Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Paola_r

(2012-11-13 14:27)

Lubię smażyć naleśniki. No i jestem trochę "zwichrowana" , bo uwielbiam naleśniki...puste . To mrożenie miało być pomysłem na szybki obiad. Ale widać, znajdzie się lepszy: nie mrozić naleśników, tylko smażyć!

A zamrozić ewentualnie farsz. Bo chyba lepiej zyska na smaku, niż zamrożone naleśniki. Dzięki Wkn.

krysia50

(2012-11-13 14:22)

Płatki błyskawiczne wcale nie są takie zdrowe poczytajcie o nich, najlepsze są właśnie zwykłe płatki owsiane, a czy na wodzie, czy mleku to każdy ma inne kubki smakowe. Dodatki w postaci orzechów, jabłek, suszonych owoców i miodu daje właściwy smak potrawie i bardzo to zdrowe śniadanie. 

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
nadia

(2012-11-13 14:20)

Agusia,zebym mogla tylko siegnac reka po Twojego ptysia, to wchlonelabym go w calosci, tak apetycznie wyglada :) A jesli chodzi o ''Prezydenta'' to musze go kiedys wziac pod reke i wyprobowac jak smakuje ;) Dziekuje i pozdrawiam 

Wkn

(2012-11-13 14:06)

Oj, takie na sklarowanym maśle są pyszne nawet bez dodatków :) Albo z cząstkami jabłek czy pomarańczy...

mariateresa

(2012-11-13 14:05)

Wiadomosc z ostatniej chwili -

-  wlasnie moja siostra daleko stad nadziewa karkowke szpinakiem.  Jadlam,  -  kto lubi szpinak -  polecam !     Lekka zasmazka,  rozmrozony  i  " obkapany "  szpinak do tek zasmazki,  wymieszac,  doprawic -  pieprz,  ciut vegety,  maggi,  na koncu sol do smaku.     Po przestudzeniu  dodac 1 jajko i 1 lyzke od zupy tartej bulki -  i tym nadziewac.  Ona bedzie to podawac na zimno,  ale na cieplo tez mozna.     A ja nastepnym razem do farszu miesnego dodam brokuly.   Pozdrawiam,  i oby po gosciach  nic  nie zostalo !

behemotka84

(2012-11-13 13:54)

to juz lepiej dodaj o tyle więcej zwyklej mąki. bez dodawania mazeiny czy skrobi. Nie wiem jak sie zachowa kukurydziana.

nastusia

(2012-11-13 13:51)

ja smażę nalesniki na sklarowanum maśle są świetne ipachnące

Mloda

(2012-11-13 13:48)

Ciasto na pierogi wspaniałe! Super sie wyrabia, ekstra wałkuje, się przylega do stolnicy, nie kleji się, za to bardzo dobrze lepi sie z niego pierogi. Juz zawsze będę korzystała z tego przepisu. Dziekuję!

megi65

(2012-11-13 13:48)

Dobre , nawet bardzo dobre , zrobiałm białe z jabłkiem i bananem a druga część z kakao , z rodzynkami i czekoladą ...Jeszcze lekko ciepłe ....

kotpredator

(2012-11-13 13:24)

Przepyszna sałatka. Akurat w domu nie miałam curry i przyprawy do kurczaka, więc smażąc kurczaka przyprawiłam go imbirem, ostra papryka, sola, pieprzem i odrobina sosu sojowego, i dobrze smakował:) Uwielbiam taki miks smaków.

mggi63

(2012-11-13 13:21)

megi65 tak naprawdę to ja miałam mieć ksywkę tak jak Ty,tylko z pośpiechu tak mi wyszło

mariateresa - nic nie szkodzi wiadomo,że to o mnie chodzi (zrymowało się) Dzięki za szybką odpowiedź i dobre rady.Muszę przyznać,że tak dokładnie wszystko objaśniasz,że aż jestem zszokowana.Dzięki  Pozdrowionka dla Was.

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
agusia040675

(2012-11-13 13:20)

Upiekłam "Ptysia" wczoraj.Ciasto bardzo smaczne,ja użyłam serka waniliowego "President".Z racji tego że to słodki serek cukru już nie dodawałam.Czekoladą posypałam jak już masa zastygła.A tak wyglądał mój "Ptyś"Polecam robi się ekspresowo.

mggi63

(2012-11-13 13:09)

Że szybko to przyznam,ale czy aż tak pysznie,kiedy mleko jest pół na pół z wodą?No ale są gusta i guściki.Niektórzy jedzą zupełnie na wodzie i też dla nich pysznie.A jak dodać jeszcze garstkę orzechów,pokrojonego banana,suszone morele to dopiero smak,że pewnie i ja na wodzie bym zjadła. 

Izka21

(2012-11-13 13:08)

Bardzo pyszny avokat :) Tak jak ktoś wyżej napisał już nigdy nie kupię w sklepie!!! Mój mąż zachwycony nim choć początkowo dość nie ufnie patrzył :) Dodałam spirytusu tak jak w przepisie i wyszedł gęsty tak jak lubię!!!! pycha :)

Wkn

(2012-11-13 13:06)

Szczerze, Paola? Nie zamrażać! Robienie naleśników jest tak przyjemne i tak łatwe, że nie polecam zamrażania tylko przygotowywanie ich zawsze na świeżo. Zawsze staram się usmażyć porcję nieco większą, ponieważ jakoś tak tajemniczo znikają w brzuchach zaglądających do kuchni żarłoków i pod koniec dnia na blacie stoi pusty talerz. Czasem robię krokiety, a czasem po prostu dojadamy następnego dnia z dżemem. Odnoszę wrażenie, że zamrażanie i odmrażanie trochę zmienia smak na niekorzyść.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij