Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

nasia

(2008-04-15 18:22)

Sałatka naprawdę pyszna ,jestem  miło zaskoczona.dzięki

ewas

(2008-04-15 18:17)

Bardzo ciekawy smak!

alidab

(2008-04-15 18:16)

Miło mi, że sernik nie zawiódł Waszych oczekiwań - to także mój ulubiony...:)))
Oczywiście do sera można dodać rodzynki czy kandyzowaną skórkę pomarańczową; ja jednak lubię ten sernik tylko z dodatkiem startej skórki z cytryny ale to są już indywidualne upodobania...:)))

ewas

(2008-04-15 18:14)

Wszystko zrobiłam tak jak w przepisie,oprócz pieczania -z lenistwa dałam w foliowy rękaw-robie tak ze wszystkim mięsem.Karczek pyszny i soczysty!Polecam

alidab

(2008-04-15 18:09)

Dorotas, ja ten sernik piekę w blaszce 35x24 cm  i jak dla mnie jest w sam raz ale po nałożeniu masy jest dość wysoki.
Wszystkim dziękuję za docenienie  tego trochę nietypowego sernika. Myślę, że jest wart uwagi....:)))

ewas

(2008-04-15 18:08)

Biszkopt wychodził mi zawsze (ale za nim nie przepadam-smakowo mi nie odpowiada)ale ten w wersji ze szklanką mąki ziemniaczanej jest super-taki mogę robić!

Karolcia172

(2008-04-15 18:08)

hmm...to będzie koniec maja, więc może użyję pierwszych truskawek?

bazylka

(2008-04-15 18:05)

Bez proszku. Ma być bardzo kruche, nie pulchne ale i tak samo z siebie trochę urośnie. Pieczemy w nagrzanym piekarniku 180-200 st. na rumiany kolorek. Nie powiem jak długo, poprostu zaglądać ale placki są cienkie więc piecze się ekspresowo.

aneczkkaa1

(2008-04-15 18:05)

pycha :)

ewas

(2008-04-15 18:03)

Zrobiłam  trzeci raz-ale tym razem bardzo małe i wyszły !

alidab

(2008-04-15 18:01)

Mój sernik "puchnie z dumy" po takich ocenach a mnie jest bardzo miło,że gościł na tylu świątecznych i nie tylko stołach.
Zachęcam do powtórek...:)))

mysha2006

(2008-04-15 17:50)

Tego kurczaka muszę robić co 2 tygodnie w niedzielę na obiad(gdyby nie to, że w pozostałe 2 pracuję to musiałabym go robić co tydzień). Mąż nie chce słyszeć o niczym innym. Robię tylko na butelce bo metalowa puszka w zetknięciu z mięsem w wysokiej temp.-jakoś tak nie bardzo mi to odpowiada. Piekę zawsze 2 godziny w 180 stopniach, kurczak max. do 1,6kg. Na początku wlewam 1/3 piwa z tej butelki a później już wodą z przyprawami. Lepszego wcześniej nie jadłam.

bbetty

(2008-04-15 17:37)

Ja w Toruniu kupuje w "Piotrze i Pawle".  Mleko widziałam również w Realu, na stoisku z tymi wszystkimi orientalnymi dodatkami i w Makro - choć nie wiem czy znajdziesz tam akurat mleko o 85% ekstrakcie z kokosu ( w kartoniku na pewno będzie). Widziałam kilka przepisów na pinacoladę w których mleko kokosowe jest zastąpione kokosowym syropem barmańskim i zwykłym mlekiem......ale to już raczej nie będzie ten sam smak. Pozdrawiam

konradbob

(2008-04-15 17:33)

Naprawdę super przepis. Dzisiaj będe robił golonkę po raż drugi. Moją małą modyfikacją jest że po pierwszej godzinie gotowania gdy już golonka przejdzie piwem, dodaje ziele angielskie, liść laurowy - z umiarem, trochę kolorowego pieprzu i obowiążkowo gorczyca. Taka prosta kombinacja sprawia, że smak jest bardziej szlachetny i ciekawy.

reniapos

(2008-04-15 17:28)

Dziękuje za miłe komentarze i ciesze się że  spodobał się Wam przepis!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij