Tak Jamajko - jak najbardziej. Robilam juz takie szybkie ciasto w tortownicy na kruchym spodzie, trochę budyniu i poł kilo truskawek ( połówki ) i na miseczce zrobilam galaretki zbyt malo żeby owoce zalać, więc te truskawki w miseczcze wymieszałam i łyżką nakładałam na budyń. Galaretka była już zbyt gęsta by spłynąc - co dało ładny efekt - owoce jak lakierowane. Słodko - kwaśny smak dopasuj w/g swojego gustu. Smacznego i pozdrawiam !!!
polecam tą sałatkę:) mamo Emilki zrób a nie pożałujesz:) pozrawiam!
zrobiłam pulpeciki wczoraj i pochwalam przepis i pomysłodawczynię:) bardzo dobre danie i co ważne szybko się robi, ja do sosu dodałam, razem z marchewką, paprykę pokrojoną w kosteczkę i kostkę rosołową, sos zagęściałam mąką. Pycha. Polecam.
O ludzie zmierzamy do tego co juz Stanislaw Lem w Cyberiadzie opisal. A jak ceny zywnosci beda tak dalej rosly to.....bedzie jeszcze gorzej. Z drugiej strony kazdy szuka tanio i smacznie. Kolo sie zamyka
Fajne ciacho.Ale moze najpierw utrzec zoltka na parze ...?
Dziekuje za odpowiedz. Ilosc wydala mi sie podejrzana, dlatego pytalam. Samowolnie nie bede zmniejszac proporcji, bo gdyby nie wyszlo, to nie bede mogla zlozyc reklamacji
. Niedlugo wyprobuje przepis. Uwielbiam ciasta drozdzowe. Pozdrawiam!
Mniam:) Niedługo będzie ładna pogoda, przyjdzie czas na grilla i inne posiedzenia przy browarku:)... Ja robiłam podobne ciasto ale z jednej warstwy i na wierzchu była kapucha kiszona, teraz czas na nowość:) Koniecznie wypróbuję:)
Na spod blachy dajemy od razu 2 warstwy herbatników czyli w sumie 4 razy kładziemy herbatniki. Czy dobrze rozumuję?
Dopiero trafiłam na ten przepis i czuję, że będzie super:) Dodaję do ulubionych!!!
Kochane moje, a w jakiej formie pieczecie biszkopt? Mam straszną ochote na to ciasto a nie chciałabym go popsuć złą formą
Mariotereso zadam może pytanie zupełnie z innej beczki ale dotyczące tej galaretki bezbarwnej, chciałabym cienutką warstewką tej galaretki pokryć owoce na torcie myślisz że to dobry pomysł?
Pychaaaaaaaaa.... Niebo w gębie... Cała rodzinka się zajadała :) Najlepszy jest tak po dwóch dniach, ale jak go utrzymać tyle :)
Moja Oleńka skończyła 3 latka. Z tej okazji postanowiłam zrobić jej własnoręcznie torcik. Nie mogłam się zdecydować, więc zrobiłam dwa. Jednym z nich był motyl. Dziękuję- etekt końcowy powalił gości na kolana (to były moje pierwsze torty w życiu!!!!!!!!!)
Angelo, Twój torcik jest przepyszny i godny polecenia. Zaznaczam, że to była w moim życiu pierwsza przygoda z tortem. Nie mogłam się zdecydować i zrobiłam dwa Twój i motyla. Dziękuję za przepis
Salecynko - dziękuję. Pychotka, nie skusiła się tylko moja mama, bo nie lubi tuńczyka, pozostali goście byli zachwyceni.