Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

maggab3

(2008-04-12 15:40)

super!własnie upiekłam!szukałam takiego przepisu długo! zwykły prosty pyszny jabłecznik!
polecam wszystkim a autorce dziękuje za przepis!

esob1

(2008-04-12 15:34)

Dopisuję się do grona smakoszy tego dania!  Ponieważ autorka nie odpowiedziała na pytanie Nikka82, to pozwolę sobie na podpowiedź: uważaj na ilość zalewy, bo farsz może wyjść zbyt rzadki, po prostu dodawaj stopniowo. Gdybym dała całą ilość, to nie mogłabym zwinąć naleśników, bo wszystko by wypływało na zewnątrz. O gęstości zalewy decyduje producent, więc kieruj się rozsądkiem. Powodzenia i smacznego.

izydora

(2008-04-12 15:33)

W programie Cejrowskiego " Po mijemu " Wojtek podal ,że używanie mleka kokosowego to  bląd , MUSI BYĆ ŚMIETANKA KOKOSOWA!

mariateresa

(2008-04-12 15:28)

Dziękuję za miły komentarz.   Oprócz walorów smakowych,  jest to też - uważam,  ciekawy sposób podania -  w formie ślimaczka lub szaszłyka na kapuście.   Pozdrawiam !!!

izydora

(2008-04-12 15:18)

Wczoraj przeczytałam ,przygotowałam a dzisiaj upichciłam- REWELACJA ! W sam raz na danie żeby zabłysnąć wśród znajomych.   

Przepis
cebulanki
4.4k
0
12
bea7
izydora

(2008-04-12 15:10)

 bea 7 -napisz przepis, może źle coś przycisła na klawiaturze i nie zapisało

izydora

(2008-04-12 14:56)

Ja piekłam w prostokątnej.Mam - 30 cm na 20 cm

eNka

(2008-04-12 14:51)

Ogórki są przepyszne i łudząco podobne w smaku do małosolnych. Jedliśmy je z roladkami schabowymi, super:)

izydora

(2008-04-12 14:46)

bardzo dobra potrawa do przyprawienia sosu winegrette-  przetestowałam

jolanda1

(2008-04-12 14:38)

Witam. Przepis wygląda niezwykle apetycznie. Mam ochotę zrobić to ciasto Mam tylko pytanie. Na jaką to jest blaszkę? Czy ciasta wystarczy na prostokątną czy trzeba piec w tortownicy? Pozdrawiam

izydora

(2008-04-12 14:38)

Ja tez robię prawie identyczne ,tylko dodaje jeszcze do sosu dużo posiekanej natki pietruszki (pietruszka dodaje wyrafinowany smak i wygląd)

izydora

(2008-04-12 14:34)

własnie zajadam sie twoim ciastem -rewelacja !

miałam ostatni woreczek zamrozonyc borówek.

czekam na sezon jagodowy.Przepis jest juz w moich ulubionych 

osulka

(2008-04-12 14:29)

Zrobiłam z modyfikacją że marynowałam w ketchupie, majonezie i musztardzie. Obsypane paski przyprawa grillową i solą i czosnkiem. A chpsy zmieszałam paprykowe z cebulowymi. Brat był zachwycony.

refcia21

(2008-04-12 13:33)

Bardzo się cieszę,że ulubiony seniczek mojej rodzinki tak wszystkim smakuje. Pozdrawiam

Shanna

(2008-04-12 13:29)

Przyznam sie, ze eksperymentowalam, bo nie przepadam za cukinia. Ale Twoj przepis jest wspanialy i faktycznie cukinia smakuje jak ryba. Zrobilam jeszcze w zeszlym roku i wczoraj otwarlam pierwszy sloik. Powiem krotko: mniammmmmm. przepis laduje w ulubionych;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij