Bardzo smaczne danie - trochę więcej przypraw i zamiast piersi udko i smak prawie jak w Indiach.
Miałam kiedyś podobny przepis,lecz niestety mi zaginął(tak to jest,jak się zapisuje na kartce). Zrobiłam wszystko wg przepisu,mak sparzyłam i zmieliłam 2x,tylko biszkopt posmarowałam marmoladą wiśniową.Mam taki zwyczaj,że każde kremowe ciasta zaciągam jakimś dżemem,marmoladą czy powidłami:).Masę do karpatki użyłam jedną..Ponczu pół szklanki.Na wierzch biszkopty i polewa. Pijak smakuje tak samo jak ten,który robiłam dawno temu.Dzięki za ten przepis,od razu wrzucam w ulubione.:)
Od jakiegoś czasu zauważyła,ze niektóre zdjęcia przy przepisach są właśnie tak zmienione,a wczesniej były normalne,nie wiem czemu!?
Zdecydowanie polecam! Bardzo smaczna sałatka. U mnie z dodatkiem pora i kukurydzy + musztarda dla zaostrzenia smaku.
Robię te ciasto co roku na Wielkanoc :) wprawdzie z nieco innego przepisu ale podobne.
Mi raczej smakuje ono jak tort, może dlatego, ze mam trochę inny przepis na ciasto.
Ogólnie bardzo smaczne, szpinaku nie czuć, wygląda rewelacyjnie. Nie ma osoby w mojej rodzinie, która by tego ciasta nie lubiła, za to samego szpinaku nie lubi nikt :)
Polecam wypróbować :)
Amabel nie chodzi o drożdże instant tylko o świeże drożdże - powinno być ich oczywiście 3 dag (30 g) tak jak jest w przepisie. Mogła zmylić Cię reklama, która wyświetla się przy produkcie. Nie mam niestety na to wpływu. Poprawiłam w przepisie, że chodzi o świeże drożdże, czekam na akceptacje. Pozdrawiam.
Nie daje mi spokoju jedna rzecz. W przepisie jest użyte 3 dag (30 g) drożdży instant. Czy to trochę nie za dużo?
Takie samotne filety trzeba szybciutko przerabiać - jeszcze dzień i będzie po filecie, śmietnik się naje :) Więc szybko rób sałatkę :D
Hihi, to się nazywa "polewa nigdy więcej"
Nie podawaj w osobnym przepisie :D
Megi65 oby przepis przypadł do gustu... jak stare wino haha karczusia nie robiłam więc czekam na fotorelację. Pozdrówka
Jak to dobrze,że są święta ...
No dobra, to wrzucam w ulubione... święta idą. :)
Rewelacja bardzo pyszny serniczek. Dziękuję za przepis.