Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

matrzo

(2008-04-13 06:42)

przepis wyśmienity!!! ja do farszu-z racji tego, iż w mym domu mam samych"żołądkowców" więc jemy lekko- użyłam 1kg brokułów, ugotowałam, dodałam 3 jaja na twardo pokrojone w kostkę, wymieszałam z solą, pieprzem i łyżką majonezu. rolada wyszła rewelacyjna!!!

Paola_r

(2008-04-13 03:48)

Chleb według tego przepisu rzeczywiście zawsze się udaje. Jest podatny na kombinacje z różnymi rodzajami mąki (dodawałam orkiszową, razową z pełnego przemiału - nie w całości, ale jako mniej więcej 1/3, 1/4 część ogólnej ilości mąki). Formy żaroodporne Termisil mam polskie - nic się z nimi nie dzieje niedobrego w czasie pieczenia. Ilko, dzięki za przepis i przypomnienie, że można by znowu upiec ten chleb ;)

bergamotka2

(2008-04-13 03:36)

bardzo się cieszę

nicoletia

(2008-04-13 01:50)

a nie boisz sie, ze naczynie zaroodporne peknie ?

spinek

(2008-04-13 01:19)

Zrobiłem z sosem pieczarkowym. Wyszły bardzo dobre, ale miałem trochę problemów z uformowaniem kotlecików - masa miała skłonności do rozpadania się, ale tak to już chyba jest z ryżem.

spinek

(2008-04-13 01:16)

Wyszły bardzo dobre choć dałem trochę mniej jajek do ciasta. Pyszne do barszczu lub piwka.

olajanus

(2008-04-13 01:03)

Smaczne i proste do wykonania! Dla tych, którzy lubią trochę orientalne smaki... Ryba słodka ale smaczna.
Acha... ja dodałam jeszcze szczyptę gałki muszkatołowej, która świetnie komponuje się z marchewką. I jeżeli chodzi o ryż - to użyłam ryżu Basmanti. Polecam :)

manoo

(2008-04-12 23:09)

hihi no tak tego zapomnialam dodac - pieke w kombiwarze, ale z powodzeniem mozna je w ten sam sposob upiec w piekarniku

Bieroncia

(2008-04-12 22:25)

Ja również skusiłam się na to ciasto i musze przyznać że jest naprawde bardzo smaczne. Smakuje jak bebczki z budyniem prosto z cukierni ;) Pozdrawiam autorke przepisu;)

Fot. awonli, Bounti
Bounti
94.5k
1.3k
139
awonli
mysha2006

(2008-04-12 22:20)

Dzisiaj upiekłam. Dałam tylko 1 białą czekoladę ale cały cukier. Za szybko rozkroiłam bo polewa była gorąca jak nią polałam ciasto i potem trochę kokosu mi "zjechało". Ale ciasto pycha, nie za słodkie. Polecam

superaguri

(2008-04-12 22:18)

z malynami... :)
mniam...

kasiulek91

(2008-04-12 22:14)

cieszę się, że się podobało :) u mnie zazwyczaj keks robi się na święta i rzadko jest doceniany wśród wielu innych słodkości (no chyba, że zrobię na dzień przed świętami to wieczorkiem wszyscy chwalą :D)

ilka76

(2008-04-12 22:08)

Reju sorry zle przeczytałąm pytanie. Tak chodzi o drożdże instant.

ilka76

(2008-04-12 22:07)

Drożdże instant to takie drożdże w proszku. Wyglądają tak:

Aga-kuchareczka

(2008-04-12 22:05)

Oto próba wykonania tego przepisu. Polecam bo warto. A o to efekty.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij