Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Canella

(2008-04-22 15:38)

Piekę w blaszce 42x26 cm. Zachęcam do wypróbowania przepisu :-)

madziorekK

(2008-04-22 15:37)

A i jeszcze jedno - w jakiej temperaturze się je piecze ? :)

bbetty

(2008-04-22 15:32)

Zawsze na czczo pije wode przegotowana z sokiem z cytryny, ale postanowiłam przerzucić sie na tą miksture i sprawdzić czy działa. Dzisiaj rano miałam pierwsze podejście i......pierwszy raz w życiu piłam coś tak obrzydliwego!!!      Bleeee !!!! Pomecze się jednak z tym paskudztwem jeszcze przez 2 tygodnie a potem napisze czy sa jakies efekty. Pozdrawiam.

zyawka

(2008-04-22 15:31)

robiłam już schabik tym sposobem, jednak przed zamrożeniem polędwiczki nacinałam ją wzdłóż prawie na pół i w nacięcie wkładałam naprzemian namoczone wcześniej śliwki i morele suszone..potem polędwiczkę zawijałam w folię i do zamrażalnika..smak zyskuje..no i te kolory po pokrojeniu schabu w plastry..

rybka80

(2008-04-22 15:28)

Dzisiaj była smaczna powtórka.Pyyyyychotka

madziorekK

(2008-04-22 15:17)

Witaj eNKa, jutro robie gołąbki wg. Twojego przepisu. One oczywiście nadają się po zrobieniu do zamrożenia ? Pozdrawiam

czekoladka145

(2008-04-22 15:13)

Moja droga możesz wykorzystać owoce wiśni drylowane (moża już to kupić) lib po prostu dżem wiśniowy - ale szukaj takiego który ma widoczne całe  owoce i taż się super sprawdza. Polecam ! 

Icha

(2008-04-22 15:13)

Niebo w gębie. Delikatne jak chmurka i pyszniutkie. Dzięki

Icha

(2008-04-22 15:11)

Robiłam na niedzielę bardzo bardzo dobre. Wszystkim smakowało. Polecam

Aniula27

(2008-04-22 15:01)

Szyneczka pycha, moja miała tylko kilogram, wyszła rewelacyjnie. Dziękuje za przepis.
                                                                  

ekkore

(2008-04-22 14:49)

Można schrupać... Lub dodać do sałatki. Przepis jest z tych odzyskanych po awarii (stąd te pogrubienia)  - i dopiero teraz widzę, że kawałka brakuje, już dopisuję.

arki3

(2008-04-22 14:23)

..a 50g migdałów można przy tym schrupać? :-))

36_renka

(2008-04-22 14:03)

Dobre!!! :)))))

arual

(2008-04-22 13:49)

Myślę. że 40-50 minut, prawdę mówiąc zawsze z określeniem czasu mam problem - robię wiekszosć na wyczucie. Warzywka mają być nie rozpaciane...

orota

(2008-04-22 13:38)

Poniosła mnie fantazja i odrywałam po kawałku ciasta i dodawałam różne dodatki. Wyszło mi po kilka ciasteczek, ale były różniste: z czekoladą, z rodzynkami, z czekoladą i rodzynkami, z migdałami, z migdałami i z czekoladą, z orzechami, z kokosem, z kokosem i olejkiem cytrynowym ( te "zdobyły" miano najsmaczniejszych). Nastepnym razem zrobię jeszcze ze skórką pomarańczową, bo już zabrakło mi "materiału". Super zabawa, pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij