Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kasiab116

(2008-04-11 22:14)

Dzisiaj wyprowowalam ten przepis,pychota do tego dodalam kulke lodow waniliowych. musze sie porzyznac ze wylizalam talerz choc juz wieki tego nie robilam (bo to nieladnie,ale co tam).Goraco polecam, pozdrawiam i dzieki.

katarzyna24

(2008-04-11 21:38)

Dzis upiekłam i jestem wręcz zachwycona. Pięknie wyrosła, tyle smaków w jednej blaszce i do tego jeszcze starczyło mi na 10 mini babeczek!!! Zapisuje do ulubionych, napewno nie omieszkam upiec jeszcze nie jeden raz. Polecam wszystkim!!!

Dorotaxx

(2008-04-11 21:37)

 Juz nie pamiętam kiedy robiłam rolade i zapomnialam,że ja tez zawijałam  biszkopt w ściereczke

jema4

(2008-04-11 21:35)

Bardzo dobre są, ja do farszu dałam ryż ugotowany na sypko. Pozdrawiam!!!
        

bambi

(2008-04-11 21:33)

Uuuu... Jadłam namietnie mieszkając w Grecji. Cudo! Wrzucam do ulubionych. :)

jannaj

(2008-04-11 21:32)

Znana włoska salatka caprese - bardzo dobra i lekka. Tylko mazzarella powinna być w wodzie - polecam zotarellę.

Icha

(2008-04-11 21:28)

Moja rodzinka chce tylko taką karkówkę, Pyszniutka!!!

nulka5

(2008-04-11 21:27)

cieszę się bardzo :) trening czyni mistrza! więc na pewno niedługo będziesz przyrządzać genialne sosy! :) pozdrawiam serdecznie :)

Icha

(2008-04-11 21:27)

Upiekłam wczoraj, dzisiaj degustacja na męża urodziny. Biszkopt rewelacja, najlepszy jaki udało mi się upiec, Całe ciasto poezja, Piekłam dwa razy, ponieważ nie doczytałam jaka to śmietanka, Poszłam na żywioł i zalałam poprostu 18% UHT a potem biegiem po odpowiednią śmietankę do sklepu i wszystko jeszcze raz, Śmietankę dostałam tylko zakwaszaną ale i tak super, Autorce dziękuję za przepis.

katarzyna24

(2008-04-11 21:13)

Wygląda zachęcająco twoja sałatka gumciu, już od dawna chciałam wypróbować cos z tortellini. Pójdzie na pierwszy ogień

iza2

(2008-04-11 20:53)

Powiem krótko:SUPER!!! Warto upiec na 2 dni przed konsumpcją.Wtedy osiąga maksimum doskonałości.Dzięki za super przepis!!

mysha2006

(2008-04-11 20:52)

To jest świetne nawet z kukurydzą.

oloj77

(2008-04-11 20:15)

to jest odmiana jablek

Ciasteczkowy Potwór

(2008-04-11 20:10)

A co to jest ta szara reneta? Wybaczcie że pytam ale jestem początkujaca w tych klockach. A na jakie wymiary formy to jst przepis?

jogi77

(2008-04-11 19:56)

Ciacho jet super,zaraz zjem całą blaszke,rewelacyjny pomysł,tanie,mało pracochłonne,dzieki za przepis,pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij