Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

wiewioreczkamala

(2008-04-15 21:28)

Właśnie się gotuje (już ok 2 godzinki) i pachnie ślicznie, mąż próbował mówi, ze pyszny :) Sugerowałam się tytułem przepisu bo to mój pierwszy bigos w życiu!!! :)

bytomianka

(2008-04-15 21:18)

Moja wnuczka ma na imię Alicja, W maju ma urodziny więc to ciasto upiekę dla niej. Na razie ląduje w ulubionych. Dzięki za przepis,

Iloria_S

(2008-04-15 21:06)

Piękne... Ja też kiedyś doświadczyłam Bożej pomocy. To było niesamowite uczucie otrzymać od "Kogoś" pomocną dłoń i dosłownie i w przenośni...

bytomianka

(2008-04-15 21:02)

To powinno być dobre, Wędruje do ulubionych,

viola32

(2008-04-15 20:54)

To jak to bedzie z ta smietana?

bytomianka

(2008-04-15 20:52)

Ciekawe ciasto. Makowe bez maku.Według przepisu powinno być smaczne, szkoda że nie ma  podanej ilości maku.

malinka16

(2008-04-15 20:45)

Właśnie się nim delektuję ,ciasto naprawdę pyszne .Ja zrobiłam z podwujnej porcji z brzoskwiniami.Wszystkim polecam . Dziękuję autorce tak WSPANIAŁEGO PRZEPISU.

aniaw37

(2008-04-15 20:17)

PYCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Właśnie je jem!!! Mężusiowi też smakują... tylko, szkoda, że talerz robi się pusty...

viola32

(2008-04-15 20:10)

Buleczki piekne,rozumiem ze z podanych skl.wychodzi tylko 5 szt!? Wiec trzeba bedzie zwiekszyc proporcje...:)

Kacia

(2008-04-15 19:40)

Moje dzieci tez lubia takie ziemniaki ,smakuja super pozdrawiam

czester-79

(2008-04-15 18:52)

Jestem wlasnie po skonczonym obiedzie ,pychota naprawde polecam wszystkim smakoszom zeberek nie pozalujecie pozdrawiam ::::)

kasia-u

(2008-04-15 18:52)

właśnie robie jabluszka,sa w piekarniku:)

kasia40

(2008-04-15 18:52)

W temperaturze powyżej 50 stopni Celsjusza enzymy  zawarte w miodzie przestają być aktywne, następuje denaturacja białka i miód staje się pod względem korzyści dla zdrowia bezwartościowy.Najlepiej jeść go prosto z łyżeczki.Smakować powoli, bo miód działa także miejscowo.To błogosławieństwo dla gardła, przełyku i żołądka.POzdrawiam

Pyszniutka

(2008-04-15 18:36)

nie wiem co możesz robić nie tak, bo mi zawsze wychodzi idealna i wogóle zakalec wyszedł mi tylko raz ale nie byl to ten przepis. W jednej książce przeczytałam, że zakalec powstaje wtedy, kiedy ciasto pomimo iż już wyrosło było jeszcze płynne i było przesuwane lub podnoszone aby sprawdzic czy juz wyroslo. moze tu jest błąd. Pozdrawiam i zycze ciast bez zakalców!

alidab

(2008-04-15 18:28)

IMMI - dopiero teraz zauważyłam Twoje pytanie... Proponowany przez Ciebie sposób absolutnie nie wchodzi w grę., aż tak "na skróty" nie da się zrobić tego ciasta...:)))  Orzechy na każdym placku oddzielnie powinny się delikatnie przypiec, tworząc lekko przyrumienioną skorupkę a przełożenie upieczonych już placków jeszcze dobrze ciepłym a nawet gorącym serem spowoduje, że ciasto nasiąka wilgocią od sera i wszystko razem już następnego dnia wita nas ciekawym smakiem...:)))
Wszystkim dziękuję za  wyrazy zadowolenia z tego sernika...:)))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij