przepis wyśmienity!!! ja do farszu-z racji tego, iż w mym domu mam samych"żołądkowców" więc jemy lekko- użyłam 1kg brokułów, ugotowałam, dodałam 3 jaja na twardo pokrojone w kostkę, wymieszałam z solą, pieprzem i łyżką majonezu. rolada wyszła rewelacyjna!!!
Chleb według tego przepisu rzeczywiście zawsze się udaje. Jest podatny na kombinacje z różnymi rodzajami mąki (dodawałam orkiszową, razową z pełnego przemiału - nie w całości, ale jako mniej więcej 1/3, 1/4 część ogólnej ilości mąki). Formy żaroodporne Termisil mam polskie - nic się z nimi nie dzieje niedobrego w czasie pieczenia. Ilko, dzięki za przepis i przypomnienie, że można by znowu upiec ten chleb ;)
bardzo się cieszę
a nie boisz sie, ze naczynie zaroodporne peknie ?
Zrobiłem z sosem pieczarkowym. Wyszły bardzo dobre, ale miałem trochę problemów z uformowaniem kotlecików - masa miała skłonności do rozpadania się, ale tak to już chyba jest z ryżem.
Wyszły bardzo dobre choć dałem trochę mniej jajek do ciasta. Pyszne do barszczu lub piwka.
Smaczne i proste do wykonania! Dla tych, którzy lubią trochę orientalne smaki... Ryba słodka ale smaczna.
Acha... ja dodałam jeszcze szczyptę gałki muszkatołowej, która świetnie komponuje się z marchewką. I jeżeli chodzi o ryż - to użyłam ryżu Basmanti. Polecam :)
Ja również skusiłam się na to ciasto i musze przyznać że jest naprawde bardzo smaczne. Smakuje jak bebczki z budyniem prosto z cukierni ;) Pozdrawiam autorke przepisu;)
Dzisiaj upiekłam. Dałam tylko 1 białą czekoladę ale cały cukier. Za szybko rozkroiłam bo polewa była gorąca jak nią polałam ciasto i potem trochę kokosu mi "zjechało". Ale ciasto pycha, nie za słodkie. Polecam
z malynami... :)
mniam...
cieszę się, że się podobało :) u mnie zazwyczaj keks robi się na święta i rzadko jest doceniany wśród wielu innych słodkości (no chyba, że zrobię na dzień przed świętami to wieczorkiem wszyscy chwalą :D)
Reju sorry zle przeczytałąm pytanie. Tak chodzi o drożdże instant.
Drożdże instant to takie drożdże w proszku. Wyglądają tak:
Oto próba wykonania tego przepisu. Polecam bo warto. A o to efekty.