Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

boro92

(2008-04-21 14:56)

Dziękuję za szybką odpowiedź.Ten deser chcę zrobic na komunie córeczki zamiast lodów napiszę czy mi wyszedł.Pozdrawiam cieplutko!

aga1828

(2008-04-21 14:53)

Megusiu na 100% nie jest to za dużo :-)

agness

(2008-04-21 14:42)

oooo prosze to dałas superr pomysł z tym makiem,napewno zrobie.!!!!!!Bo ja tylko robiłam je z jagodami albo marmolada to teraz czas na mak .Ciesze sie ,ze bułeczki smakuja.Pozdrawiam

dora182

(2008-04-21 14:39)

Dołączam do osób, którym parówki podane w ten sposób bardzo smakowały. Podałam na obiad z surówką i było naprawdę całkiem fajne jedzonko.

agness

(2008-04-21 14:30)

ani jajek ani soli sie nie daje:) mozna dac troche cukru bo ciastka nie są zbyt słodkie,chyba ze poleje sie lukrem lub polewą.Nie trzeba czekac az ciasto podrosnie,od razu wkładamy do piekarnika.Pozdrawiam

wojasia

(2008-04-21 14:26)

WSPANIAŁE CIASTO!!!!!! Upiekłam na imieniny dla mojej mamy Alicji i wszyscy goście łącznie z mamą byli zachwyceni!!!! Dziękuję i polecam !!!!!!

aapaola

(2008-04-21 14:20)

Ja zrobiłam to ciasto wyszło pycha.

monami9

(2008-04-21 14:18)

Pyszna ta sałatka. Ja dałam zupkę pikantną curry,krewetkową ostrą i z kurczaka łagodną. I zamiast kapusty pekińskiej, bo nie mogłam kupić, dałam sałate lodową którą drobniej pokroiłam. Wszystkim bardzo smakowała, dziękuję za przepis i pozdrawiam.

domicella

(2008-04-21 14:08)

Mam kilka pytań czy do tego ciasta nie daje się jajek,soli i czy piecze się zaraz po przygotowaniu czy musi chwilę podrosnać.POZDRAWIAM

Angeorena

(2008-04-21 14:04)

pyyyyszne! Zajadałam się tym przez dwa dni ;) I w zasadzie to mój pierwszy raz z kurkumą, hehe, i muszę przyznać, że udany ;)

dag_kasi

(2008-04-21 14:00)

jestem może jakoś pechowa w tym kręgu, bo ciasto piekłam godzinę a w środku miałam surowe ciasto, no nieco surowe czego się obawiałam. i tak sobie myślę, że w sumie wiele nie różni się od zwykłego pleśniaka... przebojem na stole były "szyszki" - POLECAM!!! :)

tunia

(2008-04-21 13:46)

Zrobiłam i powiem krótko - pyszna. Smażyłam na małej patelni to wyszło mi cztery. Pozdrawiam  i zachęcam do wypróbowania

nieka007

(2008-04-21 13:35)

Dziękuję za miłe komentarze, sera oczywiście moż być więcej, zależy jak kto lubi  u mnie w domu przyjęla się akurat ta wersja , a co do oliwy - to po prostu w moim regionie tak mówi że na zwykły olej

Megusia65

(2008-04-21 13:34)

Oj mortadelkę to zmieniłabym na coś ''szynkowatego" lub delikatnie drobiowego ; nie sadzisz Manno?Pozdrawim

bocian

(2008-04-21 13:28)

Nie rozumiem tego zdania ( 1 Upieczony wystygnięty biszkopt. Kruszymy warstwę górną) proszę o wyjaśnienie

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij