No niestety chlebcio mi nie wyszedł...pierwszy raz mi się to zdarzyło....zdecydowanie nie polec
am.Zrobiłam wszystko ściśle według przepisu...Myślę ze ten przepis jest nie dokładny...Nie polecam...szkoda czasu i produktów.pozdrawiam
gat _57 ! .. Dodawanie wszystkich świństw ze sklepowych półek jest póki co jeszcze dobrowolne ..
. Kto chce strzeli cudnej urody kremik z proszku o smaku truskawki (synetetycznej ) i będzie bardzo zadowolony On i całe grono zjadaczy ciacha . Inny sam wykona kremik z rozmiksowaną truskawką z letniego zbioru .. Prawo wyboru i kalkulacji cenowo- czasowej ..
..
Pozwolę sobie odpowiedzieć, tyska304 - dokładnie taki jest przelicznik.
Nie wiem jak to możliwe,że w przepisie jest tylko tyle mąki, mi wyszło takie rzadkie ciasto , że musiałam grubo ponad pół szklanki mąki dosypać . Na razie rośnie ( powinno ). Jak zjem to napiszę jak smakowało.
Bardzo fajne ciasto,powala zapachem już podczas pieczenia.Po upieczeniu mocnoczekoladowe,wilgotne,szybko znika;)-na pewno jeszcze upiekę je nieraz!
Ulla bardzo mi miło i cieszę sie, że zupka Ci smakowała
A ja po wielokrotnym pieczeniu tych ciastek,zrezygnowałam z soli i chyba lepiej nam smakują.
Sałateczko cieszę się bardzo, że babeczki ci posmakowały. Te Twoje bardzo smakowite
Doprawiłam sos- zioła prowansalskie, sól pycha
A czy można zrobić bez parówek??
troszeczkę mi nie wyszły :<
Czy rzeczywiście piszący te opinie muszą dodawać do wasnoręcznie pieczonych ciast świństwa kupowane w skepie- mam na myśli te wszystkie gotowe masy , czy czytaliście jakie tanm są skŁadniki???
Jakoś mi nie wyszły... wszystko robiłam wedlug przepisu. Piersza seria była spieczona, płaska, a drugie już były trochę bardziej puszyste ale się trochę niedopiekły ;<
Bardzo dobra ta sałatka.Na imprezie co prawda nie miała zbyt wielkiego wzięcia,ale na drugi dzień zniknęła błyskawicznie.Napewno zrobię nie raz.Na Wigilię albo Wielki Piątek super.