Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. basia19, masa cukrowa
masa cukrowa
26.8k
401
37
basia19
deka

(2008-04-09 12:50)

Zastanawiam się,  czy ta masa nadaje się do położenia  na tort łącznie z bokami?Chciałabym  aby nie zrobiła mi się falbanka z masy na bokach tortu. Czy to się da zrobić?

gumcia

(2008-04-09 12:46)

dobre :)

deka

(2008-04-09 12:43)

Dzięki. Napewno niedługo spróbuje.

alcze

(2008-04-09 12:30)

alman ,jeżeli chodzi o śmietanę ja daję ta dużą 400 g

alcze

(2008-04-09 12:28)

Nie trzeba ubijać tylko wlać i wymieszać ciasto pokruszone wchłonie smietanę i wszystko połączy .

mati2

(2008-04-09 11:54)

Jadłam już to cudo ,naprawdę super smakuje i ładnie wygląda na półmisku . Najważniejsze aby pomidory były dobre.

Juka

(2008-04-09 11:54)

Wypróbowałam - pyszne było :-)

Juka

(2008-04-09 11:50)

Mnie baaardzo smakowała. I całej rodzince tez. Ogólnie rzadko mnie jakas surówka zachwyca, ale ta mi bardzo smakowała i robiłam już ją kilka razy. I nie zastanawiam się, czy coś do czegoś "pasuje" skoro tak dobrze smakuje:-) Tym, którym nie smakowała, polecam zrobic jeszcze raz, bo mi raz tez coś nie za bardzo wyszła ;-) ale nie wiem, co wtedy zrobiłam źle. Pozostałe razy były udane ;-) a robie ją bardzo często.

bambasia

(2008-04-09 11:47)

skuszona pochwałami zrobiłam na urodzinki i było pyszne   cos innego i bardzo smacznego 

tomiego

(2008-04-09 11:39)

czy można tę masę wlać do maszyny do lodów?

Juka

(2008-04-09 11:39)

Pyszna surówka! ogólnie nie przepadam za surówkami, więc skoro juz jakąs chwalę, to musi byc dobra! :-)

toma

(2008-04-09 11:31)

robiłam to ciasto na wielkanoc.moczyłam sliwki w rumie,wyszło po prostu super!!!

dziuniak1

(2008-04-09 11:23)

Piekłam wczoraj ale trzymałam w piekarniku prawie 40 minut. Zamiast kremu budyniowego dałam krem "karpatka".

Hechler Elisabeth

(2008-04-09 10:54)

Uwaga!!!! nie dodawac wody.

Hechler Elisabeth

(2008-04-09 10:52)

Calkiem normalnie, po  zasoleniu tworzy sie mnostwo soku, ktory mozesz uzywac do prawie  wszystkiego.
Cytryny najpierw przekrajam do konca, lyzeczka wybieram miazsz i rozdrabniam, a nastepnie kroje drobniutko skorke.
Trzeba uwazac, bo te cytryny sa bardzo slone!!!!!! i kwasne. Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij