Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

u.rszulka

(2008-04-10 14:51)

jestem początkującą kucharką i mam pytanie-jaką wielkość ma mieć ta polędwica-1 kg czy większa ma być? i ile ma być tego mięsa mielonego na np. 1,5 kg polędwicy? tyle co w przepisie czy więcej a może mniej?
proszę o szybką odpowiedz,gdyż chciałabym tą pieczeń zrobić w sobotę na przyjęcie rodzinne.
Pozdrawiam

mariateresa

(2008-04-10 14:39)

Przepis od wczoraj jest w ulubionych,  i zaczekam cierpliwie na  owocowy sezon .                  Domicello - dziękuję -  b. miło czytać taki komentarz ,  ale  wszystkie przepisy sa dobre -  tylko nie wszystkie nam odpowiadają.   To,  że ja mam  "alergię " na cynamon  nie znaczy,  że ciasteczka cynamonowe są niesmaczne.  Wręcz przeciwnie.      Wydaje mi się,  że moja kuchnia jest  " spokojna "  i raczej bez ryzyka  straty czasu i pieniędzy.     Pozdrawiam serdecznie !!! 

jolanda1

(2008-04-10 14:38)

Właśnie jem, jeszcze gorące  Powiem jedno: PYCHOTA!

kamila1234

(2008-04-10 14:36)

Fotkę tej masy znajdziesz tu  http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis29311.html
 a waży 86 gram.

lizbetka

(2008-04-10 14:34)

Bardzo smaczna zupa, polecam wszystkim. Mojej rodzince "uszy się trzęsły". Mnie też. Dziękuję za przepis

łakomczuszek

(2008-04-10 14:23)

"Coś wspaniałego" jak mawia moja sąsiadka. Po prostu COŚ WSPANIAŁEGO 

shiraja

(2008-04-10 14:15)

kamila ciasto wygląda super, tylko napisz mi jeszcze co to ta masa śmietanowa bo nie kumam
i ile gr jej jest w opakowaniu? przepis juz druknęłam :)

rageuse

(2008-04-10 14:14)

Muszę powiedzieć, że nam nie przypasowało to danie. O gustach się nie dyskutuje, ale cały obiad wylądował w koszu, także to nie nasz typ. Pozdrawiam.

kamila1234

(2008-04-10 13:53)

Szkoda ze Tobie nie smakowało,bo u mnie w domu nikt nie narzekał i zostało zjedzone do ostatniego kawałka.

Iloria_S

(2008-04-10 13:47)

Dziękuję za szybką odpowiedź!! Pozdrawiam!

mariateresa

(2008-04-10 13:45)

Pysiuniu -  wszystko robisz  fachowo   !!!       Przyprawa do mięs tez dobra -  do jutra zapekluje się idealnie.   Smak bedzie super.    A co co garnka -  w zasadzie powinien być dość duży -  żeby ten boczek tak jeden na drugim nie leżał -  ja tak ukladałam  " dachówkowo  "   (zobacz w garnku  na foto )   i raczej nie za głęboki,  bo boczek jest mięciutki - i gdy będziesz go wykładała łopatką to  trochę byłoby Ci  niewygodnie -  myślę.  Popatrz w szafkach -  napewno masz odpowiedni.   To zaskoczysz braciszka !     Pozdrawiam serdecznie !!!!

Iloria_S

(2008-04-10 13:44)

Bardzo ciekawy przepis. A więc w tą niedzielę zaserwuję rodzince ciasta jakiego jeszcze nie jedli. Dziękuję autorce!! Pozdrawiam!

gumcia

(2008-04-10 13:29)

zależy ile masz... robiłam już z różnych porcji z mniejszych i wiekszych, przeważanie zależy to od tego ile zostanie mi ziemniaków z poprzedniego dnia. Myśle, że kg powinien wystarczyć :)

MartaK1986

(2008-04-10 13:29)

Jutro zrobię te kopytka i dodam opinię domowników. Pozdrawiam

Iloria_S

(2008-04-10 13:26)

A ile ma być tych ugotowanych ziemniaków?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij