Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niebieska-różyczka

(2008-04-12 13:28)

Vikuniu mięsko ma być wieprzowe! my z mamą same mielimy,ale odruchowo napisałam 1 kg mięsa mielonego, już poprawiłam przepraszam.

monia585

(2008-04-12 13:24)

wiesz co ten budyn mi nie wyszedl bo robilam pierwszy raz i chyba go trzeba zrobic z 2 budyniow rozrobionych w 500 ml mleka i zjedlismy sama galaretke hehe, ale nastepnym razem zrobie z kremem do ciasta i dodam fotke hihhi
AH ten much pan much hihi

ewas

(2008-04-12 13:23)

PYSZNA!Do niej jeszcze grzanki podpieczone na masełku lub ptysi groszek-rewelka!

monia585

(2008-04-12 12:53)

przepraszam ze tak poźno odpisuje, moja blacha byla 23 cm/12 liczac srodek blachy

vikunia

(2008-04-12 12:51)

różyczko czy mięso jest mielone 2 razy, bo tak to wychodzi z opisu

u.rszulka

(2008-04-12 12:32)

eva67-wiem,że chodzi o polędwiczki wiepszowe-aż tak początkująca nie jestem
Dżelka-dziękuję za odpowiedz,właśnie będę ją robić.wieczorem będzie konsumpcja :)

ilka76

(2008-04-12 12:21)

Patrycjo ja zawsze używam papieru do pieczenia i nie mam problemów ze zdejmowaniem.

Bardzo się cieszę,że ślimaczki makują. Pozdrawiam wszystkich :))

chomcia

(2008-04-12 11:24)

ciasta jeszcze nie robilam ale tak mysle ze zamiast smietanfixow mozna dodac galaretke bananowa. do takiej ilosci smietany chyba 2 i rozpuszczone w 1/2 albo 1 szklance wody. jak beda lekko tezaly to trzeba zmiksowac z ubita bita smietana i bedzie sie trzymac i smakowac bananowo:)

siaka

(2008-04-12 11:11)

A czy sos ten pasje do makaronu?

ciastojad

(2008-04-12 11:11)

Mam 2 pytania: czy advokat dodaję się do śodka  ciasta, bo póżniej jest napisane polać bitą śmietanę likierem jajecznym.Czy temperatura pieczenia to 80 stopni?

domicella

(2008-04-12 10:59)

manoo napisz dlaczego w nazwie Twojego przepisu jest kombiwar,czy Ty to danie pieczesz w kombiwarze czy w piekarniku.Pozdrawiam.

olcieek

(2008-04-12 10:34)

Robię taką samą tylko w innej kolejności układam (jest w moich przepisach) i potwierdzam - jest pyszna !

olcieek

(2008-04-12 10:31)

Patrycjo a nie położyłaś papieru do pieczenia  ?
Jeśli położyłaś i przywarło to koniecznie zmień papier ;-) mi też ostatnio viasto francuskie przywarło, bo tatek kupił nie taki papier ;-)
 

Karolcia172

(2008-04-12 09:44)

A ja polecam Lazarellę - do pomidorów jest niezastąpiona :)

agol

(2008-04-12 09:22)

Tak szczerze powiedziawszy to nie próbowałem, ale wydaje mi się, że nic by się nie stało :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij