Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

viva

(2008-04-08 20:55)

gdzie można kupić mielone migdały???  czy samemu mielisz?

dajanka

(2008-04-08 20:47)

Tą śnieżkę mam wsypać do kremówki i razem ubijać?

agata28

(2008-04-08 20:46)

Robilam to juz, tylko zapomnialam dac komentarz...Ta pizza jest naprawde pyszna, ja dodalam jeszcze kukurydze i wierzch posypalam serem i oregano. Paluszki lizac

kasia.terlecka

(2008-04-08 20:41)

naszła mnie ogromna ochota na racuszki wiec szy b ko pobieglam do kuchni i zrobilam je z tego przepisu. wyszly pyszne. przepis jest godny polecenia:) pozdrawiam

hanja54

(2008-04-08 20:37)

Dzisiaj na obiadek robiłam i muszę powiedzieć że mięsko przygotowane wg Twojego przepisu jest wyjątkowo soczyste istna rewelacja, smakowało wszystkim!

dajanka

(2008-04-08 20:27)

Brzmi apetycznie i chętnie bym wypróbowała tylko jakie mają być te pastylki, bo nie bardzo wiem czego szukać:(

dajanka

(2008-04-08 20:21)

Brzmi smacznie... A na jaką to blaszkę? 25x40?

olciafasolcia

(2008-04-08 19:44)

upiekłam ciasto z Twojego przepisu i wyszło pysznee wszyscy się zajadali, dzięki za przepis :) Własnie takiego przepisu szukałam na Pijaka:)

Fot. baby, sałatka Gyros
sałatka Gyros
28.4k
160
13
baby
nadia

(2008-04-08 19:39)

Salatka bardzo dobra, gore udekorowalam 3 rodzajami papryki ;)

agata28

(2008-04-08 19:33)

Musze powiedziec, ze dostalam ten przepis od mamy mojej kolezanki jakis czas temu.Przepis ten znalazl swoje miejsce w ksiazce kucharskiej ;) Ja na cebulke i pieczarki daje  1,5-2 lyzek majonezu na kazdy kawalek miesa, robi sie z tego taka fajna chmurka, a dopiero na sam koniec troche sera startego ;) Mega kaloryczne , ale jaka pycha!!! Na dno polozylam kiedys ziemniaki w plastrach i tak byl obiad kompletny   A na sam koniec na talerzach posypalam obficie natka pietruszki, jak ktos lubi zielenine, to polecam goroco. Palce lizac.

nadia

(2008-04-08 19:29)

Rowniez zrobilam te drozdzowki i tylko tyle zostalo, abym mogla zrobic zdjecie ;)

daniela

(2008-04-08 19:27)

Jest możliwość, że bez pergaminu popęka. Jak nie masz pergaminu to użyj tego w który jest zawijane gotowe ciasto.

dajanka

(2008-04-08 19:22)

Dzięki Aniula za odpowiedź:) Tak mnie ta czekolada dręczyła;)

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
dajanka

(2008-04-08 19:21)

Ok:) Będę próbować:) Coś się pokręciłam z liczeniem;)

eevee91

(2008-04-08 19:12)

Aniu babka poprostu wyśmienita!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij