Właśnie spróbowałam, jeszcze letnie. REWELACJA!!!! Niewiarygodne jak szybko się je robi? Bardzo dziękuje za ten przepis :D
Dziś zrobiłam to cudo. Jest idealne dla wielbicieli czekolady, takich jak ja
. Mocno czekoladowe, a robi się niewiarygodnie szybko. Nie wierzyłam, że w 20 minut można miec pyszne ciasto. Bardzo dziękuję za rewelacyjny przepis, które na stałe wchodzi do mojego menu.
Niestety, przy robieniu tego egzemplarza dopuściłam do powstania kożucha, musiałam go odrzucić i wyszło mi rzeczywiście mniej kremu. Zwykle ma ok. 0,5 cm.
Trochę go jednak widać:-) Pozdrawiam!
Bardzo mnie cieszy, że nie tylko ja się nią zajadam. Jedzcie kochani na zdrowie
Pozdrawiam.
Tak mi zasmakował Twój sos, że na kolację zrobiłam powtórkę :). Gorąco polecam!!!
Świetny pomysł! Zrobię na pewno :)
Masę wypróbowałam w sobotę. Dzisiaj jest wtorek i na resztkach tortu nadal jest ona miękka i nadająca si.e do spożycia. Nie ma też żadnych pęknięć. A masę naprawdę polecam, bo w prosty sposób można zrobić coś efektownego. Już planuję, jak będzie wyglądał torcik na urodzinki mojego syna. A to moje sobotnie "dzieło":
dziękuję
, a jaki smaczny mmmmm..........
Wypróbowałam......deliszja. Przepyszne!!!!!!!
Wątpiłam czy to sie nadaje do jedzenia, ale powiem wam że na 100000% to jest pyszniutkie, mmmmmm niebo w gebusi.
Dzięki za szybką odpowiedź! Zrobię tą roladkę w sobotę na imprezkę! Pozdrawiam!
Malinko zapowiada się pysznie. Wypróbuję (może jutro) i napiszę jak wyszło. Robię podobną zupkę - tylko z mięsem mielonym i sos serowy z proszku. Pozdrawiam!
Dziewczyny baardzo sie cieszymy , ze wam Gulasz Thomasa smakuje. Buziaki wszystkim