Dzisiaj wyprowowalam ten przepis,pychota do tego dodalam kulke lodow waniliowych. musze sie porzyznac ze wylizalam talerz choc juz wieki tego nie robilam (bo to nieladnie,ale co tam).Goraco polecam, pozdrawiam i dzieki.
Dzis upiekłam i jestem wręcz zachwycona. Pięknie wyrosła, tyle smaków w jednej blaszce i do tego jeszcze starczyło mi na 10 mini babeczek!!! Zapisuje do ulubionych, napewno nie omieszkam upiec jeszcze nie jeden raz. Polecam wszystkim!!!
Juz nie pamiętam kiedy robiłam rolade i zapomnialam,że ja tez zawijałam biszkopt w ściereczke
Uuuu... Jadłam namietnie mieszkając w Grecji. Cudo! Wrzucam do ulubionych. :)
Moja rodzinka chce tylko taką karkówkę, Pyszniutka!!!
cieszę się bardzo :) trening czyni mistrza! więc na pewno niedługo będziesz przyrządzać genialne sosy! :) pozdrawiam serdecznie :)
Upiekłam wczoraj, dzisiaj degustacja na męża urodziny. Biszkopt rewelacja, najlepszy jaki udało mi się upiec, Całe ciasto poezja, Piekłam dwa razy, ponieważ nie doczytałam jaka to śmietanka, Poszłam na żywioł i zalałam poprostu 18% UHT a potem biegiem po odpowiednią śmietankę do sklepu i wszystko jeszcze raz, Śmietankę dostałam tylko zakwaszaną ale i tak super, Autorce dziękuję za przepis.
Powiem krótko:SUPER!!! Warto upiec na 2 dni przed konsumpcją.Wtedy osiąga maksimum doskonałości.Dzięki za super przepis!!
To jest świetne nawet z kukurydzą.
A co to jest ta szara reneta? Wybaczcie że pytam ale jestem początkujaca w tych klockach. A na jakie wymiary formy to jst przepis?
Ciacho jet super,zaraz zjem całą blaszke,rewelacyjny pomysł,tanie,mało pracochłonne,dzieki za przepis,pozdrawiam