Myślę że nie,bo w przepisie jest sporo cukru.
meg30 i jak smakował krem? dziękuje za odpowiedź
Jaka ma być śmietana??
Widziałam już ten przepis na forum Kafeterii. Zastanawiam się , czy to Twój własny bo brzmi słowo w słowo tak samo jak tamten...
Przepis brzmi smakowicie, a zdjęcie to potwierdza:-) Podaj, proszę wymiary blaszki, w której pieczesz fale.
Dziękuję bardzo za wyjasnienie, ostatnio robię ciasta z galaretka i chciałabym zrobić Twój deserek
Mleko skondensowane ma być słodzone?
to jeszcze raz ja.rogaliki robię systematycznie już,z przerwą nie wiekszą niz tydzień.polecam zrobić z farszem orzechowym.do mielonych orzechów-nie tak do końca na proszek-dodalam troche miodu płynnego i mleka,by powstała dość zwarta papka.zreszta ,nawet bez farszu byłyby pyszne.buziaki dla autorki raz jeszcze!
25 lat temu? a ja myslalam czytajac ten piekny wierszyk doroslej kobiety, ze napisany zostal dla jakiejs tajemniczej milosci, dla przyjaciela. To taka moja interpretacja, bo on swietnie pasuje roznych sytuacji. Sliczny!
Dorime moja koleżanka robi tą sałatkę zazwyczaj dzień przed imprezą-wieczorem. Robi ją od razu z majonezem. Pozdrawiam i dziękuje za miłe komentarze:))
Dziękuje za miłe słowa!!
ojj, coś widze dużo problemów z tym biszkoptem, nie wiem co jest nie tak....waga27, ja piekę ok. 25-30 min. w 160 st. jak biszkopt podrośnie, zwiększam do 180. Żeby więcej nie było problemów z biszkoptem, polecam ten przepis: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis9743.html - ten biszkopt zawsze się udaje i pięknie wyrasta! Trzymam kciuki, powodzenia!
Cieszę sie, że smakowała i również pozdrawiam:)
Mimo , ze 25 lat temu napisane , to i tak ciagle aktualne. Piekny :)