super!własnie upiekłam!szukałam takiego przepisu długo! zwykły prosty pyszny jabłecznik!
polecam wszystkim a autorce dziękuje za przepis!
Dopisuję się do grona smakoszy tego dania! Ponieważ autorka nie odpowiedziała na pytanie Nikka82, to pozwolę sobie na podpowiedź: uważaj na ilość zalewy, bo farsz może wyjść zbyt rzadki, po prostu dodawaj stopniowo. Gdybym dała całą ilość, to nie mogłabym zwinąć naleśników, bo wszystko by wypływało na zewnątrz. O gęstości zalewy decyduje producent, więc kieruj się rozsądkiem. Powodzenia i smacznego.
W programie Cejrowskiego " Po mijemu " Wojtek podal ,że używanie mleka kokosowego to bląd , MUSI BYĆ ŚMIETANKA KOKOSOWA!
Dziękuję za miły komentarz. Oprócz walorów smakowych, jest to też - uważam, ciekawy sposób podania - w formie ślimaczka lub szaszłyka na kapuście. Pozdrawiam !!!
Wczoraj przeczytałam ,przygotowałam a dzisiaj upichciłam- REWELACJA ! W sam raz na danie żeby zabłysnąć wśród znajomych.
Ja piekłam w prostokątnej.Mam - 30 cm na 20 cm
Ogórki są przepyszne i łudząco podobne w smaku do małosolnych. Jedliśmy je z roladkami schabowymi, super:)
bardzo dobra potrawa do przyprawienia sosu winegrette- przetestowałam
Witam. Przepis wygląda niezwykle apetycznie. Mam ochotę zrobić to ciasto
Mam tylko pytanie. Na jaką to jest blaszkę? Czy ciasta wystarczy na prostokątną czy trzeba piec w tortownicy? Pozdrawiam
Ja tez robię prawie identyczne ,tylko dodaje jeszcze do sosu dużo posiekanej natki pietruszki (pietruszka dodaje wyrafinowany smak i wygląd)
Zrobiłam z modyfikacją że marynowałam w ketchupie, majonezie i musztardzie. Obsypane paski przyprawa grillową i solą i czosnkiem. A chpsy zmieszałam paprykowe z cebulowymi. Brat był zachwycony.
Bardzo się cieszę,że ulubiony seniczek mojej rodzinki tak wszystkim smakuje. Pozdrawiam
Przyznam sie, ze eksperymentowalam, bo nie przepadam za cukinia. Ale Twoj przepis jest wspanialy i faktycznie cukinia smakuje jak ryba. Zrobilam jeszcze w zeszlym roku i wczoraj otwarlam pierwszy sloik. Powiem krotko: mniammmmmm. przepis laduje w ulubionych;)