czasu na poszukiwania lepszej kiełbasy. Z tego co napisali na etykiecie to była kiełabsa z mięsa drobiowego ( chociaż wyglądała jak zwykła wieprzowa) którego w całej kiełbasie było..........23% !!!!! Reszta składu to tablica Mendelejewa i "witaminy" z grupy E-. A wiecie co było najciekawsze?? Ta kiełbasa była naprawde dobra!!!!!!!!Normalnie przerażające, nawet po smaku już się nie da poznac czy sie wcina mięso czy soję :(

lonia_k

(2008-04-24 16:12)

hmm właśnie zrobiłam i zjadłam mi nawet smakowało i mam nadzieje że mojej głodnej rodzince też będzie :) warzywa podczas duszenia polałam jasnym sosem sojowym :)

Agnieszka LEW

(2008-04-24 16:07)

Mam pytanie. W przepisie jest ocet. Co z nim? A z kolei nie było w produktach sody a w robieniu ciasta się pojawia.

Marti

(2008-04-24 15:19)

posiadam już piękny kawałek cięlęciny. I zabieram się do wykonania bitek. Napiszę jak mi wyszły. Gdybym nic nie napisała to znaczy, że nie wyszły

aga9999

(2008-04-24 15:09)

Hmm co do tych dżemów to nie od końca się zgadzam z tą wypowiedzią:
"- Tani dżem na kanapce w smaku będzie podobny - ocenia Marcin Wiliński, kucharz z warszawskiej knajpki Pod Lipą. - Ale jeśli weźmie się go do naleśników i podgrzeje, to on się roztopi i wypłynie".
Akurat dżem łowicz to taka sama galareta jak i inne, tak samo wypływa z naleśników. Smakuje faktycznie ciut lepiej co zawdzięcza regulatorowi kwasowości. Ale wg mnie nie jest to dżem z wyższej półki.
Poza tym wow! całe 4g owoców więcej!! Jestem w szoku ;-) Czy ta różnica warta jest 1-1,5zł?

Ostatnio kupiłam dżem, tfu konfiturę! słodzoną fruktozą, niby 55g owoców na 100g produktu. Ale ja tam różnicy nie widzę poza oczywiście ceną :)
Pozdrawiam

Dorota zza plota

(2008-04-24 15:08)

Robie bardzo podobna jest przepyszna, szybka, prosta i sycaca. Polrcam!

bognaw

(2008-04-24 15:07)

Witam,
czy zamiast krupczatki w tym przepisie można zastosować inną mąkę?

Bogna

Glumanda

(2008-04-24 14:35)

Fakt, ze codziennie musimy cos zjesc... ale dobrze czasami, poczytac o tym.. czym karmia nas producenci wytwarzajacy pozywienie. Dziekuje za bardzo ciekawy artykul... na pewno nie zaczne unikac sklepow jak ognia..ale pomysle od czasu do czasu co wybrac...
Nieraz lepiej troche mniej zjesc...ale lepszego gatunkowo.. A jeszcze lepiej, wszystko co sie da zrobic samemu.

stokrotka16

(2008-04-24 14:19)

Mmmm wątróbeczka paluszki lizac :):) tylko ja to zrobilam w wersji ze sosikiem ;d ale jabłka to dobry pomysł.. polecam

kasiulekkb3

(2008-04-24 14:18)

Mam pytanko-czy moge kupic mrozone wisnie i ugotowac z nich kompot i takie dac?I czy te wisnie dodac do ubitej smietany i takim wymieszanym posmarowac biszkopt czy na smietane dopero wylozyc.Prosze o rade-bardzo mi zalezy bo chcialam coreczke zrobic na 4 urodzinki a to juz tuz tuz.

Izuś

(2008-04-24 14:14)

No dobra! Sezon rabarbarowy uważam za rozpoczęty. Placek właśnie dochodzi w piekarniku. Wysłałam sms-a koledze z pracy (który jest głęboko zakochany w tym cieście). Popluł się do kolan i czeka na jutro.Buziaki- Iza

kusaga

(2008-04-24 13:37)

Przepis super!! Robiłam go już klika razy i za każdym razem smakuje coraz lepiej. Przepraszam, że tak późno daję komentarz, ale ciągle zapominałam.... ***Polecam***

niebieska-różyczka

(2008-04-24 13:09)

Wiolu 99!  czy ten sos nie jest za bardzo tłusty?

zojaanna

(2008-04-24 12:47)

Ciasto pyszne, bardzo wszystkim smakowało .Polecam

ptysioch

(2008-04-24 12:44)

Dziękuję za miłe słowa:-) Zachecam do wypróbowania torciku, pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij