Dziękuję Słodki Buraczku i pozdrawiam!
Co takiego jest w tym rosole, że uwielbiają go i mali i duzi i praktycznie nigdy się nie nudzi i zawsze smakuje wyjątkowo. :):):) ,a tak z innej beczki to rosół bez liści lubczyka dla mnie nie istnieje.
Wspaniały pomysł! Pieski wyglądają zjawiskowo! Gratuluję idei!
Super przepis!Moja ulubiona salatka :)
Witajcie! Sarenka2, badz taka mila i napisz jak Ci wyszedl ten likier z bialych winogron, chodzi mi o jego smak, jestem bardzo ciekawa. Sama na ten pomysl nie wpadlam bo z bialych robie tylko wino... Z gory dziekuje!
Witam. Mam pytanie odnośnie kremu. Czy z żółtek nie zrobi się jajecznica po zagotowaniu? Kiedyś próbowałam zrobić podobny budyń ale niestety zwarzyło mi się, bo się zagapiłam i przegotowało mi się niestety...
Blackrose to moje niedopatrzenie.... juz dopisałam. Tak naprawdę ilość kawy i wody, jaką zalewamy kawę zależy od naszych upodobań.
Cieszę się dziewczyny, że kawka Wam smakowała :)
Witam, właśnie zjadłam pierwszą drożdżówkę i muszę przyznać, że przepyszna! Na pewno będę powracać do tego przepisu!
Ale mi smaka narobiłaś - świetne!!!!
znów cudo :-))))) teraz miałam jakieś działkowe jabłka, raczej słodkie, dałam tym razem więcej, ok. 1,3 kg + łyżeczka cynamonu i odrobinka cukru i super :-))))))))))) szarlotka warta grzechu !!!
też wole go od schabu - jest bardziej soczysty koniecznie wypróbuje bo zawsze robiłam klasyczną panierkę a ta brzmi ciekawie i smakowicie :)
Ten chleb jest po prostu wspanialy :) bardzo szybko i prosto się go robi a w smaku jest wyśmienity. Bardzo dziekuje za ten przepis. Na dlugo pozostanie w moich ulubionych :)