Nigdy nie słyszałam o smalcu w piernikach, więc tym bardziej spróbuję.
Nie wiem dlaczego nie znalazłam wcześniej tego przepisu, chętnie wypróbuję. Ale to nic,zarobię i upiekę w późniejszym czasie.
Syrop przepyszny,ja zalewam kwiaty wrzątkiem.
Już nie długo zaczyna się pierniczenie ;)
Ciasto wyszło super,w przyszłym tygodniu będzie powtórka.
Witam,właśnie robię, nie wiem co jest nie tak,ale masa makowa jest b rzadka. Więc po prostu ją wylałam. Zobaczymy co wyjdzie.
Bardzo go lubię.
Super deser ,dzieci lubią bardzo.
Pyszne,godne polecenia. Przepis zapisany w zeszycie.
Zapomniałam o tej roladzie, oj trzeba będzie upiec.
Mmm,pyszna jak zawsze.
Piernik bardzo dobry, długo się trzyma. Piekłam już kilka razy, przepis poszedł w świat. Zapisany w kajeciku dla potomnych.
Bardzo często robię to ciasto,śmietanę daję jaką mam. Mam 30 lub 36% to daję a jak mnie najdzie a mam 18% to taką daję. Super ciasto.
Ciekawe ciasto.