Vikuniu mięsko ma być wieprzowe! my z mamą same mielimy,ale odruchowo napisałam 1 kg mięsa mielonego, już poprawiłam przepraszam.
wiesz co ten budyn mi nie wyszedl bo robilam pierwszy raz i chyba go trzeba zrobic z 2 budyniow rozrobionych w 500 ml mleka i zjedlismy sama galaretke hehe, ale nastepnym razem zrobie z kremem do ciasta i dodam fotke hihhi
AH ten much
pan much hihi
PYSZNA!Do niej jeszcze grzanki podpieczone na masełku lub ptysi groszek-rewelka!
różyczko czy mięso jest mielone 2 razy, bo tak to wychodzi z opisu
Patrycjo ja zawsze używam papieru do pieczenia i nie mam problemów ze zdejmowaniem.
Bardzo się cieszę,że ślimaczki makują. Pozdrawiam wszystkich :))
ciasta jeszcze nie robilam ale tak mysle ze zamiast smietanfixow mozna dodac galaretke bananowa. do takiej ilosci smietany chyba 2 i rozpuszczone w 1/2 albo 1 szklance wody. jak beda lekko tezaly to trzeba zmiksowac z ubita bita smietana i bedzie sie trzymac i smakowac bananowo:)
A czy sos ten pasje do makaronu?
Mam 2 pytania: czy advokat dodaję się do śodka ciasta, bo póżniej jest napisane polać bitą śmietanę likierem jajecznym.Czy temperatura pieczenia to 80 stopni?
manoo napisz dlaczego w nazwie Twojego przepisu jest kombiwar,czy Ty to danie pieczesz w kombiwarze czy w piekarniku.Pozdrawiam.
Robię taką samą tylko w innej kolejności układam (jest w moich przepisach) i potwierdzam - jest pyszna !
Patrycjo a nie położyłaś papieru do pieczenia ?
Jeśli położyłaś i przywarło to koniecznie zmień papier ;-) mi też ostatnio viasto francuskie przywarło, bo tatek kupił nie taki papier ;-)
A ja polecam Lazarellę - do pomidorów jest niezastąpiona :)
Tak szczerze powiedziawszy to nie próbowałem, ale wydaje mi się, że nic by się nie stało :)