jestem początkującą kucharką i mam pytanie-jaką wielkość ma mieć ta polędwica-1 kg czy większa ma być? i ile ma być tego mięsa mielonego na np. 1,5 kg polędwicy? tyle co w przepisie czy więcej a może mniej?
proszę o szybką odpowiedz,gdyż chciałabym tą pieczeń zrobić w sobotę na przyjęcie rodzinne.
Pozdrawiam
Przepis od wczoraj jest w ulubionych, i zaczekam cierpliwie na owocowy sezon . Domicello - dziękuję - b. miło czytać taki komentarz , ale wszystkie przepisy sa dobre - tylko nie wszystkie nam odpowiadają. To, że ja mam "alergię " na cynamon nie znaczy, że ciasteczka cynamonowe są niesmaczne. Wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że moja kuchnia jest " spokojna " i raczej bez ryzyka straty czasu i pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie !!!
Właśnie jem, jeszcze gorące
Powiem jedno: PYCHOTA!
Fotkę tej masy znajdziesz tu http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis29311.html
a waży 86 gram.
Bardzo smaczna zupa, polecam wszystkim. Mojej rodzince "uszy się trzęsły".
Mnie też. Dziękuję za przepis
"Coś wspaniałego" jak mawia moja sąsiadka. Po prostu COŚ WSPANIAŁEGO
kamila ciasto wygląda super, tylko napisz mi jeszcze co to ta masa śmietanowa bo nie kumam
i ile gr jej jest w opakowaniu? przepis juz druknęłam :)
Muszę powiedzieć, że nam nie przypasowało to danie. O gustach się nie dyskutuje, ale cały obiad wylądował w koszu, także to nie nasz typ. Pozdrawiam.
Szkoda ze Tobie nie smakowało,bo u mnie w domu nikt nie narzekał i zostało zjedzone do ostatniego kawałka.
Dziękuję za szybką odpowiedź!! Pozdrawiam!
Pysiuniu - wszystko robisz fachowo !!! Przyprawa do mięs tez dobra - do jutra zapekluje się idealnie. Smak bedzie super. A co co garnka - w zasadzie powinien być dość duży - żeby ten boczek tak jeden na drugim nie leżał - ja tak ukladałam " dachówkowo " (zobacz w garnku na foto ) i raczej nie za głęboki, bo boczek jest mięciutki - i gdy będziesz go wykładała łopatką to trochę byłoby Ci niewygodnie - myślę. Popatrz w szafkach - napewno masz odpowiedni. To zaskoczysz braciszka ! Pozdrawiam serdecznie !!!!
Bardzo ciekawy przepis. A więc w tą niedzielę zaserwuję rodzince ciasta jakiego jeszcze nie jedli.
Dziękuję autorce!! Pozdrawiam!
zależy ile masz... robiłam już z różnych porcji z mniejszych i wiekszych, przeważanie zależy to od tego ile zostanie mi ziemniaków z poprzedniego dnia. Myśle, że kg powinien wystarczyć :)
Jutro zrobię te kopytka i dodam opinię domowników. Pozdrawiam
A ile ma być tych ugotowanych ziemniaków?