Piekę w blaszce 42x26 cm. Zachęcam do wypróbowania przepisu :-)
A i jeszcze jedno - w jakiej temperaturze się je piecze ? :)
Zawsze na czczo pije wode przegotowana z sokiem z cytryny, ale postanowiłam przerzucić sie na tą miksture i sprawdzić czy działa. Dzisiaj rano miałam pierwsze podejście i......pierwszy raz w życiu piłam coś tak obrzydliwego!!!
Bleeee !!!! Pomecze się jednak z tym paskudztwem jeszcze przez 2 tygodnie a potem napisze czy sa jakies efekty. Pozdrawiam.
Witaj eNKa, jutro robie gołąbki wg. Twojego przepisu. One oczywiście nadają się po zrobieniu do zamrożenia ? Pozdrawiam
Moja droga możesz wykorzystać owoce wiśni drylowane (moża już to kupić) lib po prostu dżem wiśniowy - ale szukaj takiego który ma widoczne całe owoce i taż się super sprawdza. Polecam !
Niebo w gębie. Delikatne jak chmurka i pyszniutkie. Dzięki
Robiłam na niedzielę bardzo bardzo dobre. Wszystkim smakowało. Polecam
Szyneczka pycha, moja miała tylko kilogram, wyszła rewelacyjnie. Dziękuje za przepis.
Można schrupać... Lub dodać do sałatki. Przepis jest z tych odzyskanych po awarii (stąd te pogrubienia) - i dopiero teraz widzę, że kawałka brakuje, już dopisuję.
..a 50g migdałów można przy tym schrupać? :-))
Dobre!!! :)))))
Myślę. że 40-50 minut, prawdę mówiąc zawsze z określeniem czasu mam problem - robię wiekszosć na wyczucie. Warzywka mają być nie rozpaciane...