Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jolanda1

(2008-04-22 21:54)

Właśnie spróbowałam, jeszcze letnie. REWELACJA!!!! Niewiarygodne jak szybko się je robi? Bardzo dziękuje za ten przepis :D

milczuniu

(2008-04-22 21:53)

Świetna sałatka

jolanda1

(2008-04-22 21:52)

Dziś zrobiłam to cudo. Jest idealne dla wielbicieli czekolady, takich jak ja . Mocno czekoladowe, a robi się niewiarygodnie szybko. Nie wierzyłam, że w 20 minut można miec pyszne ciasto. Bardzo dziękuję za rewelacyjny przepis, które na stałe wchodzi do mojego menu.

Fot. angela, Tort nugatowy
Tort nugatowy
26.8k
291
15
angela
Kry

(2008-04-22 21:50)

I znowu powórka tortu. Bardzo nam smakuje

Canella

(2008-04-22 21:40)

Niestety, przy robieniu tego egzemplarza dopuściłam do powstania kożucha, musiałam go odrzucić i wyszło mi rzeczywiście mniej kremu. Zwykle ma ok. 0,5 cm.
Trochę go jednak widać:-) Pozdrawiam!

horonata

(2008-04-22 21:28)

Bardzo mnie cieszy, że nie tylko ja się nią zajadam. Jedzcie kochani na zdrowie Pozdrawiam.

sabia

(2008-04-22 21:05)

Tak mi zasmakował Twój sos, że na kolację zrobiłam powtórkę :). Gorąco polecam!!!

teklunia

(2008-04-22 21:03)

Świetny pomysł! Zrobię na pewno :)

anhe

(2008-04-22 20:14)

Masę wypróbowałam w sobotę. Dzisiaj jest wtorek i na resztkach tortu nadal jest ona miękka i nadająca si.e do spożycia. Nie ma też żadnych pęknięć. A masę naprawdę polecam, bo w prosty sposób można zrobić coś efektownego. Już planuję, jak będzie wyglądał torcik na urodzinki mojego syna. A to moje sobotnie "dzieło":

makusia

(2008-04-22 20:01)

dziękuję , a jaki smaczny mmmmm..........

jotemka

(2008-04-22 19:52)

Wypróbowałam......deliszja. Przepyszne!!!!!!!
Wątpiłam  czy to sie nadaje do jedzenia, ale powiem wam że na 100000% to jest pyszniutkie, mmmmmm niebo w gebusi.

wojasia

(2008-04-22 19:13)

Dzięki za szybką odpowiedź! Zrobię tą roladkę w sobotę na imprezkę! Pozdrawiam!

bazylka

(2008-04-22 19:13)

Malinko zapowiada się pysznie. Wypróbuję (może jutro) i napiszę jak wyszło. Robię podobną zupkę - tylko z mięsem mielonym i sos serowy z proszku. Pozdrawiam! 

Dorota zza plota

(2008-04-22 19:13)

Dziewczyny baardzo sie cieszymy , ze wam Gulasz Thomasa smakuje. Buziaki wszystkim

jolanda1

(2008-04-22 19:06)

Dzisiaj robiłam ten przepyszny gulasz na obiadek. REWELACJA!!!!! Podałam z ziemniaczkami. Mnnnniaaaaaam :D

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij