Mmmm, u mnie 2 porcje już wstawione. Najlepszy przepis.
Fajny przepis, hop do kolejki.
Super przepis,polecam z sosem pieczarkowym ale i na słodko z bułeczką tartą i cukrem też dobre.
Fajny przepis.
Szkoda,że brak komentarzy, ale wypróbuję na pewno.
Zrobiłam wczoraj, ale jeszcze dorobię. Co swoje to swoje.
Mniam, pychotka.
Jutro robię obowiązkowo:)
Mmmm,pyszotka:)
Nie znałam tego przepisu ,zrobię na próbę.
Do kawki pychota,)
Hop do kolejki skoro taka dobra.
O, ciekawy przepis, dziś wypróbuję.
Pychota ten ketchup. W tym roku również zrobię