Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Anetka990

(2012-11-14 19:12)

No niestety chlebcio mi nie wyszedł...pierwszy raz mi się to zdarzyło....zdecydowanie nie polec

am.Zrobiłam wszystko ściśle według przepisu...Myślę ze ten przepis jest nie dokładny...Nie polecam...szkoda czasu i produktów.pozdrawiam

Fot. Ania W., 3 Bit szwagra
3 Bit szwagra
272k
2.1k
199
Ania W.
megi65

(2012-11-14 18:55)

gat _57 ! .. Dodawanie wszystkich świństw ze sklepowych półek jest póki co jeszcze dobrowolne .. . Kto chce strzeli cudnej urody  kremik z proszku o smaku truskawki (synetetycznej ) i będzie bardzo zadowolony On i całe grono zjadaczy ciacha . Inny sam  wykona kremik z rozmiksowaną truskawką z letniego zbioru .. Prawo wyboru i kalkulacji cenowo- czasowej .. ..

Ewa1982

(2012-11-14 18:50)

Pozwolę sobie odpowiedzieć, tyska304 - dokładnie taki jest przelicznik.

Pec

(2012-11-14 18:34)

Nie wiem jak to możliwe,że w przepisie jest tylko tyle mąki, mi wyszło takie rzadkie ciasto , że musiałam grubo ponad pół szklanki mąki dosypać . Na razie rośnie ( powinno ). Jak zjem to napiszę jak smakowało.

ayumi88

(2012-11-14 18:27)

Bardzo fajne ciasto,powala zapachem już podczas pieczenia.Po upieczeniu mocnoczekoladowe,wilgotne,szybko znika;)-na pewno jeszcze upiekę je nieraz!

joana30

(2012-11-14 18:09)

Ulla bardzo mi miło i cieszę sie, że zupka Ci smakowała

zuro3

(2012-11-14 18:08)

A ja po wielokrotnym pieczeniu tych ciastek,zrezygnowałam z soli i chyba lepiej nam smakują.

joana30

(2012-11-14 18:07)

Sałateczko cieszę się bardzo, że babeczki ci posmakowały. Te Twoje bardzo smakowite

emeska1974

(2012-11-14 17:42)

Doprawiłam sos- zioła prowansalskie, sól pycha

martyna24

(2012-11-14 17:35)

A czy można zrobić bez parówek??

Miss cookie

(2012-11-14 17:34)

troszeczkę mi nie wyszły :<

Fot. Ania W., 3 Bit szwagra
3 Bit szwagra
272k
2.1k
199
Ania W.
gat_57

(2012-11-14 17:26)

Czy rzeczywiście piszący te opinie muszą dodawać do wasnoręcznie pieczonych ciast  świństwa  kupowane w skepie- mam na myśli te wszystkie gotowe masy , czy czytaliście jakie tanm są skŁadniki???

gosiekb

(2012-11-14 17:15)

Po raz kolejny zrobione i zjedzone :)

Miss cookie

(2012-11-14 17:15)

Jakoś mi nie wyszły... wszystko robiłam wedlug przepisu. Piersza seria była spieczona, płaska, a drugie już były trochę bardziej puszyste ale się trochę niedopiekły ;<

Izma73

(2012-11-14 17:14)

Bardzo dobra ta sałatka.Na imprezie co prawda nie miała zbyt wielkiego wzięcia,ale na drugi dzień zniknęła błyskawicznie.Napewno zrobię nie raz.Na Wigilię albo Wielki Piątek super.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij