Tą śnieżkę mam wsypać do kremówki i razem ubijać?
Robilam to juz, tylko zapomnialam dac komentarz...Ta pizza jest naprawde pyszna, ja dodalam jeszcze kukurydze i wierzch posypalam serem i oregano. Paluszki lizac
naszła mnie ogromna ochota na racuszki wiec szy b ko pobieglam do kuchni i zrobilam je z tego przepisu. wyszly pyszne. przepis jest godny polecenia:) pozdrawiam
Brzmi apetycznie i chętnie bym wypróbowała tylko jakie mają być te pastylki, bo nie bardzo wiem czego szukać:(
Brzmi smacznie... A na jaką to blaszkę? 25x40?
upiekłam ciasto z Twojego przepisu i wyszło pysznee wszyscy się zajadali, dzięki za przepis :) Własnie takiego przepisu szukałam na Pijaka:)
Musze powiedziec, ze dostalam ten przepis od mamy mojej kolezanki jakis czas temu.Przepis ten znalazl swoje miejsce w ksiazce kucharskiej ;) Ja na cebulke i pieczarki daje 1,5-2 lyzek majonezu na kazdy kawalek miesa, robi sie z tego taka fajna chmurka, a dopiero na sam koniec troche sera startego ;) Mega kaloryczne , ale jaka pycha!!! Na dno polozylam kiedys ziemniaki w plastrach i tak byl obiad kompletny
A na sam koniec na talerzach posypalam obficie natka pietruszki, jak ktos lubi zielenine, to polecam goroco. Palce lizac.
Rowniez zrobilam te drozdzowki i tylko tyle zostalo, abym mogla zrobic zdjecie ;)
Jest możliwość, że bez pergaminu popęka. Jak nie masz pergaminu to użyj tego w który jest zawijane gotowe ciasto.
Dzięki Aniula za odpowiedź:) Tak mnie ta czekolada dręczyła;)
Ok:) Będę próbować:) Coś się pokręciłam z liczeniem;)
Aniu babka poprostu wyśmienita!