Pyszny obiad wyszedł :) Od siebie dodałam podsmażoną włoszczyznę :)
A czy można by to zrobić z pieczarkami zamiast takich wypasionych grzybów?
ale fajny pomysl
Świetny pomysł, musze spróbować.
Pozwolę sobie dodać jeszcze zdjęcia :) A mam takie pytanie, próbowałaś zrobić któryś ze swoich chlebów ze śliwkami, na zakwasie oczywiście?
Obłedny chleb! Zapomniałam namoczyć ziarno, ale wtedy do ciasta właściwego dałam troszkę więcej wody i więcej siemienia. Zakochałam się w tym chlebie. Można zjeść cały na raz! U mnie dwa średniej wielkości bochenki. Oto i to cudo:
kamila258, podaję przepis: http://www.wielkiezarcie.com/recipe89520.html
piękne te bukieciki.
Świetnie
! Pozdrawiam Cię Nutka1!
Agnelina pasztety niekoniecznie muszą być mięsne dowodem na to jest ten z cukini, który zyskuje sobie kolejnych smakoszy :) Pozdrawiam i dziękuję za skorzystanie z przepisu :)
MIENTA zachęcam do wypróbowania :)
A co to jest cukiniowy sos do pizzy i skad go wziasc?
Wlasnie odbyla sie degustacja ciasta , wspolmalz ocenil na szostke. Piekac ciasto skozystalam z opinii bergamotki :) Dziekuje.
jej macie problemy , niech każdy sobie nazywa przepis jak mu się podoba , ważne by smaczny był :)