Mam ochotę zrobić to tiramisu na przyjęcie, jednak czy jeśli zrobię dzień wcześniej będzie smakować tak samo i czy nie rozmiękczy się? Nie robiłam wcześniej tiramisu i proszę o podpowiedź.
Czy można je zapasteryzować aby dłużej przechować czy nie jest to konieczne?Bardzo proszę o odpowiedż.
Jest fotka, ale fajnie :)
aaaa, i jeszcze trochę koncentratu pomidorowego dla koloru
Zrobiłam i super, wylądował w ulubionych!!!!
A ja marynuje kotlety schabowe i kotlety z kurczaka z ta tylko roznica, ze cebule wczesniej podsmazam na patelni. Reszta podobnie.
Wlasnie wyjelam z piekarnika, ciasto dla odmiany posmarowalam keczupem, posypalam oregano, na to ser, szynka i salami.
gosiekb ....bardzo smacznie wyglądają Twoje bułeczki .Dzięki za apetyczną fotkę :)
Pyszne! Dałam trochę więcej cebuli i marchewki, wyszło super!
Super! Do zalewy dodałam ok. 1/3 - 1/2 szklanki cukru.
Bardzo fajny, bezproblemowy przepis. Wprawdzie nie do końca udało mi się doprawić zupę na naszą ulubioną "modłę", ale w końcu trening czyni mistrza :-) A! Dodałam czosnek.
Witam-dzisiaj zrobiłam zapiekankę na obiad jest Pyszna i Polecam Pozdrawiam
Świetny przepis Polecam
Mniam to coś dla mnie, pozdrawiam