Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Mama - Różyczki

(2012-10-13 18:03)

Śliczny, aż szkoda zjeść:)

gabia

(2012-10-13 17:58)

Ciasto rewelacja,upiekłam z wisienkami we frużelinie na to kruszonka,po upieczeniu polałam lukrem cytrynowym,polecam każdemu i gratuluję autorce za tak wspaniałe i szybkie w wykonaniu ciasto, 

oto mój wypiek. 

werusia2632

(2012-10-13 17:38)

czy piecze sie na brytwanie posmarownaej olejem czy raczej margaryną

Konradek

(2012-10-13 17:34)

Ossobuco może być z jagnięciny, ogonów wołowych, golonki wieprzowej itp. Z giczy cielęcej ("alla Milanese") jest najbardziej znane. Ogólnie chodzi o to żeby była kość ze szpikiem.

W moim przepisie mięso z kością zostało zastąpione polędwiczką (najłatwiej dostać w sklepie). Może powinno się to nazywać polędwiczki alla ossobuco.

W każdym razie polecam wypróbować. Szybkie i smaczne danie.

Izma73

(2012-10-13 17:29)

Dobry, kruchy i delikatny.

Fot. basia19, Dziury
Dziury
99.8k
1.5k
208
basia19
Izma73

(2012-10-13 17:26)

To jedno z takich wytwornych ciast,które piecze sie na wyjątkowe okazje.Przypomniałam sobie o tym przepisie czytając na forum o hitach WŻ to jest napewno dla mnie jeden z wiekszych HITÓW.

jastella

(2012-10-13 16:52)

A co ze skórką, czy trzeba ją usunąć przed rozbiciem?

lizbona

(2012-10-13 16:48)

..a ja często dodaję 1- 2 łyżeczki śmietany...też wspaniale smakują!

Fot. Anna Z, Gołąbki
Gołąbki
22.2k
110
15
Anna Z
renataz36

(2012-10-13 16:41)

Kolejny raz powrót do pysznych gołąbków, dziś co prawda trafiłam na okropnie twardą kapustę ale jakoś ją dogotowałam... wyszło ich... naście więc wyżerka będzie kilkudniowa. Aniu kolejny raz dziękuję za przepis, świetne fotki i w ogóle podziwiam... świetna z Ciebie kucharka

zojka69

(2012-10-13 16:36)

Na te pochmurne dni słoneczny obiadek wskazany!! wygląda super,myślę,że i tak smakuje:)

zojka69

(2012-10-13 16:32)

Pychotka wychodzą takie mielone !! Czasami zamiast sera daję fetę albo bryndzę, też pycha:)

kaslava

(2012-10-13 16:29)

Oczywiście. :) Fasola czerwona, fasola szparagowa, pomidory, papryka żółta, papryka czerwona. :)

sosienka85

(2012-10-13 16:28)

Witam. Upiekłam dziś ten placuszek i wyszedł pyszny. Bardzo szybko sie go robi. Dziękuję i pozdrawiam!

Zośka

(2012-10-13 16:26)

Ossobuco z polędwiczek?  Sama potrawa interesująca, ale tytuł sugeruje, że to udziec (cielęcy  krojony-piłowany z kością ) z polędwiczek wieprzowych. Nie, nie, mnie to nie przeszkadza, nazywaj swoje potrawy jak chcesz ;  dlaczego by nie zrobić steak z kurczaka?

maya_s

(2012-10-13 15:49)

a mozna wiedziec jaki jest sklad takiej mieszanki?

 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij