Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2012-11-13 13:00)

Starosc nie radosc -  nie siadac do kompurera bez okularow !    mggi63  -  megi 65....

Megi 65  -  przepraszam -  mysle,  ze nie masz mi tego za zle  tej pomylki  ?

Mggi63 -  cala powyzsza odpowiedz jest oczywiscie do Ciebie !

ivetka251

(2012-11-13 12:54)

Pycha!

Paola_r

(2012-11-13 12:43)

Najlepsze naleśniki, to świeże naleśniki . Ale czasem sporo ich zostaje. Używałam ich głównie (po skrojeniu na wstążki), jak makaronu do zup. Pomyślałam jednak, że fajnie byłoby ten pusty "naddatek" usmażony i pozostawiony bez nadzienia zamrozić i mieć na tak zwane "zaś", kiedy szybko trzeba wykombinować obiad.

A potem tylko je rozmrozić, nafaszerować na słodko lub wytrawnie, zależnie od upodobania. Jak zamrozić puste, usmażone naleśniki?

Paola_r

(2012-11-13 12:26)

Sos idealny. Świetnie komponuje się z sałatą. Zrobiłam go z białym octem balsamicznym. Ma bardzo dobre proporcje składników.

Ponieważ sosu wyszło mi sporo, resztę zostawiłam w słoiku i dorzuciłam do niego pokrojony w kostkę ser tofu. Sos kapitalnie spełnił rolę marynaty do tofu. Dziękuję za przepis.

Anna Z

(2012-11-13 11:53)

Nie uważam to za kombinowanie, robi się szybko i jest pyszne

megi65

(2012-11-13 11:51)

Mariotereso !... poczułam się wywołana jak do tablicy .. jaki farsz , jakie miesą  , uff  to nie ja ..jeno mggi ...Pozdrawiam Was obie tak przy okazji ..

Marrakesh

(2012-11-13 11:50)

Przepis fajny, szybki :) zamiast 2 szklanek mąki dałam 1,5 mąki i  0,5 otręb :). Problem miałam tylko z tym, że nie chciały się tak ładnie przyrumienić jak Twoje na zdjęciu, chociaz posmarowałam oliwą i były suche w środku. Ale to może wszystko przez to, że zamiast robić je jak w przepisie na śniadanie zrobiłam je na kolacje ;) ?? Będe dalej eksperymentować :D

mariateresa

(2012-11-13 11:44)

Megi -  nie oddzielal mi sie farsz od miesa.     Upchalam go do srodka  " ile wlezie "  i  przy sznurowaniu tez mi meska reka przytrzymala -  wiec w karkowce bylo ciasno -  nie bylo luzu.    No i jak widzisz  -  same plasterki  tez  " pergaminki "  nie byly,  ale to bylo danie obiadowe.    A  chcac  podawac ciensze  plastry na zimno  lub podgrzewac na drugi dzien   -   zawsze lepiej jest  kroic  zimne kiedy mieso jest  twardsze,  a  dgrzewac  w piekarniku  -  a zeby nie obeschlo zbytnio w oczekiwaniu na gosci mozna przykryc folia.     Nie zapomnij o jajku do farszu - albo lepiej dwa.  Pozdrawiam serdecznie !!!

mggi63

(2012-11-13 11:22)

Aha.A nie lepiej dodać błyskawiczne płatki i nie kombinować?

Anna Z

(2012-11-13 11:14)

Dodaję wody, aby owsianka się nie przypalała podczas gotowania.

je7mima

(2012-11-13 10:52)

Dziękuję Aniu5825! Takie słowa utwierdzają mnie w przekonaniu, że dzielenie się przepisami ma sens i motywuje do spędzania czasu w kuchni w sposób kreatywny :-)

mggi63

(2012-11-13 10:34)

A czemu ma służyc rozcieńczanie mleka wodą?Wersja odchudzona?

grazka35

(2012-11-13 10:22)

Niebo w gębie!!!Najlepszy jest sosik,mniam palce lizać! Robiłam już kilka razy, polecam wszystkim. 

agatalenk

(2012-11-13 09:41)

Bardzo dobry krem. Smakował wszystkim.

mysha2006

(2012-11-13 09:24)

Bardzo dobra kapustka, nam smakowała :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij