Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

je7mima

(2012-10-22 20:26)

Dziękuję Słodki Buraczku i pozdrawiam!

aggusia35

(2012-10-22 20:25)

Co takiego jest w tym rosole, że uwielbiają go i mali i duzi i praktycznie nigdy się nie nudzi i zawsze smakuje wyjątkowo. :):):) ,a tak z innej beczki to rosół bez liści lubczyka dla mnie nie istnieje.

słodki buraczek

(2012-10-22 20:22)

Wspaniały pomysł! Pieski wyglądają zjawiskowo! Gratuluję idei!

blackrose4u

(2012-10-22 20:18)

Jutro będzie na obiad! :D 

wxcv

(2012-10-22 20:05)

Super przepis!Moja ulubiona salatka :)

Transylwania

(2012-10-22 19:55)

Witajcie! Sarenka2, badz taka mila i napisz jak Ci wyszedl ten likier z bialych winogron, chodzi mi o jego smak, jestem bardzo ciekawa. Sama na ten pomysl nie wpadlam bo z bialych robie tylko wino... Z gory dziekuje!

Renia73

(2012-10-22 19:30)

Witam. Mam pytanie odnośnie kremu. Czy z żółtek nie zrobi się jajecznica po zagotowaniu? Kiedyś próbowałam zrobić podobny budyń ale niestety zwarzyło mi się, bo się zagapiłam i przegotowało mi się niestety...

anna kol

(2012-10-22 19:21)

Pyszne,pyszne i jeszcze raz pyszne! Dziękuję za przepis.

Pozdrawiam.

joana30

(2012-10-22 19:08)

Blackrose to moje niedopatrzenie.... juz dopisałam. Tak naprawdę ilość kawy i wody, jaką zalewamy kawę zależy od naszych upodobań.

Cieszę się dziewczyny, że kawka Wam smakowała :)

Jagoda Fioletowa

(2012-10-22 19:06)

Witam, właśnie zjadłam pierwszą drożdżówkę i muszę przyznać, że przepyszna! Na pewno będę powracać do tego przepisu!

emeska1974

(2012-10-22 18:47)

Ale mi smaka narobiłaś - świetne!!!!

gagnieszka1

(2012-10-22 18:46)

znów cudo :-))))) teraz miałam jakieś działkowe jabłka, raczej słodkie, dałam tym razem więcej, ok. 1,3 kg + łyżeczka cynamonu i odrobinka cukru i super :-))))))))))) szarlotka warta grzechu !!!

PATI :)

(2012-10-22 18:42)

też wole go od schabu - jest bardziej soczysty koniecznie wypróbuje bo zawsze robiłam klasyczną panierkę a ta brzmi ciekawie i smakowicie :)

donia-jimmy

(2012-10-22 18:34)

Ten chleb jest po prostu wspanialy :) bardzo szybko i prosto się go robi a w smaku jest wyśmienity. Bardzo dziekuje za ten przepis. Na dlugo pozostanie w moich ulubionych :)

iwona krawczyńska

(2012-10-22 18:31)

Babka pyszna,ulubiona moich dzieci...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij