Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

zagaser

(2012-11-14 12:02)

niestety mnie również wyszedł zakalec. W moim sprawdzonym przepisie jest o 1 szkl mąki więcej, tylko 1łyżeczka proszku, 1 szkl. wody gaz. bez mleka. Mimo małego zakalca ciasto jest smaczne.Pozdrawiam

Iwek

(2012-11-14 11:55)

Bułeczki bardzo dobre,dobry pomysł jako dodatek zamiast chleba łatwe w wykonaniu a takie coś innego.Polecam

Juster84

(2012-11-14 11:43)

do wypicia ale bez zachwytu.. strasznie mocny zapach natki i strasznie mocny kwas z cytryny.. złe nie jest, ale nie planuje robić ponownie

stillnox

(2012-11-14 11:12)

Zrobiona na obiad...... juz 1/4 zjedzona w czasie gotowania ...... i wszyscy czekają na obiad ;-) Przepyszna.

tyska304

(2012-11-14 11:04)

ja jestem raczej z tych początkujacych w dziedzinie pieczenia i chciałam dopytac o kilka rzeczy np 16 dag mąki pszennej to 160 g mąki? 20 dag kokosu to 200 g kokosu? Tak to sie przelicza? Prosze o pomoc :)

agatalenk

(2012-11-14 10:49)

Witam. Mam zamiar zrobic ten makowiec na najbliższe święta i tak się zastanawiam- chcem dać mak z puszki. Czy mak z puszki mam rozłozyć na dwa placki czy tylko na jeden.

beatag44

(2012-11-14 10:20)

Dzięki za podpowiedź, ale trudno powiedzieć kto jest autorem , bo przepis pojawia się na różnych stronach, wszędzie  w tej samer wersji. Jedno jest pewne jest naprawdę dobry.

Mama - Różyczki

(2012-11-14 08:53)

Bogdziu zostało jeszcze troszkę tej pysznej sałatki? strasznie mi zapachniało taką sałatką, tylko cebulki nie mam w domu.:(

je7mima

(2012-11-14 08:50)

Gruszeczko8 (fajny nick) - upiekłam kilkanaście sztuk, na każdą osobę przypadły po 2-3 rogale. Dzięki temu, że odchudziłam "Marcinki" dość mocno od oryginalnych, w brzuchu i na sumieniu było light ;-)

olajanus

(2012-11-14 08:05)

Ciasto wyszło super :):) Zrobiłam na urodziny i wszyscy byli zachwyceni Zostaje w ulubionych, zrobię jeszcze nie raz

mggi63

(2012-11-14 07:39)

To właśnie o tym napisałam powyżej,  że jeżeli wzbogacimy owsiankę dodatkami,to i na wodzie będzie smakowała.

anikap

(2012-11-14 07:09)

Wypadałoby podać kto jest autorem przepisu.. Korzystam z powyższego i widzę, że Ty też.. http://www.mojewypieki.com/przepis/tort-dacquoise-z-orzechami-i-daktylami

APM

(2012-11-14 00:21)

Zabawne jak to dodatek sera zmienia zwykłą panierkę w coś zupełnie innego. Naprawdę wyszła niesamowicie chrupiąca, dodałam jeszcze do niej kostkę czosnkową. Zapewne szybko przepis powtórzę, ale następnym razem dodam pieprz czarny, bo biały tak mi nie pasował że pod koniec jadłam już samą panierkę :D Smażyłam na patelni na oleju.

merylu

(2012-11-13 23:51)

Ja robię całkiem podobną , ale zamiast ogórka kiszonego daję konserwowy i dodaję  też cebulę lub por

Ogólnie sałatka pyszna , a tuńczyk + gotowane jajko to zgrana para

stillnox

(2012-11-13 22:52)

BOŻENA i Mama-Różyczki jesteście nieocenione :-) bardzo dziękuję....pewnie coś zaradzę i nikogo już szyje i kręgosłupy boleć nie będą ;-) Pozdrawiam serdecznie

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij