You are here: / / Comments send by the user mania233

Comments send by the user mania233

mania233

(2025-01-01 06:52)

Pozdrawiam

mania233

(2025-01-01 06:51)

Polecam tym którzy lubią śledzie

mania233

(2024-12-31 17:38)

Witam, na Sylwestra barszczyk obowiązkowo musi być

mania233

(2024-12-31 17:37)

Ciasto pyszne, polecam

mania233

(2024-12-29 14:26)

Witam, właśnie marynują się na sylwestra

mania233

(2024-12-29 14:26)

Witam, właśnie marynują się na sylwestra

mania233

(2024-12-28 14:08)

Witam, właśnie szykuję na sylwestra śledzie, alemam tylko w oleju ze świąt

mania233

(2024-12-27 15:34)

Zdjęcie

mania233

(2024-12-27 15:34)

Wyszła pyszna

mania233

(2024-12-27 08:08)

Witam, zostało mi wędliny po świętach i właśnie gotuję zupkę

mania233

(2024-12-24 13:26)

O to i łon,pyszny barszczyk, polecam

mania233

(2024-12-24 04:38)

Witam, spać nie mogę, nastawiłam barszczyk, potem zdam relacje czy smakował,życzę wesołych świąt

mania233

(2024-12-22 12:15)

Witam, właśnie zrobiłam polewę z białej czekolady, polecam

mania233

(2024-12-21 19:06)

Witam, piernik pyszny, jeden z masą orzechową i powidłami śliwkowymi z czekoladą, a drugi z powidłami śliwkowymi i masą z kaszy mannej

mania233

(2024-12-21 19:04)

Witam,chcę zrobić barszczu w 7 litrowym garnku, ile dać wszystkiego???

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close