Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

orszulka88

(2008-04-22 11:15)

Myślę że nie,bo w przepisie jest sporo cukru.

maggab3

(2008-04-22 10:43)

meg30 i jak smakował krem? dziękuje za odpowiedź

mysha2006

(2008-04-22 10:40)

Jaka ma być śmietana??

agajacek

(2008-04-22 10:37)

Widziałam już ten przepis na forum Kafeterii. Zastanawiam się , czy to Twój własny bo brzmi słowo w słowo tak samo jak tamten...

ptysioch

(2008-04-22 10:05)

Przepis brzmi smakowicie, a zdjęcie to potwierdza:-) Podaj, proszę wymiary blaszki, w której pieczesz fale.

bocian

(2008-04-22 09:42)

Dziękuję bardzo za wyjasnienie, ostatnio robię ciasta z galaretka i chciałabym zrobić Twój deserek

asiaff

(2008-04-22 09:34)

Mleko skondensowane ma być słodzone?

DOLCE

(2008-04-22 09:30)

to jeszcze raz ja.rogaliki robię systematycznie już,z przerwą nie wiekszą niz tydzień.polecam zrobić z farszem orzechowym.do mielonych orzechów-nie tak do końca na proszek-dodalam troche miodu płynnego i mleka,by powstała dość zwarta papka.zreszta ,nawet bez farszu byłyby pyszne.buziaki dla autorki raz jeszcze!

gosia64

(2008-04-22 09:16)

25 lat temu? a ja myslalam czytajac ten piekny wierszyk doroslej kobiety, ze napisany zostal dla jakiejs tajemniczej milosci, dla przyjaciela. To taka moja interpretacja, bo on swietnie pasuje roznych sytuacji. Sliczny!

ilka76

(2008-04-22 08:47)

Dorime moja koleżanka robi tą sałatkę zazwyczaj dzień przed imprezą-wieczorem. Robi ją od razu z majonezem. Pozdrawiam i dziękuje za miłe komentarze:))

Dorotaxx

(2008-04-22 08:27)

Dziękuje za miłe słowa!!

peggy83

(2008-04-22 08:21)

ojj, coś widze dużo problemów z tym biszkoptem, nie wiem co jest nie tak....waga27, ja piekę ok. 25-30 min. w 160 st. jak biszkopt podrośnie, zwiększam do 180. Żeby więcej nie było problemów z biszkoptem, polecam ten przepis: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis9743.html - ten biszkopt zawsze się udaje i pięknie wyrasta! Trzymam kciuki, powodzenia!

Aniula27

(2008-04-22 08:12)

Musze dodać jeszcze jedno, upiekłam ciasto w sobote, dzisiaj jest wtorek i zajadam ostatni kawałeczek no i smakuje jakbym przed chwilą wyjęła je z piekarnika, jest super świeże. Naprawde fajny przepis.

joasia1204

(2008-04-22 07:42)

Cieszę sie, że smakowała i również pozdrawiam:)

spandau

(2008-04-22 06:52)

Mimo , ze 25 lat temu napisane , to i tak ciagle aktualne. Piekny :) 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij