Zastanawiam się, czy ta masa nadaje się do położenia na tort łącznie z bokami?Chciałabym aby nie zrobiła mi się falbanka z masy na bokach tortu. Czy to się da zrobić?
dobre :)
Dzięki. Napewno niedługo spróbuje.
alman ,jeżeli chodzi o śmietanę ja daję ta dużą 400 g
Nie trzeba ubijać tylko wlać i wymieszać ciasto pokruszone wchłonie smietanę i wszystko połączy .
Jadłam już to cudo ,naprawdę super smakuje i ładnie wygląda na półmisku . Najważniejsze aby pomidory były dobre.
Wypróbowałam - pyszne było :-)
Mnie baaardzo smakowała. I całej rodzince tez. Ogólnie rzadko mnie jakas surówka zachwyca, ale ta mi bardzo smakowała i robiłam już ją kilka razy. I nie zastanawiam się, czy coś do czegoś "pasuje" skoro tak dobrze smakuje:-) Tym, którym nie smakowała, polecam zrobic jeszcze raz, bo mi raz tez coś nie za bardzo wyszła ;-) ale nie wiem, co wtedy zrobiłam źle. Pozostałe razy były udane ;-) a robie ją bardzo często.
skuszona pochwałami zrobiłam na urodzinki i było pyszne
cos innego i bardzo smacznego
czy można tę masę wlać do maszyny do lodów?
Pyszna surówka! ogólnie nie przepadam za surówkami, więc skoro juz jakąs chwalę, to musi byc dobra! :-)
robiłam to ciasto na wielkanoc.moczyłam sliwki w rumie,wyszło po prostu super!!!
Piekłam wczoraj ale trzymałam w piekarniku prawie 40 minut. Zamiast kremu budyniowego dałam krem "karpatka".
Uwaga!!!! nie dodawac wody.
Calkiem normalnie, po zasoleniu tworzy sie mnostwo soku, ktory mozesz uzywac do prawie wszystkiego.
Cytryny najpierw przekrajam do konca, lyzeczka wybieram miazsz i rozdrabniam, a nastepnie kroje drobniutko skorke.
Trzeba uwazac, bo te cytryny sa bardzo slone!!!!!! i kwasne. Pozdrawiam